Kosmetické a svatební studio - Ostrava a okolí

I v současnosti je obrovské množství párů, které vyznávají tradiční hodnoty a vstupují do manželství. Aby byla svatba pro každého nezapomenutelným zážitkem, je celá řada svatebních salónů a firem, které Vám rádi s touto událostí pomohou.

Plánování svatby**

**

Možná právě plánujete svatbu, s čímž souvisí i to, že ji jistě vnímáte jako velkou událost. A svatba je velkou událostí. Mnohdy si ji na vlastní kůži prožijete pouze jedenkrát za život, výjimečně dvakrát či vícekrát. Ovšem ať už se vdáváte nebo ženíte poprvé nebo po čtvrté, vždy je svatba krásná, originální a jistě pro Vás ta nej. A proto je důležité, aby byla přesně podle Vašich představ. Názorů, že svatba je zbytečná a je v současné době moderní žít, jak se říká na hromádce, je méně a méně. Počet svateb v poslední době roste. Lidé, kteří se pro manželství rozhodli, oslavují tímto aktem ten nejkrásnější vzájemný cit, který k sobě mají.

Ovšem s každou svatbou souvisí i spousta příprav. Pokud se vdáváte či ženíte poprvé, jistě nemáte ani ponětí, co všechno s uzavřením sňatku souvisí. Opravdu Vás čeká nepřeberné množství příprav. S přípravami Vám může pomoci svatební studio, kterým je i studio paní Gabriely Macháčové, abyste si svou svatbu patřičně užili, se vším všudy vychutnali a dlouho na ni vzpomínali stejně jako Vaši hosté. Vždyť není nic lepšího než mít všechno do posledního puntíku připravené a Vy se můžete věnovat pouze svým hostům.

Pokud přenecháte realizaci svatby nebo jiné oslavy profesionálovi, je důležité, aby k Vám jako zákazníkům přistupoval individuálně. Nejdříve by si Vás měl vyslechnout, následně nabídnout veškeré služby, které jsou k dispozici. Vy byste samozřejmě měli mít dostatek času si všechno ujasnit. Opravdu profesionální firma, je schopná zařídit svatbu a vše co je s ní spojené od A až Z, prostě na tzv. na klíč. Zajistí vše potřebné ke svatební hostině, obřadu, vybere vhodné místo, zajistí fotografa, šaty, pro novomanžela oblek, kadeřníka, dorty, hudbu, na přání zajistí limuzínu atd. v podstatě vše, na co si vzpomenete. Samozřejmostí je, aby vše bylo dle Vašich představ. Důležité je, abyste byli s firmou stále v kontaktu a všechny kroky společně konzultovali, ať již se jedná o výběr šatů, dekorací, apod.

Svatební dekorace

Svatba jako taková je asi vůbec jedna z nejslavnostnějších událostí v životě, která se rozhodně nekoná každý den. Aby tato jedinečná slavnost byla opravdu dokonalá, je potřeba, aby vše bylo promyšleno do posledního detailu. Na svatbu je třeba se řádně připravit i v tom případě, že budete pouze v řadách hostů. K takové události je zapotřebí mít odpovídající oblečení, obuv, ale i vystupování a v neposlední řadě i dekorace. Je proto důležité na svatební dekorace nezapomenout a nepodcenit je. Vkusné a dobře zvolené svatební dekorace dokáží celou svatbu podtrhnout a dodat ji to správné kouzlo. V dnešní době je celá řada svatebních salónů a firem, jež nabízejí nepřeberné množství svatebních dekorací, z kterých si vybere opravdu každý. Může se jednat o výzdobu svatebních aut, o výzdobu na slavnostní tabuli, atd.  Jako svatební dekoraci ale lze počítat i svatební kytice a květiny, květinovou výzdobu aut, květiny na svatební tabuli, gratulační kytice, apod. Dle tradic patří mezi svatební kytice a květiny vonička pro ženicha a pro svatební hosty, dále jak je uvedeno kytice na auto s přísavným mechanismem, gratulační kytice pro maminku ženicha a nevěsty. Voničky pro svatební hosty jsou většinou z pravé myrty, popřípadě z italského ruskusu a gypsofily. Většina květinářství je schopná zajistit pro Vaši svatbu kompletní květinový servis tak, aby vše dokonale ladilo. Svatební dekorace opravdu podtrhne jedinečnost svatby, na kterou budete dlouho vzpomínat.

Kosmetika MACON

Kosmetika MACON je poměrně mladá německá značka, jejíž vznik se datuje někdy  na začátek roku 2000. Firma vznikla spojením praktických zkušeností s péčí o pleť a s dvěma desítkami let výzkumu. Kosmetika MACON nabízí celou řadu produktů, které obsahují komplex účinných látek získaných z moře.  Léčba mořem, respektive mořskými produkty je známá od nepaměti. Již před 3000 lety před Kristem se dle výzkumů léčilo například mořskými řasami. Vzájemná harmonie mezi krevní plazmou a mořskou vodou je prokázána. Produkty této značky jsou dodávány do celé řady kosmetických salónů nejen v Německu, ale i v České republice a do mnoha dalších států téměř po celém světě.  Tato mořská kosmetika je certifikována laboratoří TÜV dle normy ISO 9001 a je vyráběna dle přísných pravidel GMP (GoodManufacturingPractices-správná výrobní praxe) a všechny použité látky jsou kontrolovány dle předpisů organizace FDA (Foot and DrugAdministration). Kosmetika MACON je určena pro všechny typy pleti. Přípravky obsahují vysoký podíl minerálních a organických látek, jež pleť přirozeně vyživují a dodávají ji potřebnou vitalitu. Pravidelná péče o pokožku těmito produkty přispívá k mladistvému vzhledu a velmi jemné pokožce.  Díky této kosmetice dochází u pokožky k vlastní regeneraci a oddálení procesu stárnutí. Kosmetika MACON je hypoalergenní a tak ji velmi dobře snáší i lidé s citlivou pokožkou. Mezi produkty této značky naleznete i přípravky vhodné na ekzémy nebo lupénku. Dle potenciálu, který v sobě tato kosmetika ukrývá, lze o ní bez nadsázky mluvit, jako o kosmetice budoucnosti.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10699 (magazin-zdravi.cz#10156)


Přidat komentář