Plastická chirurgie Brno

Možnosti moderní plastické chirurgie jsou vskutku široké. Díky ní se můžete zbavit nejen estetických vad na kráse. Plastická chirurgie často řeší i otázku fyzického zdraví. Trápí Vás bolesti zad? Problémem mohou být příliš velká ňadra.

Zajímá Vás, s čím vším se můžete obrátit na specialistu plastické chirurgie? Pojďme se blíže podívat na možnosti současné plastické chirurgie.

Jednotlivé zákroky plastické chirurgie

Jednotlivé kliniky plastické chirurgie se liší nejen co do zkušeností, ceny, ale také v šíři poskytovaných zákroků. Které zákroky řeší moderní plastická chirurgie? Jedná se například o operaci nosu (rinoplastika) – operaci očních víček (blefaroplastika) – operaci obličeje (facelift) – lifting čela a obočí – odstranění vrásek (botulotoxin) – zvětšení prsou (augmentace) – zmenšení prsou – modelaci prsou – operaci prsou (asymetrie) – korekci vpáčených bradavek - endoskopickou operaci vrásek – zvětšení rtů – operaci břicha (abdominoplastika) – liposukci (vibrační, ultrazvuková, klasická, tumescentní) – operaci nosní přepážky (septoplastika) – zmenšení a úpravu stydkých pysků (labioplastika) aj.

Z výše uvedeného je vidět šíře nabídky plastické chirurgie. Pojďme si přiblížit alespoň některý ze zákroků.

Zvětšení, zmenšení, modelace prsou

Příroda bohužel není ke každé ženě stejně štědrá. Málokterá dívka, žena by mohla říci, že je se svými** ňadry** spokojená, co do velikosti, tvaru, souměrnosti, pevnosti. Jednu ženu trápí malá, jinou zase velká, či povislá ňadra.

Správně zvolená podprsenka dokáže divy a na první pohled vyřeší lecjaký problém. Ovšem, co naplat, jsou chvíle, kdy se podprsenka odkládá. A možná se může zdát, že je to maličkost. Ovšem maličkost, která může výrazně ovlivnit intimní chvíle. A ty jsou pro každý vztah velmi důležité.

Obrátíte-li se na plastického chirurga, jistě najdete vhodné řešení, jak vyřešit nespokojenost s velikostí, či tvarem a pevností ňader.

Konzultační schůzka a předoperační vyšetření

Zvažujete, že byste využili nabídky** moderní plastické chirurgie? Pak ničemu nebrání, abyste si domluvili nezávaznou konzultační schůzku, kdy proberete s příslušným operatérem Vaše možnosti. I když si můžete celou řadu informací, co se týče plastické chirurgie a operací, dočíst na internetu, jedná se o informace obecné. Je nezbytné, aby Vás operatér osobně viděl. **Každý z nás je totiž jiný, nejen co do fyzické, ale také po zdravotní stránce.

Na konzultační schůzce s Vámi také operatér projedná veškeré výhody a případné nevýhody i zdravotní komplikace vyplývající z příslušného zákroku. Operatér Vás také poučí, jak se chovat před a po operaci, aby byl úspěch v co nejvyšší míře zaručen. Do jisté míry totiž závisí i na Vašem celkovém přístupu a dodržování předoperačních a pooperačních pokynů.

Sužuje Vás nos jako skoba, malá ňadra, příliš velká ňadra, nesymetrická ňadra, odstáté uši, nebo povislá kůže na bříšku, způsobená zhubnutím, těhotenstvím a následným porodem aj? Nejen s těmito problémy se můžete obrátit na specialisty moderní estetické a plastické chirurgie.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10464 (magazin-zdravi.cz#10107)


Přidat komentář