Tandemové seskoky

Tandemový skok je zakončen otevřením padáku ve výšce 1500 m. Tandem-pilot poté řídí padák až do měkkého přistání na zemi a během letu na padáku si můžete zkusit řídit padák dokonce sami.

 

Tandemový seskok je ideální způsob jak si zkusit vyskočit z letadla s padákem a nemuset před tím podstoupit náročnou přípravu. Váš instruktor tzv. tandem-pilot se o vše postará.

Tandemový skok je zakončen otevřením padáku ve výšce 1500m. Tandem-pilot poté řídí padák až do měkkého přistání na zemi, a během letu na padáku si můžete zkusit dokonce sami padák řídit.

Průběh seskoku

Při tandemovém seskoku budete připoutání speciálním postrojem k profesionálnímu parašutistovi. Před seskokem proběhne patnáctiminutová instruktáž a poté Vás čeká asi dvacetiminutový let. Z letadla se vyskočí ve výšce 4000m a čeká vás až 55 vteřin volného pádu (při rychlosti 200 - 230 km/hod).

Celý seskok včetně přípravy před seskokem, letu v letadle, volného pádu a letu na padáku Vám může natočit kameraman a pořídit Vám profesionální nahrávku na VHS nebo DVD, včetně fotografií.

Zbytečné obavy před dopadem

Přistání s tandem-piloty se rovná pádu z výšky 10 – 30cm. Tandemový padák je vyroben a nadimenzován na 2 osoby tak, že jsou tandem-piloti schopni přistát i s handicapovanými lidmi bez jakýchkoliv problémů.

Nutné vybavení ke skoku

Nepotřebujete žádné potvrzení od lékaře ani nemusíte absolvovat jakýkoliv výcvik. Tandemový seskok může podniknout kdokoliv starší 10 let. Sami musíte zvážit, zda nemáte žádné závažné zdravotní potíže (srdeční slabost či epilepsii, pozor dejte i při cukrovce). Navíc je padák nadimenzován na vyšší hmotnosti, takže si můžete skočit, i kdy vážíte "o něco víc".

Cena seskoku

Ceny seskoku se pohybují od 3000 Kč. Budete-li mít zájem o video na DVD nebo fotky, připlatíte si okolo 1600 Kč. Případně 2000 Kč za obojí dohromady. Ale díky akčním nabídkám můžete i něco ušetřit.

Kdy lze tandemový seskok podniknout?

Skočit si můžete od jara do podzimu, v závislosti na počasí. Na závěr seskoku obdržíte certifikát - doklad o absolvování tandemového seskoku.

Po tandemovém seskoku budete naplněni zcela novou energií. Získáte větší sebedůvěru a chuť do života. Žádná jiná aktivita vám nezaručí tolik vzrušující a intenzivní prožitek jako tandemový seskok!

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10516 (magazin-zdravi.cz#7198)


Přidat komentář