Bělení zubů - Opava

Abyste mohli podstoupit bělení, musíte mít zdravý chrup, bez zubních kazů a jiných problémů (krvácení dásní, vypadlé plomby aj.). Nejprve se pacientovi prohlédne a vyčistí chrup. Spolu s lékařem se určí budoucí odstín zubů.

Bílé zuby a krásný úsměv

Tak, jako šaty dělají člověka, tak i bílé zuby a úsměv ho dělají sebevědomým a úspěšným. A přiznejme si, že to nejhorší je stydět se usmát. Dnes jsou bílé zuby standardem, který charakterizuje schopnost pečovat o svůj zevnějšek.

Dentální hygiena v Opavě

V mnoha zemích je péče dentální hygienistky samozřejmostí. Také v našich ordinacích je dentální hygienistka členem moderního stomatologického týmu. Cílem je zabránit problémům v dutině ústní a již vzniklé onemocnění vyléčit či zastavit, se spoluprací pacienta.

Cílem dnešního zubního lékařství je hlavně prevence, předcházení onemocnění. Nejde jen o prevenci zubního kazu, ale také o onemocnění dásní. Služba dentálních hygienistek je stále žádanější a vyhledávanější, nejen ze stránky léčebné, ale i estetické. Péče dentální hygienistky je pro ty, kterým skutečně záleží na vlastních zubech a chce si udržet zdravý a krásný úsměv.

Bělení zubů bylo populární už za dob starých Římanů

Ti si chrup brousili popelem. V dnešní době se používá vápenec nebo perlit a bělení zubů se podobá odbarvování vlasů.

Tři způsoby bělení zubů:

  • Bělící pasty
  • Domácí bělení
  • Bělení u lékaře v ordinaci

Bělení zubů pomocí bělící pasty

Zubař vyrobí speciální formu na zuby, do které se pomocí stříkačky aplikuje bělící pasta. Pacient pak formu nosí několik dní.

Domácí bělení zubů

Jde o bělící pasty, které při dlouhodobějším používání zasahují hlubší vrstvy skloviny a zuby se tak vybělí.

Bělení zubů u lékaře

Nejprve se pacientovi prohlédne a vyčistí chrup. Spolu s lékařem se určí budoucí odstín zubů. Chrup se postupně natírá tenkou vrstvou chemického roztoku, který na zubech začíná oxidovat. Barevné pigmenty se roztříští a zprůsvitní. Doba bělení se pohybuje kolem 1 hodiny.

Citlivost zubů

Bělení může ve vyjímečných případech, zvýšit citlivost zubů. Ta však mizí po několika dnech, při ukončení kůry nebo po přerušení bělení. K poškození zubního nervu však nedochází.

Komu se bělení zubů nedoporučuje?

Abyste mohli podstoupit bělení, musíte mít zdravý chrup, bez zubních kazů a jiných problémů (krvácení dásní, vypadlé plomby aj.).

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10491 (magazin-zdravi.cz#7571)


Diskuze a zkušenosti

Anonym | 11.10.2014 14:29
Re: Bělení zubů - Opava Dobrý den.rada bych podstoupila zakroku-beleni zubů. V opave.mužů se zeptat na cenu a volne termíny?

Anonym | 11.10.2014 14:29
Re: Bělení zubů - Opava Dobrý den.rada bych podstoupila zakroku-beleni zubů. V opave.mužů se zeptat na cenu a volne termíny?


Přidat komentář