Fitness a cvičení pomocí SLIM BELLY - Otrokovice, Zlínský kraj

Máte potíže s nadbytečnými centimetry v oblasti bříška? Pak vyzkoušejte cílené hubnutí Slim Belly, které je speciálně zaměřené na tuto oblast a pomáhá. Jak toto cvičení funguje?

Pokud máte problémy shodit přebytečné centimetry v místě břicha, tak to není nic neobvyklého. Pokud má někdo sklony k nadváze a tedy i nadbytečným rozměrům, tak se mu tuky usazují většinou v určitých partiích. Někdo má tak větší bříško, ale jinak normální boky a hubené nohy. Jiná osoba zase trpí na silnější boky a zadeček, ovšem břicho má skoro ploché. Tyto problémové partie je pak složitější shazovat. Naštěstí ale existují metody, které mají speciálně cílené účinky. Jednou z nich je** Slim Belly**, která zaciluje na oblast bříška. Jak princip funguje?

Fitness a cvičení pomocí SLIM BELLY – Otrokovice

Účinky metody Slim Belly můžete vyzkoušet ve studiu FitSLIM Otrokovice (http://fitslim.cz), kdy toto studio jako** jediné** v Otrokovicích nabízí tuto účinnou metodu. Rovněž si zde můžete zacvičit i na velmi oblíbeném stroji Power Plate, který rozhýbe a zpevní celé vaše tělo. Na jednotlivé cviky se pak můžete rozehřát v kardiozóně, která nabízí crosstrenažér a cyklotrenažér. Ke cvičení vám jsou k dispozici zkušení instruktoři, kteří vám ukáží, jak správně cvičit, abyste dosáhli kýžených výsledků. Příjemné prostředí a ochota personálu vás snadněji namotivuje ke cvičení, takže jej nebudete brát jako nutnost, ale jako příjemnou aktivitu, která vám i prospěje.

fitness

Studio FitSLIM Otrokovice naleznete na adrese Jožky Jabůrkové 1819, 765 02 Otrokovice. Provozní doba je od pondělí do pátku od 9 do 20 hodin, v sobotu a neděli od 15 do 20 hodin. Kontakty jsou na telefonu 775 444 934 (zde si můžete udělat rezervaci) nebo 608 513 203. E-mailové spojení pak zní: powerplateotrokovice@seznam.cz.

Nyní si ale pojďte virtuálně zacvičit, ať víte, co vás s metodami čeká.

Fitness a cvičení Slim Belly - obecně

Pokud máte problém s určitými partiemi, tak je zapotřebí zacílit cvičení na danou oblast. Co se týká břišních partií, tak třeba sedy lehy dokáží zpevnit dané partie a i zhubnout, ale ne pro každého jsou vhodné. Pokud nemáte vycvičené zádové svaly, tak vás sedy lehy mohou bolet a to je pak špatně. Proto se vytvářejí inovativní postupy, které pomohou zhubnout v břišních partiích, aniž byste třeba cíleně cvičili břicho. Podívejme se na Slim Belly blíže.

Co je Slim Belly?

Slim Belly je speciální pás, který funguje na principu podtlaku. Přístroj je složen ze dvou tlakových komor, které během procesu střídavě působí tlakem na břicho. Tím se pomáhá zvyšovat oběh krve. Špatný oběh je pak důvodem špatného odbourávání tuku, protože v daných oblastech nefunguje systém správně a není zde dostatečná aktivita. Díky podtlaku se pak lépe stimulují vnitřní procesy a dané cvičení se stane efektivnějším.

fitness

Jak se cvičí se Slim Belly?

Pás Slim Belly si upevníte kolem břicha a cvičíte klasické cviky, které se provádí za běžného typu cvičení. Těmito typy pak může být jízda na rotopedu, různých trenažerech a podobně. Pokud na těchto strojích cvičíte bez přístroje, tak se sice zpotíte, ale odkud vám pot skutečně jde? Všimněte si, že se dostává z míst, která nejsou většinou primárními oblastmi hubnutí. Klasicky se potíte na zádech, čele nebo v podpaží. Samotné břicho se ale nepotí. Slim Belly dokáže tuto oblast více aktivovat a zapojit svaly tak, aby se hublo i v těchto místech. Díky prokrvení v daných oblastech se pak snadněji odbourají tuky, kterých se nemůžete zbavit i několik let. Stačí půlhodina střední námahy jízdy na kole a vy budete postupně shazovat kila i centimetry.

Jaké má Slim Belly účinky?

Za čtyři týdny můžete mít o 8 centimetrů méně v pase, což jsou dvě konfekční velikosti. Díky tomu, že budete takto rovnoměrně shazovat se vám i zpevní kůže a eliminuje se počet strií či výskyt celulitidy, protože během cvičení dochází i k oběhu lymfatických cest, což samo o sobě vede k léčení tzv. pomerančové kůže. Odbourávají se tak i toxiny, které se z těla vyloučí potem a tím pádem se vám tělo i pročistí. Díky postupnému hubnutí nebude vaše pokožka povadlá, ale přizpůsobí se postupně novým rozměrům.

Pro koho je Slim Belly vhodný?

Jako primární skupina jsou zde ženy, protože ty chtějí především zmenšovat své bříško. Právě ženy mají problém s těmito partiemi, ať už se jedná o běžné přibírání kil nebo třeba o poporodní centimetry. Zde se pak musí provádět cílené cvičení. Spousta žen si totiž stěžuje, že při komplexním cvičení sice hubnou, ale když mají ideální míry v oblasti břicha, tak jinde jsou zase příliš vyzáblé. Cílená metoda Slim Belly toto dokáže odbourat a výsledkem je symetrické, štíhlé tělo.

Power Plate

Nejspíše jste o tomto zázračném přístroji slyšeli. I zde se jedná o metodu, která umocňuje efekt cvičení samotného. Stroj se skládá z vibrační plošiny a úchytných madel, které pomáhají při cvičení. Na Power Plate provádíte klasické cviky, ale tím, jak na plošině stojíte nebo se o ni opíráte, tak musíte udržovat balanc. Vibrace totiž způsobují nestabilní plochu a vy tak musíte zapojit více svalových skupin, i těch hluboko uložených. Tím pádem se více procvičuje tělo a efekt se znásobí. Díky Power Plate tak zapojíte i ty skupiny, které běžně nepoužijete. Pro pevné tělo je přitom nezbytné, abyste měli nejen pěkné svaly na povrchu, ale i stabilní základ. Svaly nejsou jen od toho, aby se pěkně rýsovaly navenek, ale aby držely i vnitřní strukturu těla. Pokud máte třeba ochablé zádové svaly, tak i to vede k bolestem zad, jelikož není nic stabilního, co by drželo páteř.

fitness

Kardiocvičení - Otrokovice

Před cvičením samotným je dobré procvičit kardiovaskulární systém. Jednak se vaše tělo lépe připraví na danou zátěž, ale také vám poté půjde cvičení snáze. Tím, že se rozhýbete, tak se dané skupiny procvičí a nebude po nich zátěž tak namáhavá, kdy byste si třeba natáhli svaly nebo se příliš namohli. Navíc se nastartuje i metabolismus, takže budete cviky provádět snáze a s větším efektem.

Pokud máte pocit, že jste nenašli efektivní cvičení, tak se poraďte s fitness trenérem. Ti vás povedou na cestě za správným prováděním cviků a tím pádem bude vaše námaha účinná. Zároveň vám odborníci poradí, co je pro vás nejlepší a tím pádem bude vaše snaha cílenější. Nejděte si proto tu svoji, hledejte mezi novinkami, které jsou díky poznatkům čím dál více účinnější, a snáze budete shazovat a zpevňovat své tělo.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10533 (magazin-zdravi.cz#10113)


Přidat komentář