Lifting a trvalá depilace - Hradec Králové

Různé kosmetické procedury si dnes můžeme dopřát najednou v jednom salonu. Mezi tyto služby se řadí i metody, které využívají pulsního světla, jímž se dá odstraňovat více problémů najednou.

Kosmetika na vyšší úrovni

Pokud se vysloví kosmetický salon a kosmetické služby, tak se jako první vybaví klasické procedury, jako je čištění pleti, hydratace, tonizování nebo jiné úpravy. To vše za pomoci kosmetických přípravků. Dnešní salony nabízí ale mnohem více. Ošetření speciálními metodami a přístroji, které působí hlouběji, tudíž je účinek intenzivní. Zároveň se ale nejedná o metody invazivní, které nabízí např. plastická chirurgie. Tyto procedury jsou velmi příjemné, takže si u nich odpočinete, načerpáte sílu a zároveň budete viditelně zbaveni problémů, ať už se to týká vrásek, přebytečných chloupků nebo nadbytečných tukových polštářků. Některé metody vám proto přiblížíme.

Ošetření IPL - Hradec Králové

Výhodou této metody je skutečnost, že se jedná o multifunkční účinek, kdy můžete daný přístroj využít na více oblastí. Může vás zbavit vrásek, celkově osvěžit pleť, zbavit ochlupení, různých defektů pokožky, jako jsou jizvy nebo strie, akné nebo třeba i pih. Světlo, které je z přístroje vysíláno do pokožky totiž reaguje na melanin a tím tak likviduje dané projevy (např. tmavé chlupy, tmavost znamének apod.).

Průběh procedury IPL

Ošetřované místo se nejprve očistí a připraví se na daný zákrok. Na pokožku se tak nanese speciální gel, který umožní prostupnost do kůže, kde tak co nejlépe zasáhne problém. Zde pak světlo pracuje dle specifikace ošetření.

Jak metoda IPL funguje?

Přístroj, kterým vám odborník přejíždí po pokožce vysílá pulsy světla, jež pohlcují pigment, tmavé chromofory nebo červené krevní barvivo. Světelná energie se přeměňuje na teplo a ruší jednotlivou strukturu v cílených místech, čímž tyto problémy mizí natrvalo.

Lifting pomocí IPL

Vysílané světlo, které je vpravováno do kůže, zde stimuluje kolagenová vlákna a tím pádem obnovuje kůži, kdy se starší vrstvy střídají za nové mladší a elastičtější. Tím se pokožka celkově vyhlazuje, eliminuji se vrásky, zamezuje se tvorbě nových a kůže je pevnější a svěžejší. K optimálnímu efektu se doporučuje více sezení, kdy se postupně obnovuje kůže a tím se tak pozvolna a** bez bolesti omlazuje kůže**.

Trvalá depilace pomocí IPL

Světlo, které je vysíláno do pokožky a má za účel trvale odstranit ochlupení, prostoupí přímo k cibulce chlupu. Tím, že na ní působí vysokou teplotou, ji spálí, a tudíž zde pak nevznikne další chlup, protože ložisko je trvale zničeno.

Při procesu je  světlo pohlcováno pigmentem melaninem (platí na tmavé chloupky) nebo pigmentem hemoglobinem (platí na světlé a šedé chloupky) ve vlasovém folikulu. Světlo se konkrétně zahřívá asi na 80 °C, kdy se zničí daný folikul.

Metoda se tak liší od vytrhávání chloupků. Zde se totiž odstraní chlup s kořínkem, takže trvá, než vyroste nový, ale cibulka, ze které může vyrůst pořád zůstává, tudíž je efekt dočasný. V případě IPL je sice trvalejší, ovšem nelze vyloučit, že cibulky se objeví znovu. Každopádně sezení výrazně eliminuje výskyt chloupků na mnohem delší dobu, což vám ubere mnoho starostí. Počítejte ale s více zákroky, protože cykly růstu chloupků jsou v několika fázích, takže nelze naráz odstranit vše.  Existují totiž tři stádia, ve kterých se chloupky nacházejí (klidové, růstové a fáze k vypadnutí). Při metodě se odstraní jen ty, co jsou v růstu, což se netýká všech chlupů. Rozhodně je ale efekt trvalejší než při jiných metodách.

Jak pečovat o ošetřenou kůži?

Zhruba po dobu tří týdnů se** vyhýbejte slunci**, nenavštěvujte solárium a používejte krém s vysokým faktorem, aby se ošetřované místo zklidnilo. Protože se přeci jenom jedná o obnovovací proces.

Ošetření IPL – kontraindikace

Ošetření by neměly podstoupit těhotné ženy, diabetici, ti, jež užívají léky, které ovlivňují tvorbu melaninu, osoby s poruchami srážlivosti krve a poruchy krvetvorby, onemocněními sítnice, otevřenými ranami v místě ošetření, s nemocemi srdce či epilepsií. V každém případě se před zákrokem poradíte s odborníkem.

Radiofrekvence - Hradec Králové

Pokud jsme zmínili radiofrekvenci, tak se nabízí i zmínka ohledně omlazení. Přístroj za pomocí hlavice vysílá do pokožky vlny, které bezpečně zasahují jen danou oblast, kterou mají ošetřit. Díky zahřívání tkáně v hloubce 2 až 6 mm se obnovují kolegenová vlákna, čímž dojde k** eliminaci a odstranění vrásek**, což vede k vyhlazení, elastičnosti a vypnutí kůže. Rovněž se zvýší krevní oběh a odvádí se toxiny z pokožky. Tím je pokožka obnovená, svěží a nové buňky lépe pracují, což vede k mladistvějšímu vzhledu.

Radiofrekvence je ale účinná i na zbavování tukových polštářků. Tím, že se zahřívá tkáň, tak se působí i na tukové buňky. Tím, že se zahřívají, tak se tuk odplavuje odpadním systémem ven a tento tuk je odstraněn navždy (samozřejmě z hlediska dané situace, pokud budete mít špatnou životosprávu, tak se vytvoří nové buňky). Co se týká odpadních cest, tak zde je vhodné využít lymfodrenáže, která podporuje odpadní cesty. Díky radiofrekvenci se také zlepšuje lokální metabolismus, snižují se otoky nebo se eliminuje celulitida. Zlepšuje se vzhled pokožky a samozřejmě se odbourávají i kila.

Kosmetické služby jako je** kompletní péče o pleť, kadeřnictví,** kde si dopřejete perfektní účes a služby, které vám pomohou vyřešit složitější problém. Toto je nabídka salonů, kdy si tak vyšetříte třeba odpoledne a necháte se hýčkat profesionály. Pro relaxaci pak můžete využít masáží, tepla sauny nebo solária, kde načerpáte novou energii. Zkuste se nechat jednou za čas takto hýčkat profesionálními službami a uvidíte, že budete nejen vypadat lépe, ale budete následně i plni síly a energie, kterou využijete ke své práci.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10680 (magazin-zdravi.cz#9969)


Přidat komentář