Samoopalovací krémy - samoopalovací nástřik

Samoopalovací nástřik je taktéž vhodný pro všechny, kteří potřebují dosáhnout atraktivního bronzového opálení během několika hodin. Před aplikací nepoužívejte mastný krém. Vaše pokožka by byla opálena nerovnoměrně.

Samoopalovací nástřik

Samoopalovací nástřik je taktéž vhodný pro všechny, kteří potřebují dosáhnout atraktivního bronzového opálení během několika hodin.

Umělé opálení Vám zabarví jen horní vrstvu pokožky a spodní zůstává neporušená, protože nebyla vystavena škodlivému UVA a UVB záření. Výhodou umělého opálení je to, že si člověk může zvolit intenzitu zhnědnutí podle své pleti tak, aby mu barva vyhovovala.

 

nástřik samoopalovacím krémem

Ideální je pro příležitosti jako svatby, módní přehlídky

večírky nebo jen pro dobrý pocit z atraktivního opálení. Intenzita jednoho nástřiku odpovídá přibližně osmi návštěvám běžného solária.
Dále je vhodný pro ty, kteří mají problémy s opalováním na slunci nebo v soláriu, nechtějí nebo nemohou vystavovat pokožku UV záření, těhotné ženy apod.

Při aplikaci samoopalovací emulze na pokožku

dochází k reakci s aminokyselinami horní vrsvy pokožky, což způsobuje její zhnědnutí, nedochází k aktivaci melaninu. Tento pincip je tak naprosto odlišný od opalování na slunci nebo v soláriu, kde jsou využívány účinky UV záření. DHA neproniká kůží do těla, nejsou známy žádné toxikologické účinky, proto se jednoznačně jedná o nejzdravější formu opalování společně se samoopalovacími přípravky.

Opálení má intenzivní přirozenou hnědou barvu

účinek je patrný již po třech hodinách a postupně dále tmavne. Pokud je požadovaný odstín dostačující, nástřik se osprchuje a dále netmavne.

Princip účinku samoopalovacích krémů

Samoopalovací krémy obsahují zabarvující složku, hydratační a další pěstící látky. Díky tomu pleť nejen tónují, ale i ošetřují. A protože působí jen na povrchu jsou naprosto neškodné.

samoopalovací nástřik

Většinou se účinek objeví za jednu až tři hodiny

po aplikaci, nevýhodou je, že do týdne úplně vymizí.

Pokud vaši pokožku samoopalovací přípravek vůbec nezabarví

patříte nejspíš k 15 procentům lidí, jejichž kůže s tímto druhem samoopalovacíh produktů nedokáže reagovat. Přesto se těchto výrobků vzdát nemusíte, jen zkuste jiné varianty jako tónovací krém, gel či pudr.

Jak nanášet samoopalovací krémy

  • Samoopalovací přípravek nanášejte vždy na čistou, peelingově ošetřenou pokožku. Krém si zejména na kolena a lokty roztírejte jen v tenké vrstvě a obočí i linii vlasů se úplně vyhněte.
  • Obavy z nežádoucího zabarvení (při nanesení velkého množství) ihned začněte řešit. Přebytečné množství odstraňte vatovými tampony a po každém použití samoopalovac9ho prostředku si důkladně umyjte ruce.
  • Než docílíte požadovaného stupně opálení, aplikujte krém denně. K udržení zlatavé barvy pak postačí jednou týdně.

Čeho se vyvarovat při aplikaci samoopalovacích krémů

  • Před aplikací samoopalovacího krému nepoužívejte mastný krém. Přípravek by se hůře roztíral a vaše pokožka by byla opálena nerovnoměrně.
  • Dejte si pozor na oblékání těsně po aplikaci. Váš oděv mohou pozlobit hnědé skvrny.
  • Také se vyhněte kontaktu s vodou, a to po dobu tří hodin.
  • Nespoléhejte se na samoopalovací přípravky jako ochranu před slunečním zářením. Většinou žádné UVA ani UVB filtry neobsahují.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10492 (magazin-zdravi.cz#7631)


Přidat komentář