Plastika prsou v Brně - větší a pevnější poprsí

Nebyla k Vám příroda štědrá, co do velikosti nebo tvaru prsou? Máte krásné děti, ale těhotenství a následné kojení si vybralo svoji daň, co se týká pevnosti ňader? Vyzkoušely jste rozličné krémy, tablety, ale výsledek není takový, jaký jste očekávaly?

Je Vám líto, a s určitou závistí hledíte na dívky a ženy, které se mohou pochlubit pevným a velkým poprsím? Zatímco u Vás čas, těhotenství a kojení udělalo své a** prsa již nejsou tak pevná, tvarově vzhledná jako před pár lety? Nemá cenu a důvod se zbytečně trápit. Mnoho žen se potýkalo a potýká s obdobným problémem. Díky **plastické chirurgii máme možnost mít ňadra opět pěkná, pevná, ale také větší, než jsme třeba původně měly.

Proč si nechat zvětšit, zpevnit poprsí?

Váháte, zda si máte nechat zvětšit ňadra, nebo se spokojit s tím, co Vám příroda nadělila? Kromě toho i zub času hraje svoji důležitou roli a změny v životě ženy, jako je těhotenství, kojení, přibývající roky. A pokud nosíte špatně zvolenou podprsenku, která není dostatečnou oporou Vašich ňader, může se i toto podepsat na vzhledu Vašich prsou.

Chcete-li se těšit z pevného a většího poprsí, zvýšit si sebevědomí, obléci si stylové plavky, dopřát si hluboké dekolty, pak je pro Vás plastika prsou skvělým řešením.

Výběr kliniky pro podstoupení plastiky prsou

Učinily jste první krok - rozhodly jste pro zvětšení, zpevnění prsou. Tím, že moderní plastická chirurgie, respektive její možnosti a nabídky jsou velmi vyhledávané, je logické, že plastikou se bude zabývat hned celá řada klinik. V tomto případě snad ani tak nezáleží, zda dáte přednost klinice, která je blíže Vašemu bydlišti. Spíše vybírejte dle zkušenosti, odbornosti plastických chirurgů a dalších parametrů, jako je individuální přístup, úroveň komunikace s Vámi, ochota odpovídat na Vaše dotazy, škála poskytovaných služeb.

Vstupní konzultace před plastikou prsou

Máte vytipované kliniky po Vašem „miniprůzkumu“. Objednaly jste se na vstupní konzultaci? Co by mělo zaznít na této konzultaci, co od ní očekávat?

Konzultace by měla být v prvé řadě nezávazná, tj., nemělo by se stát, že byste hned, jakmile se usadíte v ordinaci lékaře, dostávaly k podpisu formulář, kde se zavazujete k tomu, že u příslušné kliniky podstoupíte daný zákrok.

Součástí konzultace by mělo být vyšetření Vašeho zdravotního stavu, tj. zjištění, zda není žádná překážka ve formě zdravotního omezení, která by bránila provedení plastiky prsou. V další řadě s Vámi lékař, specialista na plastiku prsou, probere Vaši motivaci k zákroku – proč jste se rozhodly pro plastiku; co od výsledku očekáváte aj. Co si budeme povídat, plastika prsou není zrovna levnou záležitostí. Zajímejte se o cenovou nabídku, jakou formou (zaplacení naráz, ve splátkách aj.) je možné zákrok uhradit. Mělo by se dostat i na Vás, tj. měly byste mít prostor k položení otázek, které Vás zajímají, například průběh operace, komplikace, pooperační průběh, cena, průběh a možnosti placení aj.

Může se stát, že tato vstupní konzultace Vás u příslušné kliniky hned na místě přesvědčí, že máte vybráno. Pokud si nechcete vzít čas na rozmyšlenou, měly byste si s lékařem dohodnout termín operace. Lékař by Vám měl sdělit jak se chovat před zákrokem, tzn. předoperační průběh, a určitě by Vám měla být předložena smlouva, zahrnující nejen termín, cenu a průběh zákroku, ale také třeba poučení jak se chovat po zákroku apod.

Kdo může/nemůže podstoupit plastiku prsou

Je-li Vám méně než 18. let, pak se plastika prsou povětšinou neprovádí, a to z jednoho praktického důvodu, protože mléčná žláza ještě není plně vyvinuta.

Plánujete těhotenství, jste těhotná, kojíte? Pak je zapotřebí s plastikou prsou počkat do doby a) kdy již neplánujete další těhotenství, b) skončila jste s kojením.

Typy prsních implantátů

Prsních implantátů, které se používají pro zvětšení prsou, je hned několik a liší se velikostí, tvarem, povrchem, ale také druhem výplňového materiálu. Co se týká tvaru prsních implantátů, jako základní jsou tvary oválné a tzv. kapkovité, tj. anatomické. Kapkovitý tvar prsního implantátu uvítají ženy, které mají především menší vrstvu měkké tkáně, a to v horní části prsou. Oproti tomu oválný tvar se využívá pro plnější tvar v horní části prsu.

Dobrého a kvalitního plastického chirurga poznáte i podle toho, že Vám nejen vysvětlí, ale i doporučí ten nejvhodnější typ prsního implantátu, právě pro Vás. Pokud Vám však pouze předá celou řadu brožur se slovy typu, „zde si můžete prostudovat, najdete zde odpovědi na Vaše dotazy aj.“, pak to o něčem svědčí.

Po provedené plastice prsou

Počítejte s tím, že po zákroku je nutné, abyste nosily po určitou dobu (zhruba tři týdny) speciální kompresivní prádlo či elastické obinadlo, které kromě jiného přispívá k redukci případného pooperačního otoku, či také účinně zabrání posunu prsních implantátů. Záleží tedy na Vás, Vašem chování a přístupu.

Zvýšení sebevědomí

V našem životě hraje psychika velkou roli. Ne nadarmo se traduje, že většina nemocí, a to i těch vážných, mají svůj zárodek v naší psychice. Myslíme-li pozitivně a pohlížíme-li na svět z pozitivního pohledu, a ještě lépe nadhledu, nejenže z nás vyzařuje pohoda, klid a harmonie, ale i my samy se cítíme mnohem lépe.

Ke zvýšení sebevědomí a lepší náladě přispěje právě i plastika prsou. Mohlo by se zdát, že se jedná o zbytečný zákrok, vyhozené peníze, vždyť po většinu roku jsme přeci oblečené – do trička, mikiny, svetru. Ovšem, pokud byste se rozhodly pro anketu spodní prádlo a sebevědomí, bylo by možná překvapením zjištěný výsledek. Pokud si totiž vezmeme kvalitní prádlo, a i když víme, že nikdo jiný neví, že ho máme a také ho neuvidí, cítíme se rázem lépe a sebevědoměji, než kdybychom si vzaly zaprané, vytahané – prostě prádlo, které zažilo i lepší časy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10452 (magazin-zdravi.cz#9814)


Přidat komentář