Celková kosmetická péče a Ajurvédské masáže v Brně

Každá žena chce být krásná a přitažlivá až do vysokého věku. Se speciálním léčebným přírodním systémem Ajurvéda to není nemožné. Masáže, kosmetika, speciální přírodní přípravky dokáží udržet zdravou pleť i mysl.

Ajurvéda vznikla přirozenou cestou před několika tisíci léty v Indii. Je to propracovaná, staletími prověřená metoda jak zacházet se svým zdravím. Ajurvéda je věda o životě a dlouhověkosti. Jejím cílem je udržet po celý život zdravé tělo bez nemocí a civilizačních chorob. Špatný životní styl, jako je stres, nedodržování zdravé stravy, nevhodné návyky, zablokovávají v lidském těle důležitá centra energií. Ajurvéda dokáže tyto blokády odstraňovat. Tak dochází k opětovnému ozdravění lidského organizmu – tělo se harmonizuje a energie opět proudí rovnoměrně v celém těle. Nastává pocit uvolnění a úlevy a zároveň se dostavuje i pocit štěstí.

Ajurvédského učení využívají mnohé kosmetické a masážní salony. Většinou se ajurvéda vztahuje především právě k masážím. Kdo se však zajímá o toto učení blíže, využívá tuto prastarou léčebnou metodu i v kosmetickém ošetření a dalších léčebných technikách.


Kosmetický salon a Ajurvéda

Ajurvédská kosmetika vychází ze starobylých léčebných receptur a využívá čistě přírodní složky. Asi nejznámější značkou této kosmetiky je Shahnaz Herbals. Jde o čistě přírodní luxusní kosmetiku, kterou lze použít pro rozličné kožní a vlasové problémy jako například suchost kůže, akné, skvrny, hyperpigmentace, jizvy, předčasné stárnutí, vrásky, lupy, vypadávání vlasů. Kosmetické přípravky Shahnaz Herbal jsou vyráběny z přírodních extraktů z kaktusu aloe, citronu, růží, santálového dřeva, meruněk, datlí, karotky, henny, zelí, ženšenu, mořských řas, mandlí, medu, placenty, kurkumy a hřebíčku, které jsou známy pro své hojivé a zkrášlující účinky. Nejnovější kosmetické přípravky Shahnaz Herbal . Působení těchto kosmetických přípravků je opravdu velice účinné. Největší rozdíl oproti jiným kosmetickým přípravkům je v absenci syntetických extraktů.

Mezi výhody této kosmetiky patří, že nezpůsobuje žádné podráždění pleti, má zásluhou přírodních substancí pozitivní vliv na pleť i tělo, pomáhá obnovit zdravou rovnováhu a všechny funkce kůže, zklidňuje nervy a má relaxační a léčebné účinky.

kosmetickém salonu vám před samotným ošetřením pleti doporučí indickou relaxační masáž hlavy. Určitě byste ji neměla vynechat. Tato masáž se provádí bez použití oleje a má silné uvolňující účinky. Jde opravdu o mimořádnou masáž, která dokáže odstranit stres, napětí ve svalech krku a ramen, nervozitu, přepracování a dokonce i migrény. Celkově vás tato masáž uklidní, přinese uvolnění a pocit klidu a štěstí.

Po relaxační masáži hlavy, která vás krásně uklidní, si daleko lépe vychutnáte péči o vaši pleť luxusní kosmetikou Shahnaz Herbal. Užijete si vyčištění pleti, peelingu, přírodní masky, masáže, zklidnění růžovým tonikem a závěrečné ošetření pleťovým mlékem a krémem. Po této péči o vaši pleť budete příjemně uvolněná a odpočatá. Aby byla péče o vaše tělo opravdu důkladná, můžete si nechat ošetřit také dekolt, pleť rukou a udělat manikúru.

Pravidelné používání ajurvédské značkové kosmetiky dokáže vyhladit pleť a udržet ji krásně mladistvou do vysokého věku.

Co je ajurvédská masáž?

Jde o hluboce relaxační, regenerační masáž, která se zabývá masáží hlavy, obličeje a celého těla.Ajurvédská masáž má výborný účinek, protože spíše než na techniku a tlak se soustřeďuje na individuální přístup s použitím vhodných léčivých olejů a bylin. Tak navozuje v těle ztracenou rovnováhu. Tato masáž kontroluje tok energie v těle a zároveň zabraňuje předčasnému stárnutí.** Hlavním cílem ajurvédské masáže je pročištění organismu**, vyloučení z těla nahromaděných odpadních látek a toxinů. Tím se tělo regeneruje, navrací se mu síla a energie. Správně provedená ajurvédská masáž nastolí rovnováhu těla a mysli. Podpoří cirkulaci v těle a tak jsou k buňkám přivedeny živiny. K ajurvédské masáži se používají čistě přírodní ajurvédské oleje. Tyto oleje jsou lisované za studena, přidávají se k nim byliny a aromatické oleje. Olej se vybírá podle problému každého klienta. Ajurvédské oleje mají čistící a vyživující účinek na pokožku, tkáně i klouby.

Ajurvédské masáže jsou založeny na individualitě člověka, proto je ke každému klientovi přistupováno podle jeho zdravotního stavu a potřeb. Masáže jsou prováděny na masážním stole nebo na zemi. Přestože je masáž velice jemná, má vynikající účinky nejen na pročištění těla, ale i na zlepšení funkce pohybového aparátu. Po masáži pociťuje klient uvolnění, klid a pohodu.

Prodej ajurvédské kosmetiky

 

Luxusní přírodní kosmetiku Shahnaz Herbals vyrábí největší indická ajurvédská společnost Shahnaz Husain Group of Companies. Tuto společnost založila před 35 lety Indická Mughalská princezna Shahnaz Husain. Celá výroba těchto kosmetických přípravků stojí na znalostech přírodní léčby Ajurvédy. Kosmetika je nabízena v ucelených řadách přípravků pro péči o pleť, rty tělo a vlasy. Nabízí také přípravky pro léčbu a odstranění problémů, jako jsou kruhy pod očima, pigmentové skvrny, jizvy po akné nebo vypadávání vlasů. Vzhledem k čistě přírodnímu složení mají tyto přípravky velice příznivé účinky.

Medimix jsou ajurvédská bylinná mýdla. Jsou vyráběna ručně na základě původních receptur v různých lokalitách Indie. Jejich bylinné složení pečuje o různé druhy pokožky a pomáhá odstranit problémy, jako jsou pigmentové skvrny nebo akné.

Nyní můžete ajurvédsku kosmetiku zakoupit na stránkách e-shopu za zvýhodněné ceny. Tato akce je však časově omezená a proto s nákupem příliš neotálejte.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10667 (magazin-zdravi.cz#9834)


Přidat komentář