Plastická chirurgie - blefaroplastika a lifting

Původním projevem stáří je proces stárnutí kůže. Je to sled biologických změn, které prodělává lidská kůže v průběhu života. Proces stárnutí je individuální a neprobíhá u všech stejně.

Stárnutí

Má však společné rysy, jako jsou změny ve struktuře a vzájemném poměru kolagenních a elastických vláken, obsažených hluboko pod kožním krytem.

S postupem let se mění vzájemný poměr těchto vláken

ve prospěch vláken elastických a kůže ztrácí svou přirozenou pružnost a povoluje se. Problematiku stárnutí kůže a s tím související projevy stárnutí obličeje pomáhají řesit následující chirurgické zákroky.

Operace očních víček - blefaroplastika

Operace očních víček je radikálním odstraněním projevů stárnutí s velice efektním výsledkem.

Blefaroplastika

řeší změny kůže a okolních struktur oka, které souvisí s věkem. Kůže víček patří k nejtenčím a nejjemnějším na našem těle. Vrásky na víčkách a v jejich okolí se postupně prohlubují a jsou výrazné. Kůže se často povoluje a začíná vytvářet převisy na horních víčkách. Nepříjemné jsou také váčky pod očima, tzv. prolapsy. To vše lze pomocí blefaroplastiky vyřešit.

Lifting obličeje a krku - face and neck lifting

Projevy stárnutí obličeje, zejména kůže a aparátu jemných obličejových svalů, pomáhá upravit lifting obličeje a krku. Při zákroku se odstraní nadbytek kůže na krku i na tvářích, dojde k vypnutí kůže a podkožních struktur.

Lifting čela - forehead lifting

Další lokalitou, kde s postupujícím věkem můžete pozorovat projevy stárnutí, je oblast čela, kde se časem projeví povolení kůže s tvorbou mimických vrásek s vodorovným, mírně zvlněným průběhem. Samozřejmě i to lze odstranit díky liftingu čela. Pokud si myslíte, že není nutné jen přihlížet povadlým rysům obličeje a už nechcete dál nanášet make - up na vrásčité čelo , povislá víčka a váčky pod očima, pak vyzkoušejte plastickou chirurgii.

Ať už je vám třicet nebo padesát

ať máte jakoukoliv motivaci a chcete si zvednout sebevědomí, neváhejte hledat pomoc u odborníků.

Laser

Úpravy se samozřejmě neomezují jen na výše jmenované. Můžete vyzkoušet také laser, dermabrazi, chemický peeling, kolagenové injekce, anebo transplantace řešící úbytek vlasů.Pouze si připravte větší finanční hotovost.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10451 (magazin-zdravi.cz#7605)


Přidat komentář