Fotoomlazení a fotodepilace v Praze

Do oblasti estetických procedur se dostává metoda, která využívá světla. Procesy, které mají předponu foto jsou velmi oblíbené a navíc víceúčelové. Poznejte blíže jednotlivá ošetření a zjistěte, jak vám mohou pomoci.

Proč navštěvovat estetická studia?

Estetické studio nabízí hlavně jakýsi vyšší stupeň klasické kosmetiky. Při ní vám sice kosmetička může pomoci s akné nebo vráskami, ale někdy je problém závažnější a pokročilejší, že je třeba intenzivnějšího zákroku. Ten přinášejí jednotlivé přístroje a metody, kterých využívají estetická centra. Mezi složitější metody patří například laserové zákroky, chemické peelingy, účinky fotometod, různé injekční aplikace, menší estetické zákroky apod. Pokud tedy řešíte závažnější kosmetický problém anebo chcete dlouhodobější účinek nějakého zákroku, tak využijte služeb** estetického studia**.

Fotoomlazení – Praha

Tato procedura je založena na působení intenzity světla. Během ošetření se do kůže dostávají světelné záblesky do pokožky, kdy pronikají do horní i hlubší vrstvy pokožky, kde jsou žilky, pigmentové buňky a kolagenní vlákna. Při ošetření cítíte tepelný účinek, protože ve vrstvách pokožky působí světelné pulsy, které aktivují fyziologické činnosti všech buněčných komponent. Dochází tím k látkové výměně a štěpení, posilují se antioxidační biochemické pochody, ničí se nežádoucí nahromadění pigmentu, postupně se zužují rozšířené cévy a produkuje se kolagen a elastin. Zlepšuje se mikrocirkulace a drenážní funkce struktury pokožky a zvyšuje se její odolnost vůči různým infekcím. Po provedení zákroku je třeba chránit pokožku před slunečními paprsky, aby vám nevznikla na kůži druhotná pigmentace.

Celý proces dle potřeby trvá od 15 minut do 60 minut. Po zákroku zůstane mírné zčervenání kůže, které zhruba po hodině zmizí. Kompletní kúra zahrnuje asi 4 až 7 ošetření, jež se opakují 10 až 14 dnech. Poté stačí navštívit terapii 1x ročně. Takto omladit lze jakoukoliv oblast kůže (např. tvář, krk, prsa, ruce nebo nohy). Tímto procesem lze odstranit hyperpigmentaci následkem nadměrného opálení, rozšířené žilky v obličeji, akné, stáhnout rozšířené póry, vadnutí pokožky, snižování tonusu pokožky, vrásky, stařecké pigmentové skvrny, pihy, zarudnutí pokožky následkem rozšířených žilek a přílivu krve, jemné šrámy a jizvy nebo strie.

Fotodepilace – Praha

Procedura se využívá pro** odstraňování chloupků na jakékoliv části těla** (např. obličej, oblast bikin, v podpaží, na zádech, na břiše, na rukou a nohou). Princip celého procesu spočívá v tom, že se do pokožky rovněž vpravují světelné pulsy, které pohlcují pigment chloupku (melanin), kdy se tak zničí chloupek a buňky vlasového váčku. Tím se tak po několika terapiích zaručí trvalé odstranění ochlupení. Ošetření musí ale proběhnout několikrát. Chloupky totiž rostou ve třech fázích - ve fázi aktivního růstu, v regresivním stádiu, nebo ve fázi klidu. Protože celistvé ochlupení není najednou v jedné fázi, při které lze odstranit chloupek (aktivní růst), tak se musí využít více sezení (v průměru čtyři) v intervalech 5 týdnů.

Meder Beauty Science – Praha

Jedná se o alternativu injekční techniky aplikace botoxu. Pokud se nechcete uchýlit k invazivní metodě nebo máte kontraindikace na klasický injekční vpich botoxu, tak Meder Beauty Science je pro vás řešením. Jedná se o kúru 5 ošetření, které se provádějí jednou týdně. Liftingový účinek se pak dostavuje na dobu 10 až 12 hodin, přičemž s každým ošetřením se účinek zvyšuje. Pro uchování efektu se doporučuje proces opakovat 1x až 2x do roka. Celá metoda pak spočívá v tom, že se hloubkově vyčistí pleť, rovněž se antioxidačně se ošetří, dostaví se myorelaxační účinek, okluze a hluboká hydratace, ochrání a zpevní se pleť.

Celotělové zábaly STYX – Praha

Jedná se o kosmetické zábaly, jež jsou vyráběny na základě starodávných receptů na výrobu mýdla, mastí nebo krémů. Tím se tak zaručuje, že žádný z kosmetických přípravků neobsahuje chemické katalyzátory, konzervační, kypřící a další přísady. Různé kombinace a složení jednotlivých zábalů pak přinášejí různorodý účinek, který si můžete vybrat.

Při zábalech se pracuje jednak na různých metodách, které pomohou zintenzivnit účinek. Jednou z nich je** zábal thermo-active**, kdy se za vysoké koncentrace aroma složek a zahříváním redukuje celulitida a navíc se vám po absolvování několika sezení může snížit váha o 5 až 8 kg a zmenší se vám velikost o 1 až 2 konfekční velikosti. Pak také existují tzv.** vlhké zábaly, které obsahují anorexigenní látky**, které zabraňují nadměrné chuti k jídlu. Jednotlivé přísady navíc korigují další oblasti, takže za pomocí řas a růže se vám zlepší mikrocirkulace, sůl pomůže při otocích, kaviár a zelený čaj zase pomůže k omlazení kůže apod.

Diamantová mikrodermabraze - Praha

Při tomto procesu se obrušuje pokožka speciální vakuovou sondou, která je poseta diamantovou drtí. Působením přístroje se vytvářejí nová kolagenní a elastinová vlákna, stejně tak** vznikají nové kožní buňky, což vede k omlazení pleti.** Tím jak se obnovuje pokožka, tak se stává rovněž odolnější vůči vnějším vlivům a tím se rovněž** zpomaluje proces stárnutí pleti**. Proto je** diamantová mikrodermabraze** vhodná pro vyhlazení pokožky, zbavení se jemných vrásek, odstranění jizviček po akné, působí příznivě při hloubkovém čištění pórů, odstraní se povrchové pigmentové skvrny a regeneruje se pleť.

Mesoterapie – Praha

Jedná se o neinvazivní proceduru, kdy se do pokožky vpichuje pomocí mikroinjekce směs z vitamínových, homeopatických a jiných připravků (dle typu problému). Proces zhruba 5 až 12 kúr pak může vyřešit problémy s nadváhou, celulitidou, striemi, omladí se vám kůže, léčí se akné a jizvičky, pigmentace, vypadávání vlasů, rozšířené cévky, žilky, zpevňuje se poprsí a svaly.

LPG endermologie a liftmasáže – Praha

Jedná se o masáž speciálním přístrojem, který v pokožce aktivuje příslušné buňky. V případě** endermologie** se koriguje postava, zmenšuje se její objem a korigují se tvary, odstraňují se otoky a celulitida a rovněž se vám zkvalitní cirkulace krve. Liftmasáž zase zasahuje ve tvorbě kolagenu, tvoří se nové struktury kůže a tím pádem dochází k omlazení.

Pandhy´s depilace cukrovou pastou – Praha

Speciální pasta se dostává hluboko do pokožky, kde uvolňuje chloupky. Tím tak dochází k jejich uvolňování, přičemž je metoda ale nebolestivá na rozdíl např. od vosku. Chloupky se navíc odstraní i s kořínky, protože se nepřetrhnou a efekt je tak dlouhodobější.

Permanentní make-up a prodlužování řas

Obě metody vám zajišťují, že budete výrazné bez zbytečného krášlení dekorativní kosmetikou. Ať už máte tedy problémy s alergiemi na kosmetiku nebo vás obtěžuje dennodenní líčení, tak si nechte zvýraznit oči permanentní linkou nebo si nechte opticky zvětšit rty vystínováním. Výhodou permanentního make-upu je to, že není navždy, tudíž, až vás omrzí, tak máte jistotu, že může zmizet.

Prodloužení řas vám zase zajistí svůdný pohled ve dne i v noci a vy se pak nebudete stydět odlíčit, protože bez řasenky jste nevýrazná. Stejně tak se řeší i problémy s alergiemi, kdy se vám rozmazává klasická maskara. Prodloužené řasy toto vylučují.

Kosmetika – Praha

Klasické kosmetické procedury jsou nepostradatelnou službou každého pěstícího studia. Můžete se proto nechat zkrášlit od hlavy až k patě pomocí kosmetiky, která vám pomůže v boji s akné i vráskami, v hubnutí nebo zpevnění pokožky na těle apod.

AHA peeling – Praha

Při nanesení přípravku a působení speciálních kyselin se obnovuje pokožka. Tento proces zajišťuje odstraňování akné i vrásek a celkově se vám vypne pleť.

Manikúra, pedikúra a nehtová modeláž – Praha

Péče o ruce a nehty je rovněž neméně podstatná a to nejen z estetického hlediska. Na ruce se vám dívá každý, s kým jednáte a nohy vás zase nosí celý život. Proto oběma skupinám končetin dopřejte zábaly, které je vyživí a krémy, jež je zvláční. Neopomenutelná je i péče o nehty, které se zastřihnou a zapilují do požadovaného tvaru a pokud nemáte své kvalitní, můžete si dopřát modelaci.

Svatební a společenské účesy nebo líčení – Praha

Významná společenská událost si žádá výjimečný vzhled. To se týká vlasů a líčení, jež si doma většinou sama neuděláte. Proč se ale před významnou akcí ještě více stresovat? Když usednete do křesla v salonu, tak budete mít nejen profesionální a pevný účes stejně jako perfektní make-up, ale rovněž si i zarelaxujete, když o vás bude pečovat někdo jiný.

Masáže – Praha

Masáže dnes neznamenají jenom klasické hnětení pokožky, kdy se vám uvolní svaly a klouby. Ano, je to základ, ale ten je postupně rozvíjen. Můžete si proto dopřát** masáž proti celulitidě** nebo speciální metody, které vám více napraví tělo.

Návštěva estetického studia vám nabízí nejen klasické kosmetické služby, ale pomohou vám zde vyřešit i závažnější problém, na který běžná pěstící kosmetika již nedosáhne. Nechte se nejen krášlit, ale i uvolnit, protože jednotlivé terapie jsou tak příjemné, že u nich budete relaxovat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10677 (magazin-zdravi.cz#9874)


Přidat komentář