Depilace chloupků laserem

Pro úspěšnou depilaci chloupků laserem musí být cibulka chloupku silná, aby „nasála“ energii, kterou následně budou trvale poškozeny zárodečné buňky a tím znemožněn i další růst chloupků.

Depilace chloupků v obličeji laserem

Chloupky v obličeji mohou být nežádoucí buď u jedinců tmavé kůže a tmavých vlasů anebo u všech typů pleti v důsledku hormonální nevyrovnanosti. V obličeji vám v laserových centrech dokáží upravit hranici vlasového podrostu, modelovat obočí, odstranit chloupky na tvářích, horním rtu, bradě i krku.

Vývojová fáze cibulky

v této oblasti je 4-6 týdnů, stejnou dobu před zákrokem se chloupky nesmí vytrhávat. Počet opakovaných laserových ošetření je přímo úměrný hormonální zátěži.

Po zákroku laserem

se na vám na pleti objeví lehké začervenání, které do několika minut ustupuje. V letních měsících je lékaři doporučováno ošetřované plošky obličeje skrýt krémem s ochrannými slunečními faktory.

Orientační cena depilace horního rtu

je od 800Kč asi do 1500Kč a úprava obočí laserem se pohybuje okolo 1800Kč.

## Depilace laserem - chloupky na těle

Nejčastějšími zákroky depilace laserem je odstraňování chloupků v podpaží a ve tříslech, případně na hýždích, kde aktivní vývojová fáze má cyklus 3 měsíců (v kratších intervalech jsou zákroky bez efektu).

V aktivní vývojové fázi se vždy nachází pouze 30 procent populace chloupků. Zákrok je nutné opakovat čtyřikrát, pokud chceme dosáhnout nejvyššího (100%) efektu.

Ochlupení na dolních končetinách

vám odstraní v půlročních intervalech. K uspokojivému estetickému výsledku stačí většinou 2 ošetření.

Méně typickými lokalitami odstraňování chloupků

jsou záda a hrudník u mužů. Ošetření opakujeme v tříměsíčních až půlročních intervalech, počet ošetření závisí na hormonálním nastavení jedince. Většinou je zapotřebí tří ošetření. ## Orientační ceny

se pohybují u jednoho ošetření podpaží kolem 2500Kč, ošetření zad u mužů vyjde asi na 6000Kč, paže stojí asi 4000Kč. Jedno ošetření třísel stojí asi 4500Kč.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10489 (magazin-zdravi.cz#7434)


Přidat komentář