Bezbolestná liposukce a depilace v Praze

Chceme-li vypadat dokonale a nedaří se nám toho dosáhnout svépomocí, je potřeba vyhledat k řešení tohoto problému pomoc odborníků, které najdeme v estetických salónech, kosmetických salónech apod.

Všechny ženy chtějí být krásné. Některé mají štěstí být dokonalé od přírody a některé musí žádat o pomoc u odborníků. Nejčastěji jsou to různé salóny krásy a estetická studia, které jsou vyhledávány hlavně proto, že si zde ženy odpočinou a zároveň jsou hýčkány kvalifikovaným personálem.

Kde však takovéto místo hledat, aby nebylo příliš daleko od našeho domova a aby tam pracovali odborníci na slovo vzatí? Hlavním místem, kde lze tuto oázu klidu, pohody a relaxace najít a to přímo v klidu domova je na internetu.

 

Bezbolestná liposukce a depilace

Patříte-li k lidem, kteří potřebují podstoupit bezbolestnou liposukci nebo depilaci, jistě uvítáte, že právě s těmito problémy Vám v tomto estetickém studiu velmi odborně pomohou. K tomuto účelu zde mají přístroj HFX, který dokáže velmi účinně a hlavně bezbolestně provádět jak liposukci, epilaci, čištění pleti tak ošetřování vrásek. A nejen to, tento přístroj Vám dopomůže k omlazení Vaší pleti a dokáže velmi profesionálně odstranit pigmentové skvrny. Asi se ptáte, čím je toto estetické studio lepší než jiná podobná studia. Je to zejména proto, že může používat právě přístroj HFX, který je prvním přístrojem používaným v estetické dermatologii, který si sám změří parametry Vaší pokožky a nastaví si své funkce přesně podle toho, co sám zjistí.  Je to vlastně první přístroj, který při své práci používá kombinaci HFX světla a ultrazvuku. Pracuje tak až o polovinu s menším teplem než ostatní přístroje a tím zamezuje možnému popálení a následným nepříjemným komplikacím. A proto, že si tento přístroj měří a nastavuje vše sám, pracuje zcela přesně, čímž Vám šetří čas a peníze, neboť je díky tomu snížena četnost ošetření až na polovinu. Díky tomu jsou jeho výsledky maximálně účinné a dokáže také jako jediný přístroj odstranit účinně světlé chloupky.

Cena ošetření přístrojem HFX

Ceny ošetření jednotlivých partií tímto speciálním přístrojem Vás vyjdou v rozmezí od 500,- Kč až do 5.800,- Kč za každou návštěvu. Když si však uvědomíme, kolik peněz jste až doposud vydali na to, abyste dosáhli dokonalé postavy, dojdeme k závěru, že je daná částka přijatelná.

Lymfodrenáž

Lymfodrenáž je vlastně druh masáže, kterou v estetickém studiu Hradčanská provádějí přístrojem Ballacer Pro, který je v tomto směru velmi unikátním systémem poskytující tuto lymfodrenáž velmi efektivně a bezpečně.  Masáž je prováděna pomocí speciálních kalhot, které v sobě mají 24 samostatně nafukovacích komor, díky nimž je zaručeno, že se tyto kalhoty přizpůsobí zcela dokonale Vašemu tělu a masírovaným partiím. Specialitou těchto kalhot je, že dokáží masírovat nárty, oblasti třísel a dolní části břicha, čímž je lymfatická drenáž dolních končetin kompletní a účinná.

Jaké jsou účinky této lymfodrenáže?

Účinky lymfodrenáže jsou:

  • Stimulace kolagenových vláken ve spodních vrstvách kůže
  • Redukce objemu masírovaných partií
  • Lepší průtok lymfy
  • Zvýšení elastičnosti pokožky
  • Podpora metabolismu buněk v pokožce
  • Zmírnění procesu celulitidy
  • Zlepšení krevního oběhu a celková relaxace a uvolnění

Dalšími účinky lymfodrenáže je také zmírnění otoku končetin v důsledku primárního nebo sekundárního lymfatického otoku. A rovněž nám lymfodrenáž zajišťuje příjemnou měkkou svalovou masáž, kterou bychom jednou za čas potřebovali všichni.

Rolletic

Stroj Rolletic – jde o účinný masážní a rekondiční stroj určený pro mechanickou masáž, při které se využívají k dosažení efektu stimulace akupresurních drah a to vše prostřednictvím rotujících vřeten. Cvičení na tomto stroji ovlivňuje velmi výrazně Váš metabolismus tukové tkáně a tím urychluje vyprazdňování povrchových žil a lymfatických cév, díky čemuž dosáhnete dokonalejší postavy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10679 (magazin-zdravi.cz#9910)


Přidat komentář