Kosmetika Maria Galland - Cheb

Přemýšlíte-li nad návštěvou kosmetického salonu, rozhodně neváhejte dopřát své pleti řádnou výživu nebo naopak potřebujete-li se zbavit nějaké kosmetické vady, tím spíše využijte služeb kvalitních studií krásy a zdraví.

Pod pojmem kosmetika si mnoho z nás jistě představí pouze rtěnky, řasenky a líčidla všech druhů, včetně krémů a různá séra a pudry. Kosmetika je však také činnost lidí, kteří o náš vzhled a krásu pečují. Možná i Vy jste již navštívili nějaké studio, kde Vám byla odstraněna nějaká kosmetická vada, zakryt nějaký nedostatek nebo kde se Vaší tělesné stránce dostalo blahodárné masáže nebo** omlazovací kůry**.

Do salonu krásy nechodí jen Ti, kteří chtějí svou** pleť zkrášlit a své tělo vylepšit**. Návštěvu si nenechají ujít také lidé, kteří o svoji krásu nechtějí přijít, protože jak známo - prevence je základ našeho zdraví.

Péče o pleť

Kosmetika Maria Galland - Cheb

Dnes Vám představujeme profesionální lékařské centrum Glissante, kde Vám nabídnou služby a zboží, pomoc i relaxaci budou se Vám věnovat prostředky fyzikálními, chemickými či biologickými. Studio Glissante s.r.o., najdete v ulici Divadelní náměstí 3 v Chebu.

Na majitelku, paní Janu Parýzkovou, nebo na její tým specialistů se můžete obrátit osobně od pondělí do pátku mezi 8. až 19. hodinou přímo ve studiu, nebo na telefonním čísle** +420 774 452 751**. Vysoce profesionální přístup obsluhy, společně s příjemným prostředím studia tak podtrhuje kvalitu nabízených služeb. Své emailové dotazy nebo objednávky posílejte na adresu glissante@seznam.cz

Jaké procedury nabízí studio Glissante pod vedením lékaře? Kosmetiku Maria Galland, bezbolestnou liposukci, radioferkvenci, RF lifting, dále to jsou procedury jako trvalá depilace, fotoomlazení, LED terapie, ultrazvukové ošetření – Duolift Expert, odstranění žilek, mezoterapie, botox, výplně, akupunktura, lymfatické masáže, detoxikační zábaly... Veškeré informace o poskytovaných službách a kosmetice Maria Galland naleznete na stránkách www.glissante.cz, klikněte zde.

Studio Glissante

Značka Maria Galland

Tato výjímečná a kvalitní** kosmetika** je klinicky testována na nečistotu pleti i její omlazení. Kosmetika je k dostání nejen pro péči ve studiích, ale můžete si ji zakoupit také pro domácí péči. Vyzkoušejte kosmetické, na míru připravené, omlazující a ošetřující kúry s přípravky** Maria Galland Paris** - různorodé kúry na tvář a tělo, dermo-kosmetický systém péče o pleť, který patří do nové generace** kosmetických produktů** – splňte si sen o věčném mládí.

Kosmetika Maria Galland

Již po 1 až 2 týdnech tato kosmetika na základě dokazatelných studií** redukuje nečistoty pleti** jako jsou body s černými tečkami, puchýřky, různé vyrážky apod. Kosmetika Marie Galland má také prokazatelné studie o zrychlení obnovy buněk, redukci vrásek. Přesvědčte se na vlastní kůži, jaké má tato kosmetika výsledky ve velmi krátkém čase, přesvědčte se jak sami pocítíte viditelné výsledky, obnovte krásu a svěžest své pleti.

Ošetření pleti

Ultrazvukové ošetření – Duolift Expert

Ultrazvukové sondy, vakuum a luminoterapie to vše má na starosti přístroj duolift expert, který se stará o zvýšení prostupnosti mezibuněčných prostor a tzv. biochemické masáži. Vyhlazuje vrásky, hydratuje pleť, léčí akné, odstaní pigmentové skvrny, regeneruje a zpevňuje. Hlavní postupy práce s přístrojem** duolitf expert** je ultrazvuková špachtle - soft peeling, která bezbolestnou metodou vysokofrekvenčních vibrací čistí odumřelé buňky.

Druhým činitelem je** ultrazvuk**, jehož vlny mění propustnost pokožky a tím pronikají kosmetické produkty hluboko do tkání. Luminoterapie nebo-li chromoterapie je třetím činitelem – LED diody stimulují buněčný metabolismus a zvyšují aktivitu zárodečných buněk. Poslední součástí je Roll X – vakuová terapie, která svou jedinečnou hlavicí provádí podtlakovou masáž.

Ultrazvukové ošetření

Co je procedura - RF lifting?

Jedná se proceduru lifting obličeje, která je prováděna jako selektivní ultrazvuková lipolýza a** radiofrekvenční odstranění tukových vrstev a celulitidy** pomocí přístroje Accant. Přístroj má unipolární hlavici pro hloubkovou penetraci – pro léčbu celulitidy a tvarování problematických partií a bipolární hlavici pro penetraci povrchovou - pro odstraňování vrásek a vypnutí pokožky.

Co je to botulotoxin?

Jednak tato látka uvolňuje svalové křeče – pro tyto potřeby je tedy aplikována v lékařství a také má schopnost odstranit mimické vrásky – tedy je využívána v dermatologii. Máte-li na svém čele nelichotivé mimické vrásky, které Vás trápí, objednejte se na proceduru botulotoxinu a do týdne maximálně dvou, máte na 3 až 6 měsíců krásnou hladkou pleť. Pokud budete proceduru pravidelně opakovat, můžete se naučit dokonce travalému odstranění těchto vrásek.

Fotodynamická terapie

Unikátní přístroj PDT 4000 zabezpečuje proceduru, při které je využíváno léčby světlem. Červené, modré a kombinované LED diody a jejich světlo neobsahující ani UVA ani UVB infra záření, tato léčba je založena na emisi úzkopásmového světla. Je naprosto** neinvazivní, bezbolestná**, bez vedlejších účinků a bez nutné rekonvalescence, novinka na poli léčby povrchových kožních nádorů a úporných bradavic.

Na postižené místo se aplikuje například speciální krém, který je následně ozářen a tím je poškozena buňka a u nádoru nebo bradavice dojde k destrukci. Na místě nezůstávají jizvy, což je také velmi podstatná kosmetická výhoda..

Kolagen vyhladí

Lidská kůže obsahuje také kolagen, ovšem se stárnutím o něj přirozeně přichází. Aplikací kolagenu tedy naše pleť jakoby mládla. Vyhladí naše vrásky, nedovolí vzniku nových vrásek, obličej má vypnutý vzhled a navíc povzbudí tvorbu kolagenu v těle. Již po měsíci pravidelného působení jsou vidět úžasné výsledky. Aplikovat jej lze pro - vyhlazení vrásek, vypnutí obličeje nebo regeneraci nehtů i vlasů.

Úprava tváře – dermabraze

Nerovnosti pleti, například po akné, se dají odstranit metodou dermabraze**. Dermabraze** je odstranění horní vrstvy kůže elektrickou lékařskou frézkou, takto se lze zbavit také pih na obličeji. Nadměrné rohovatění kůže je odstraňováno metodou dermaplaningu, kdy jsou odstraňovány větší jizvy.

Tyto metody se dají kombinovat a dalším stupněm je mikrodermabraze - to je nejméně a nejdetailněji cílená „oprava tváře“ pomocí malých krystalků. Po těchto zákrocích počítejte s opuchlou a citlivou tváří na dobu minimálně 1 – 2 týdnů.

Krása a relaxace ve studiu Glissante

Léčebná akupunktura

Mnoho tisíciletí tuto metodu používají staří čínští léčitelé a stále je hojně využívána, naštěstí již v celém světě.** Akupunktura** je vpichování kovových jehel přímo do akupunkturních bodů. Tradiční čínská metoda používá tep, diagnozy jazyka a obličeje a sleduje nerovnováhu těla. Vrásky se ukazují právě tam, kde nerovnováha v těle je.

Tenoučká jehla na jedno použití se vpíchne do těla a zapříčiní relaxaci a navodí pocit tepla. Asi po 25 minutách jsou jehličky vyndány, obličej je namasírován. Obličejová akupunktura by měla být aplikována nejméně pětkrát. Začíná se i několikrát v jednom měsíci.

Tip na dárek

Pro partnery, dcery, vnuky nebo pro přátele nebo kolegy máme tip – všude tam, kde chcete darovat radost, relaxaci i krásu zároveň, věnujte** dárkový poukaz Maria Galland**, kterým uděláte každé ženě i muži radost. Je to dárek opravdu vkusný a nápaditý. Nebo dárkový poukaz do studia, kde si obdarovaný sám vybere proceduru, kterou uzná za vhodné - nakombinovat jde samotná kosmetika i více procedur na několik měsíců.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10690 (magazin-zdravi.cz#10046)


Přidat komentář