Jak posílit imunitu?

Výraznými posilovači imunity je čerstvé ovoce a zelenina, ovocné šťávy, výrobky z tmavé mouky a ryby. Z doplňků stravy jsou k posílení imunity vhodnější přípravky na přírodní bázi, například s bylinkami nebo s výtažkem z Aloe Vera.

POSÍLENÍ ORGANISMU

Přírodní doplňky stravy od Firmy OKG s.r.o. obsahují výtažky z mnoha léčivých bylin, přírodní oleje, vitamíny a další přírodní ingredience, které působí blahodárně na vaše zdraví. Dodejte vašemu tělu potřebné živiny, které jsou v běžné stravě obsažené v nedostačujícím množství. Už po několika týdnech pravidelného užívání produktů OKG, pocítíte ozdravující účinky. Budete se cítit dobře a vaše tělo bude odolnější proti civilizačním chorobám.

Detoxikace mladý ječmen

OK Alfa Emulips plus a OK Factor Base zvýší obranyschopnost těla, pomůže povzbudit základní životní funkce, pomůže zoptimalizovat a zharmonizovat veškeré tělesné funkce, posílí žaludeční činnost, zlepší tvorbu trávicích šťáv v žaludku, podpoří práci slinivky břišní i činnost žlučníku a jater. Pomáhá při ledvinových a močových potížích

OCHRANA ORGANISMU

OK Alfa Emulips plus a OK Factor Base pomůže chránit organismus před volnými radikály, které způsobují stárnutí, vznik chronických zánětů a rakoviny. Přispívá ke snížení rizika vzniku chorob srdce a cév, ke snížení rizika vzniku žlučníkových kamenů, pomáhá zmírňovat potíže se slinivkou, žlučníkem, žaludečními vředy.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

  • Emulips: 3 x denně po jídle 1/2 mokka lžičky
  • OK Alfa plus: 2 kávové lžičky denně
  • OK Factor Base: 2 kapsle denně, prvních 14 dní po 1 kapsli

 


## Dostatek vitamínů

Pro posílení imunity je důležitá řada vitamínů: Vitamín A, vitamíny skupiny B, vitamin E, K. Nejdůležitější je však vitamín C. Pokud chcete zůstat zdraví a svěží, musíte tyto imunitní dobíječe doplňovat každý den, a to buď pomocí čerstvého ovoce a zeleniny nebo ve formě checmické, v tabletách. Zdravější je pochopitelně první varianta.

Kdy je vhodné začít

Posílit imunitu zvýšením dávek vitamínů je nutné během nachlazení či nemoci, ale i po uzdravení, kdy je ještě organismus vyčerpaný. Oslabenou imunitou jsou ohrožováni také starší lidé a psychicky vyčerpaní jedinci. Poznejte účinky Aloe Vera. Zvýšený příjem vitamínů je prevencí proti vzniku řady onemocnění.

Každodenní obranyschopnost

Výraznými posilovači imunity je čerstvé ovoce a zelenina, ovocné šťávy, výrobky z tmavé mouky a ryby. Z doplňků stravy jsou k posílení imunity vhodnější přípravky na přírodní bázi, například s bylinkami nebo s výtažkem z Aloe Vera. Tato rostlinka je známá pro své všestranné léčebné účinky. Je zdrojem vitamínů, minerálů, sacharidů, enzymů a aminokyselin. Působí antibioticky, odstraňuje viry i bakterie, ošišťuje organismus, dodává energii. Na přírodní bázi je Aloe zpracováno např. v přípravku Aloe Live imuno od firmy Pharma Activ. Aloe Live imuno je vhodný při oslabení a vyčerpání, pro posílení imunity v období zvýšené imunity i pro každodenní uchování obranyschopnosti.

 

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10487 (magazin-zdravi.cz#6252)


Diskuze a zkušenosti

Markéta | 27.12.2010 13:01
enzymy - další z možností pomoci Dlouho jsem se rozhodovala, zda si zakoupím Wobenzym, který posiluje pomocí enzymů náš imunitní systém. Minulý rok jsem do toho šla, protože celá řada známých a i můj imunolog mě neustále přesvědčovali o jeho účinnosti. Výsledek je báječný.

Lea | 12.11.2014 07:39
Re: Jak posílit imunitu? Děkuju za super tipy, mám sice svůj osvědčený způsob, jak podpořit imunitu, ale když to ještě nějak zkombinuju, budu zdravá jako rybička. Objevila jsem před nedávnem hlívu ústřičnou s tradičníma českýma bylinama, to je úplná bomba, kromě imunity totiž i pročišťujě tělo a podporuje trávení.


Přidat komentář