Léčivé účinky Mrtvého moře

Přípravky z bahna Mrtvého moře mají zázračné účinky. Bahno z Mrtvého moře je ojedinělé na celém světě, má řadu použitelných aplikací. Dokáží rozjasnit tón pleti, odstranit odumřelé buňky, čistí pleť do hloubky.

Přírodní kosmetika z mrtvého moře

je přírodní kosmetická surovina s viditelně příznivými účinky na pleť. Za bahnem z Mrtvého moře nemusíte cestovat až k samotnému zdroji, v současnosti se kosmetické firmy zaměřili na výrobu spousty výrobků s jeho obsahem. Bahno z Mrtvého moře je směsí minerálů, organických složek z pobřeží a ostatních půd.

Bahno z Mrtvého moře - co umí?

Přípravky z bahna Mrtvého moře mají zázračné účinky. Bahno z Mrtvého moře je ojedinělé na celém světě, má řadu použitelných aplikací. Dokáží rozjasnit tón pleti, odstranit odumřelé buňky, čistí pleť do hloubky. Přitom zásobuje pokožku stopovými prvky a minerály.

Dá se použít i jako zábal na vlasy, kdy přípravek z bahna vyživí vlasovou pokožku. Bahno se používá i v případech léčení svědivosti pokožky hlavy a při nadměrném vypadávání vlasů.

Mrtvé moře - pár informací

Mrtvé moře je v podstatě bezodtoké solné jezero s vysokou koncentrací solí (až 40%). Voda se z něj ve velkém množství uvolňuje formou páry. Koncentrace solí a minerálů se tím zvyšuje, a to má za následek tolik známé účinky soli z Mrtvého moře. Oblast Mrtvého moře je známá i malým množstvím srážek a vysokou sluneční aktivitou.

  • Voda v Mrtvém moři obsahuje okolo 20 druhů minerálů, hlavně jód, hořčík, vápník, sodík a draslík, proto je ideální k léčbě všech kožních problémů. Tyto minerály také můžete nakoupit v potravinových doplňcích.
  • Sůl z Mrtvého moře působí i relaxačním účinkem a příznivě působí při kloubních potížích a únavě svalů.

Zdravotní středisko pro krásu a zdraví

Mrtvé moře působí jako zdravotní středisko pro krásu a zdraví. Léčebné vlastnosti Mrtvého moře jsou všeobecně známy a uznávány.

Solné jeskyně = tak trochu Mrtvé moře

Nemusíte jezdit až k moři - mikroklima oblasti Mrtvého moře si můžete dopřát i u nás - v tzv. solných jeskyních. Klima v solné jeskyni je nasyceno mikročásticemi suché soli a je mimořádně intenzivní.

  • Pobyt v solné jeskyni

Pobyt v solné jeskyni doporučují přední odborníci - kožní lékaři, alergologové, pediatři. Pobyt v solné jeskyni z mořské soli patří k léčebným prostředkům s minimálním rizikem pro organismus.

Léčebná procedura

V našich podmínkách můžete vyzkoušet léčebnou proceduru zvanou Floating, při které se doslova vznášíte na vodě nasycené solí právě z Mrtvého moře...

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10660 (magazin-zdravi.cz#6058)


Přidat komentář