Kosmetické studio - Uherské Hradiště

Naší vizitkou není jen vystupování a oblečení, kterým se prezentujeme, ale také naše vizáž. Péče o vzhled není žádnou marnivostí. Starost se nám vrátí v podobě pěstěné pleti, vyššího sebevědomí a také v lepších možnostech na úrovni profesní i soukromé.

Říká se „jít s kůží na trh“. I toto přirovnání má hodně co společného s mírou naší péče o vzhled. Kupříkladu při takovém výběrovém řízení, kdy má zaměstnavatel možnost si vybrat mezi stejně vzdělanými a zkušenými adeptkami, dá s největší pravděpodobností přednost té, která je upravená a vhodně nalíčena, nehledě na věk. Smysl pro detail v upravenosti a péči o zevnějšek se totiž projeví i ve smyslu pro dotahování věcí do konce po profesní stránce. A takto bychom mohli pokračovat dál. Navíc, proč se bránit příjemnému, které se nám nabízí, a jako bonus navíc bude načerpání nových sil, profesionálně ošetřená pleť a mladší vzhled? Takových služeb se Vám dostane v profesionálních kosmetických studiích.

Ošetření laserem

Laser přináší v kosmetice široké využití. Působí regeneračně, protizánětlivě, proti bolesti, zvyšuje obranyschopnost organismu. I když používáte sebelepší pleťovou kosmetiku, Vaší pleti nezabráníte, aby si žila „svůj život“. Připočteme-li k tomu naši každodenní mimiku, vnitřní výživu, působení vnějších negativních vlivů, pak musíme očekávat příchod vějířků. Ty mohou být od smíchu, smutku, od pomalu snižující se elasticity pleti aj. Nemusíte se však smířit s předčasným stárnutím. Ošetření laserem přináší zmírnění, vyhlazení vrásek, stejně jako zpevnění ochablé pleti, její regeneraci. Laser toho však umí v rukou šikovné kosmetičky, mnohem více. Využívá se také v případě poruchy pigmentace – u jizviček a strií – akné, jizviček po akné, oparu, lišeje, ekzému – opruzeninách, proleženinách – zklidnění pokožky po depilaci aj.

Prodlužování řas

Stopy času však nemají co moc společného s tím, co nám bylo, či nebylo dáno do vínku. Tak, jako jsou dívky, ženy s bohatou, dlouhou kšticí, tak jsou i dívky, ženy s vlastními dlouhými, hustými řasami. To, že zrovna Vy nepatříte k těm, kteří mají ohromující pohled, a každý den ráno trávíte čas s řasenkou v ruce, nemusí být důvodem k smutku. Naopak můžete z mála získat více.S Vámi vybranou kosmetičkou se totiž můžete domluvit na permanentním prodlužování řas. I Vy se pak budete moci pyšnit dlouhými řasami, a navíc nebude důvodu, abyste dál používala řasenku. Již za pouhé cca 3 hodiny budete odcházet z kosmetického studia „o něco jiná na venek“, ale také uvnitř. Atraktivnější vzhled se totiž promítne i do Vaší spokojenosti a lepší nálady.

Depilace v kosmetickém studiu

Také si říkáte, čím hustší, chlupatější hruď, či ruce muže, tím Vám připadá mužnější a atraktivnější? Co však platí u mužů, již tak zcela v tomto případě neplatí u něžného pohlaví. Nelze moc hovořit o nějaké estetice, pokud z ženského podpaží vykukují chomáčky chloupků. Ani nohy „obdařené“ chloupky, nejsou zrovna moc svůdné, byť by byly sebelépe tvarované. Pokud i Vy patříte k těm, které den, co den, či obden se snaží zbavit chloupků tzv. mokrou cestou, pak pro Vás může být zajímavá depilace v kosmetickém studiu. Doba další depilace se totiž významně prodlouží a Vaše pokožka bude krásně jemná a hladká.

Masáž obličeje a dekoltu

Co může být příjemnější, než dopřát si uvolňující masáž. A nemáme tím ani tak na mysli masáž, na kterou případně jdete, když Vás bolí záda. Řeč je o masáži obličeje a dekoltu. Spojíte-li pak masáž s celkovým ošetřením pleti, nemůžete pro Vaši pleť i vnitřní pohodu, udělat více. Dobré pak je, si tuto proceduru dopřávat pravidelně. Pravidelnost se pak odrazí na mladším vzhledu Vaší pleti, vyhlazení jemných vrásek, prozářené pleti. A Vy samotné budete odcházet s přívalem nové energie. Trocha toho rozmazlování je velmi důležitá. Úkoly a povinnosti se pak budou o to rychleji a snáze plnit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10716 (magazin-zdravi.cz#10270)


Přidat komentář