Akné a léčba laserem

Léčba akné laserem si vyžaduje vzhledem k různým projevům a k závažnosti, také rozdílný přístup k terapii. Metody hloubkového čištění jsou založeny na aplikaci přípravků obsahující látky na bázi enzymů s fotosenzitivní komponentou.

Lehčí a závažnější formy akné

Lehčí formy stačí ozařovat 1x - 3x týdně. Závažnější formy akné si vyžadují intenzivnější terapii - v akutní fázi i denní aplikaci.

Využití laseru v kosmetice

Laser je v kosmetice využíván k regeneraci pleti, k léčení mírnějších zánětlivých projevů a v poslední době i k hloubkovému čištění pleti.

Metody hloubkového čištění pleti laserem

Metody hloubkového čištění jsou založeny na aplikaci přípravků obsahující látky na bázi enzymů s fotosenzitivní komponentou s antimikrobiálním a protizánětlivým efektem. Působením laseru dané vlnové délky dochází k jeho aktivaci a následně chemické reakci. Tímto dosáhneme žádoucího účinku, který je ještě zesílen vlastním působením laseru. Metoda hloubkového čištění pleti laserem je mnohem účinnější a pro klienta šetrnější než klasické mechanické čištění pleti. V intenzivnější formě se dá tento postup použít i pro těžší formy akné.

Laserová gelová maska

Laserová gelová maska je převratem v přístupu k péči o pleť. Ideálně spojuje laserovou terapii s gelem nové generace. Účinky gelu obsahující hydrogenuhličitanové anionty mají dlouhodobé účinky.

Gelovou masku lze použít pouze ve spojitosti s laserem

jako doplňující léčbu akné. Masku lze použít pro všechny věkové kategorie žen i mužů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10662 (magazin-zdravi.cz#7558)


Přidat komentář