Plastická chirurgie - Praha a okolí

Velká většina lidí není stoprocentně spokojena se svým zevnějškem a část z nich zvažuje, anebo se už rozhodla zbavit tohoto problému za pomoci plastické chirurgie. Na řadu však přijde otázka, jak vybrat tu správnou, která nabízí požadované služby.

Plastická chirurgie Praha

Pokud zvažujete či jste rozhodnuti využít služeb plastické chirurgie, můžete se podívat, jaké služby vám nabídnou v Praze. Společností zaměřujících se na plastickou chirurgii je v tomto městě spousta, jde jen o to vybrat si, která vám dokáže nejlépe provést zákrok, jež jste si vybrali. Rozhodnout se můžete například na základě fotogalerie, kterou z převážné většiny mají tyto firmy na svých internetových stránkách. Tyto fotografie dokumentují, jak vypadala daná osoba před zákrokem a po něm. Dále si můžete například ověřit, jestli lze od lékařů očekávat individuální přístup. Rozhodujícím faktorem pro vás ale zřejmě bude až osobní konzultace s odborným pracovníkem plastické chirurgie (zpravidla lékař, který je na vybraný zákrok specializovaný) a reference. Není od věci si zajistit konzultaci u více těchto společností, zejména pokud si nejste jisti s výběrem či máte nějaké pochybnosti. Přeci jen jde o zásah do vašeho těla a pokud už se pro něj rozhodnete, měli byste z něj mít co nejlepší pocit.

Typy zákroků

Plastické chirurgie nabízí provedení různých typů zákroků, přičemž u těchto jednotlivých společností se jejich nabídka může lišit. Níže jsou uvedeny ty, které jsou nejčastěji vyhledávány.

Oční víčka

Jedná se o** plastiku nebo korekci horních a dolních očních víček** v případech, kdy vás trápí například jejich povislost či vaky pod očima. Zákrok, který řeší problém povislých horních víček, se může provést buď odstraněním přebytečné kůže nebo plastikou. U dolních se většinou odstraňují přebytečné tukové polštářky, což řeší problém s vaky pod očima. Tento zákrok může na daném místě pomoci i k odstranění vrásek. Důležité u všech případů je, aby je lékař provedl způsobem, kdy nebudou viditelné jizvy.

Prsa

Je to jeden z velmi vyhledávaných zákroků. Jednat se může například o** zvětšení pomocí implantátů** (augmentaci), zmenšení (redukci) a modelaci (pexi). Možná je však úprava prsních dvorců či náprava problému vpáčených bradavek apod.

Lifting obličeje

Facelift je operace, která je vyhledávána zejména lidmi, kteří cítí, že jejich kůže v oblasti obličeje je povadlá či vypadá starší, než by si představovali a krémy či přípravky, které jsou dostupné na trhu a mají plnit tento účel, nezabírají. Může se jednat o vypnutí čela, vytažení obočí (do původního tvaru), napnutí tváří apod.

Břicho

Nemusí se jednat pouze o známou** liposukci.** Ta se provádí zejména v případech, kdy ještě není potřeba většího zásahu. Pokud už jsou však proporce větších rozměrů, provádí se abdominoplastika.

Odsátí tuku

Kromě liposukce břicha můžete využít té, která dokáže pomoci i v jiných problematických partiích. Patří sem například hýždě, stehna, podbradek a paže.

Ostatní zákroky

Mezi další zákroky, jejichž výkon může plastická chirurgie nabízet a o kterých jste už mohli slyšet, patří i transplantace vlasů, operace nosu (měkkého, tvrdého), úprava ušních boltců (zejména odstálých), odstranění křečových žil, operace genitálií apod.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10465 (magazin-zdravi.cz#10108)


Přidat komentář