Lymfodrenáže a masáže - Sedlčany

Přiznejte se, která z vás nikdy nezatoužila po lepší postavě? Těch šťastnějších, kterým byla genetikou dána do vínku celoživotní štíhlost, je minimum. Většina alespoň část svého života zápasí s kily, cvičí a zkouší různé diety, což není vždy to nejlepší.

Právě pro takovou klientelu jsou vytvářená různá kosmetická a regenerační studia. Tato studia jsou stavěna nejen pro štíhlé, kteří by rádi předešli nadváze, ale i pro ty, kteří by se nějakých těch kil rádi zbavili. Bříško, stehna i zadeček vám postupně zmizí za pomocí speciálních procedur. Výsledky jsou měřitelné, jen i zde, tak jako jinde je potřeba jisté disciplíny. Jestliže zároveň s absolvováním této terapie neupravíte svůj jídelníček a nezvýšíte svůj pitný režim alespoň na dva až tři litry denně, nikdy z vás štíhlá laň nebude! Za zkoušku stojí** lymfodrenáže** a další masáže. Pokud jste z okolí Sedlčan, můžete využít služeb například Aleny Zahradníkové, která na Příbramsku patří mezi vyhledávané** masérky**.

Lymfodrenáže a masáže v Sedlčanech

Paní Alena Zahradníková provozuje své masážní studio ve Štětkovicích 18 v Sedlčanech a v úterky a pátky ji naleznete i na ulici Primáře Kareše v Sedlčanech. V její široké nabídce služeb si vybere i nejnáročnější klient, muž i žena, s kily navíc i s postavou tak akorát.** Paní Zahradníková** totiž poskytuje relaxační, uvolňovací masáže, ale především masáže napomáhající hubnutí. Po absolvování masáže budete odpočatí a uvolnění, nabiti novou energií, připraveni utkat se s problémy všedního dne. Je samozřejmé, že pokud chcete, aby vám efekt co nejdéle vydržel, je potřeba, abyste masáže absolvovali pravidelně.

Nabídka masáží u Aleny Zahradníkové

V relaxačním centru paní Zahradníkové máte možnost vyzkoušet lymfodrenáže, detoxikační masáže s medem, masáže horkými kameny, indickou masáž hlavy, relaxační masáž, relaxační masáž nohou, reflexní lymfatickou masáž, žehlení vrásek galvanickou žehličkou a liftingovou masáž obličeje. Dbáte–li o své tělo a zaujala vás nabídka, neváhejte zavolat na telefon +420 723 837 875 a objednejte si v jejím studiu masáž. Objednávat můžete i emailově na: lymfodrenaze.alena@seznam.cz. V případě zájmu o více informací můžete nahlédnout i na  webové stránky: www.lymfodrenaze.estranky.cz.

Lymfodrenáže v Sedlčanech

Lymfodrenáž možná nezní příliš zvukomalebně, leč výstižně, jelikož manuálně anebo přístrojově se snažíme o stimulaci funkce lymfatického systému. Lymfatický systém je velice důležitou součástí každého lidského organismu, který ovlivňuje obranyschopnost a celkovou kvalitu a zdraví člověka. Je součástí cévního systému a jeho hlavním úkolem je odvádět z těla škodlivé látky. Bohužel je v současné době vysoce namáhán, jelikož životní styl většiny lidí není zrovna ideální. Průtok se tak může zpomalit až zastavit, čímž vznikají různé zdravotní potíže (od obezity počínaje, přes poruchy imunity, přes problémy vážnějšího charakteru spojené s otoky). A právě k zamezení takových stavů tu právě máme lymfodrenáž. Na první pohled se jedná možná o jemnou metodu, na druhý pohled však zjistíte, že se jedná o velice účinnou technologii, která podnítí odvod usazených škodlivin z vašeho těla. V současné době se provádí** lymfodrenáž** nejčastěji přístrojovou technikou, ale její součástí by měla být i manuální příprava organismu. Tak, jak to bývá u paní Aleny Zahradníkové.

Odstraněním škodlivin dochází ke zmírnění, ale často i k naprostému odstranění otoků (závisí na původu), zeštíhlení a zmenšení objemu. Při pravidelné návštěvě se pak můžete natrvalo zbavit nejen otoků, ale i celulitidy a dalších neduhů doposud přetěžované pokožky (zmírnění akné, omlazení, vyhlazení, zjemnění a snížení tvorby vrásek).

Indická masáž hlavy u paní Aleny Zahradníkové

Patří mezi novinky na českém trhu wellness služeb. Potřebujete se zbavit napětí a stresu? Tak je pro vás Indická masáž tou správnou volbou. Tato masáž pochází z Indie, kde již před dávnými časy přišli na to, že** masírování hlavy** je příjemné a vzájemný kontakt jaksi stmeluje. Proceduru doprovází relaxační hudba a masáží se masér dotýká akupunkturních bodů, které máte v hlavové části. Pokud vás trápí stresem vyvolané migrény určitě vyzkoušejte tuto proceduru, protože masáž hlavy je ideální způsob léčby, která vás zbaví bolesti tím, že odstraní skutečnou příčinu. Kromě stresu a napětí vám napomůže i při zvonění v uších, napětí v čelistních kloubech, problémech se spaním, u zánětu vedlejších nosních dutin a napomáhá zmírňovat deprese.

Ošetření galvanickou žehličkou v Sedlčanech

Tato revoluční metoda je založena na působení elektromagnetického pole, s jehož pomocí se uvolňují nečistoty uložené v pleti. S pomocí žehličky se vytahují nečistoty z pokožky ven. Galvanická žehlička se nejčastěji využívá k dokonalému vyčištění pleti a k účinnějšímu zapracování kosmetických přípravků spojených s regenerací kůže.

Používání žehličky je vhodné pro všechny typy pleti – mladé, zralé, suché i mastné. Její pravidelné užívání velice účinně řeší problémy s akné, ekzémy, lupenkou i jinou dermatitidou. Navíc při žehlení rozproudíte i lymfu, čímž zmírníte otoky v obličeji, váčky a zprůchodníte póry až k buňkám. Viditelného efektu dojde již po třetím ošetření, kdy obličej znatelně zeštíhlí a omládne. Tato metoda je skvělá i na eliminaci vrásek a zpevňování podbradku. Kromě obličeje ji můžete použít i na svůj dekolt a paže, jednoduše všude tam, kde potřebujete regenerovat a vyčistit hloubkově svou pokožku. Jestliže se chcete zbavit černých teček, tak galvanická žehlička je pro vás ta správná volba. Již po prvním sezení pocítíte, jak váš obličej konečně po dlouhé době „dýchá“.

Lifting obličeje v okrese Příbram

Jestliže se chcete zbavit vrásek, kromě** galvanické žehličky** můžete vyzkoušet i lifting obličeje bez skalpelu. Jedná se o speciální masáž, která vám vypne pokožku, prokrví a tím zvýší i funkci lymfatického systému, který začne odvádět toxické látky pryč z organismu. Masáž ve výsledku pokožku zjemní, zpevní a zajistí její pružnost. Pokud budete tuto proceduru aplikovat pravidelně, můžete dosáhnout postupného omlazení, pomalejšího stárnutí a uvolnění nepříjemného napětí.

Medová detoxikační masáž

Med je velice důležitý prvek lidového léčitelství, který působí proti spoustě nemocím. Tato detoxikační masáž je ideální pro zvládnutí různých chronických chorob, opotřebování spojená s věkem a nezdravým způsobem života a hlavně ke zbavení stresu a napětí organismu.** Medovou detoxikaci těla** bychom si při současných poměrech a nárocích měli dopřát alespoň jednou měsíčně. Ptáte se, jak vám pomůže v běžném životě a jakých nemocí vás může zbavit? Proč je tak účinná?

Masáž medem má hlavně** detoxikační účinky**, a proto při masáži dochází k odstraňování jedů z těla. Nejedná se však pouze o povrchové odstraňování toxinů, ale i o hloubkové čištění, například v oblasti páteře.

Medová masáž kromě** detoxikace** také pozitivně působí i na psychiku člověka, a proto se doporučuje jako vhodný doplněk v rámci prevence před vznikem civilizačních chorob. Masáž se doporučuje u potíží s krevním oběhem, revmatických onemocnění, artrózách, žaludečních a střevních poruchách, u chronické rýmy, sinusitidách, bolestech hlavy, potížích s nespavostí a bolestmi hlavy, depresích, snížené imunitě a při ochabování vitality a výkonnosti. Pozor by měli dávat pouze alergici na med, pro ně je tato masáž bohužel nevhodná. V případě zájmu o tuto či jinou terapii můžete kontaktovat paní Alenu Zahradníkovou na tel. +420 723 837 875 a domluvit se na této či jiné masáži. pro kompletní nabídku služeb nahlédněte na www.lymfodrenaze.estranky.cz.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10678 (magazin-zdravi.cz#9883)


Přidat komentář