Komplexní kosmetické služby

K tomu, abychom měli krásnou, pružnou a zdravou pleť, nám může pomoci také vhodně zvolené jídlo. Je proto potřeba zvolit správnou výživu a pokud si se sestavením zdravého jídelníčku nevíme rady, je vhodné vyhledat pomoc odborníka.

Každá žena touží po tom být krásná a dokonalá. K tomu, aby toto bylo možné, je mnohdy potřeba využít služeb některého z kosmetických salonů. Kosmetika je obor, který vyžaduje profesionální přístup a hlavně kvalitní produkty.

Kosmetika

Veškeré kosmetické ošetření je zde prováděno německou kosmetikou Etre belle, která je určena k profesionálnímu ošetření. Tato kosmetika se vyznačuje výbornou vstřebatelností do hlubších vrstev kůže a také má vynikající výsledky v léčbě kožních problémů, jakými jsou akné, pigmentace, rozšířené žilky a vrásky. Kosmetika je složena z bylinek, mořských řas, kaolínu, aloe vera, ovocných výtažků, medu, výtažků z bílého čaje, orchidejí, zlata, chitosanu, kyseliny hyaluronové, kolagenu, elastinu, vitamínů, fytohormonů, kaviáru a mnoho dalších.  Díky tomu, že je tato kosmetika rozdělena do několika řad, může se s ní lépe pečovat o specifické potřeby pleti.

Kromě této kosmetiky můžete být také hýčkány přírodní kosmetikou Pure fiji, jejímž základem je panenský kokosový olej z makadamových oříšků a extrakty z květin a ovoce a také výtažek ze stromu Dilo, který má regenerační a zklidňující účinky. Tato kosmetika pochází z Tichomoří. ** **

Hloubkové čištění pleti ultrazvukem

Ultrazvuk Vám dokonale vyčistí pleť a to zcela bez bolestivého mačkání. Dále umí ultrazvuk provést lifting pleti. Provede depigmentační ošetření a ošetření aknózní pleti. Trpíte-li tím, že máte v obličeji červené žilky, dovede je ultrazvuk redukovat.** **

Manikúra

Toužíte-li po manikúře, jste na správném místě. Dokážou zaleštit včelí produkty do nehtové ploténky čímž pomohou třepivým a lámavým nehtům získat opět pružnost a tvrdost. Výjimkou zde nejsou také parafínové zábaly rukou nebo tropický zábal rukou a lakování nehtů. ** **

Celotělový zábal

Tělové zábaly jsou ideální věcí. Salon Buď krásná má v nabídce více druhů zábalů. Jedním z nich je: Zábal v banánových listech, který odstraní suchou pokožku a navrátí jí mladý vzhled, Také zlepší prokrvení pokožky a přispívá k vylučování toxinů z těla. Také dokáže zlepšit elasticitu posílením pojivové tkáně a dokáže hloubkově vyčistit póry. Zábal v banánových listech hluboce hydratuje a vyživí pokožku vitamíny A, B, C a E. Máte-li problémy s vlasy, využijte tento banánový zábal, který podpoří vitalitu vlasové pokožky a dodá Vašim vlasům zdravý vzhled a lesk.

Cukrový vánek z ráje je druhý ze zábalů, které v tomto salonu můžete zažít. Díky tomuto zábalu dojde k odstranění staré a suché pokožky a navrácení mladého vzhledu. Také dokáže výborně hloubkově vyčistit póry a zlepší prokrvení pokožky čímž přispívá k vylučování toxinů z těla. Dále zábal hluboce hydratuje a vyživuje pokožku a to vitamíny A, B, C a E. Díky tomuto zábalu zlepšíte elasticitu pokožky a posílíte pojivové tkáně, výsledkem je mladý vzhled.

Masáž lávovými kameny

Tato masáž se provádí v oblasti obličeje, dekoltu a krku a je spojená s tlakovou masáží lávovými kameny krční partie a masáží hlavy. Při její aplikaci dojde k uvolňování pojivové tkáně, zrychlí se metabolismus a pohyb leukocytů. Také dokáže stimulovat krevní a lymfatický oběh. Lávové kameny pomáhají spolu s masáží odstraňovat svalové blokády, urychlují regeneraci a prohřívají tělo. Při masáži s lávovými kameny dochází k celkovému uvolnění centrálního nervového systému. ** **

Masáž obličeje a dekoltu mušlemi a lasturami

Tento druh masáže se nazývá MATANGI a je v Evropě úplnou novinkou. Masáž dokáže spojit léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetické masáže. Nejdůležitějším prvkem této masáže jsou neustále hřející mořské lastury a plynulý pohyb připomínající hru vln na pobřeží. Masáž dokáže odstranit každodenní stres, dokáže navodit pocit duševní pohody a dokáže Vás celkově psychicky a fyzicky zharmonizovat. Pokud Vás zajímá, co je k této masáži potřeba, pak jsou to mušle a lastury, exotický masážní olej a hydratační maska.

Přístroj FORMA

Salon vlastní jeden z nejlepších a nejúčinnějších strojů, který Vám pomůže vyřešit Vaše kosmetické a jiné problémy. Ten zázračný přístroj se jmenuje FORMA. A co všechno přístroj FORMA umí? Je to dokonalý zázrak a je schopen Vám pomoci s bezbolestnou depilací, rejuvenací pleti, vypnutím pokožky. Také dokáže diamantový peeling, neinvazivní mezoterapii, ošetří akné a odstraní nevzhledné pigmentové skvrny.

Přístroj FORMA má několik aplikátorů, které mají své specifické využití. První aplikátor je na Peeling a pracuje na bázi broušení. Díky tomuto aplikátoru je prováděno obroušení a leštění pokožky s výsledným hladkým a hedvábným povrchem kůže. Slouží k ošetření obličeje a hrubé kůže na Vašich chodidlech a loktech.

Druhým aplikátorem je R-Sonic a kombinuje využití ultrazvukové mechanické vibrace a RF elektrod. Výsledné zlepšení prokrvení ošetřené oblasti a stimulace kolagenu na první pohled omladí Vaší pokožku a redukuje vrásky.

Posledním druhem aplikátoru je ST aplikátor, který slouží k vypnutí pokožky. Za pomoci dvou chlazených elektrod a působení neinvazivní bipolární RF energie, dochází k narušení kolagenových vláken a také ke stimulaci přirozené tvorby kolagenu. Tento přístroj pracuje přímo s vráskou, čímž dochází k okamžitému výsledku a účinnost lze srovnat s ošetřením botoxem.

Zdravé jídlo pro zdravou pleť

K tomu, abychom měli krásnou, pružnou a zdravou pleť nám může pomoci také vhodně zvolené jídlo. Je proto potřeba zvolit správnou výživu. Zcela nevhodné pro pleť je přemíra tuků, pálivého koření, čokolády a někomu dokonce škodí také mléčné výrobky či ve výjimečných případech přímo mléko jako takové. Vidíte-li, že má Vaše pokožka nazelenalou či jinak nezdravě vypadající barvu je potřeba Vaši stravu zcela změnit. Velmi důležité je jíst více ovoce a zeleniny, které dokáží do Vašeho těla doplnit důležité vitamíny a živiny. Opomenout rovněž nesmíte pravidelný příjem čisté vody denně. Vaší pleti rovněž napomáhá čerstvý vzduch, který potřebujete také denně. K tomu, abyste vypadala skvěle a také se tak cítila, Vám tedy postačí pouze pít denně dostatek čisté vody či minerálních nápojů, jíst dost ovoce a zeleniny a v neposlední řadě pohyb na čistém vzduchu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10665 (magazin-zdravi.cz#9828)


Přidat komentář