Liposukce ultrazvukem v Olomouci

Trápí Vás nějaké to kilo kil navíc? Nemáte čas na hubnutí? Právě pro vás je určena liposukce ultrazvukem. Přečtěte si náš článek, poznejte, že ultrazvuková liposukce je rychlá, bezbolestná a trvalá. Oblékněte se do plavek bez diet.

Pokud byste se rádi zbavili nadbytečných kil nebo Vás trápí tukové polštářky, máme pro Vás návod, jak na to. Nemusíte se bát, že Vám doporučíme poněkud nepříjemnou klasickou liposukci. Máme pro Vás lepší řešení. Nadbytečná kila můžete nyní shodit jednoduše, bez bolesti a doslova za pár minut.

Co to je liposukce?

Zákrok liposukce, prováděný klasickou metodou, je pro klienta nepříjemný a nepohodlný. Klasická liposukce je totiž prováděna v narkóze, při níž je tuk z těla odsáván kanylami. Mnoho klientů, kteří by si rádi nechali odstranit tuk z těla, ale nenašlo k tomuto zákroku odvahu. Nyní je tu ale zcela jiná metoda, která je naprosto bezbolestná, neinvazivní a stejně účinná. O uvádění klienta do narkózy při aplikaci této metody odstranění tuku nemůže být ani řeči. Jedná se o liposukci ultrazvukem.

Co je ultrazvuková liposukce UltraContour?

Systém, který dokáže odstranit tuk z těla ultrazvukem, se jmenuje UltraContour. Systém ultrazvukové liposukce právem neustále vzbuzuje pozornost odborné i laické veřejnosti. Jako první začali s liposukcí ultrazvukem pracovat ve Francii a Spojených státech. V dnešní době s ní mají bohaté zkušenosti už na řadě evropských pracovišť včetně našich lékařů. Nejnovější ultrazvuková technologie je založená na kombinované duální terapii vysoce intenzivního fokusového ultrazvuku HIFU a ultrazvukové drenážní masáže UMD. Ultrazvuková liposukce je** neinvazivní a bezbolestný zákrok** na odstranění lokalizovaného tuku.

Je ultrazvuková liposukce bezbolestná?

Ultrazvukové liposukce UltraContour je určena lidem, kteří se chtějí bez velké námahy zbavit přebytečného tuku. Je vhodná také pro ty, kteří se nemohou vyrovnat s tím, že jejich určité partie, většinou geneticky dané, nelze napravit cvičením. Díky ultrazvukové liposukci není třeba dlouze a namáhavě cvičit, mnohdy bez valných výsledků. Nyní stačí podstoupit jednoduchý a bezbolestný zákrok. Ultrazvuková liposukce nevyžaduje zásah do organismu a proto je zcela bezbolestná.

 

Jak zákrok ultrazvukové liposukce probíhá?

O provedení zákroku rozhoduje lékař, který Vás podrobně seznámí se zákrokem včetně přesné ceny. Celkový zákrok ultrazvukové liposukce Vás časově neomezí, trvá asi 45 minut. Zákrok liposukce ultrazvukem je prováděn postupně a je rozdělen do dvou kroků:

První fáze zákroku liposukce ultrazvukem

Jedná se o první fázi odstranění tuků. Tato část procesu ultrazvukové liposukce pracuje tak, že vysoce intenzivní ultrazvukové vlny s trojím účinkem, jsou zacílené na problematické partie Vašeho těla. Jde o neinvazivní redukci tukových buněk, kdy přesně zaměřené ultrazvukové vlny, (mnohem intenzivnější než u běžného vyšetřovacího ultrazvuku), dokážou bez poškození okolní tkáně, rozbít tukové buňky v cíleném místě. Ultrazvuková liposukce působí do hloubky až 12 milimetrů. Tento proces vytváří tři terapeutické efekty:

 • Rozdělení tukové tkáně na jednotlivé buňky a narušení (popraskání) jejich buněčné stěny.
 • Vyprázdnění obsahu (tuku-trygliceridu) z jednotlivých tukových buněk.
 • Rozrušení vazivových přepážek mezi tukovými buňkami.

Druhá fáze zákroku liposukce ultrazvukem

Druhá fáze zákroku je ultrazvuková lymfodrenáž. Během tohoto procesu jsou rozbité tukové buňky, změněné na mastné kyseliny, odvedeny do hlavních lymfatických cest. Odtud putují přes krevní oběh do jater, kde se metabolizují.

Jednotlivé zákroky je možné v rozmezí týdne až deseti dnů opakovat, a tím zaručit postupné a ** bezpečné úbytky tukové tkáně**. Odstranění tukových buněk je trvalé. Po zákroku není třeba dodržovat žádná omezení. Nezbytné je ovšem dbát na správný stravovací, pitný a pohybový režim.

Ultrazvuková liposukce břicha

Ultrazvukové liposukce dokáže bezbolestně odstranit tuk z Vašich problémových partií. Takovým místem může být i Vaše bříško. Pokud tedy toužíte po plochém a pevném bříšku bez nutnosti namáhavého cvičení břišních partií, je nabídka ultrazvukové liposukce břicha určena právě Vám. A pozor pánové, nemyslete si, že se nabídka liposukce Vašeho vyklenutého břicha netýká. Právě naopak, i muži mohou být krásní. A jak ultrazvuková liposukce působí na břišní partie?

 • Liposukce břicha zmenší Vaše tukové polštáře
 • Ultrazvuková liposukce zpevní a vyhladí Vaše břicho
 • Liposukce břicha ultrazvukem Vám pozvedne sebevědomí

## Je zákrok ultrazvukové liposukce bezpečný?

Nespornou předností metody ultrazvukové liposukce je fakt, že tuk je z těla odstraněn přirozeným způsobem. Organismus si sám s aktivovanými zásobami uloženého tuku poradí. Jak jsme si již řekli, rozbité tukové buňky, změněné na mastné kyseliny, jsou odvedeny přes krevní oběh do jater, kde se metabolizují. Játrům jednotlivý zákrok ultrazvukové liposukce nezpůsobí větší zátěž, než jakou by způsobila konzumace mastného oběda. Parametry vyšetření moči a krve, které se po zákroku testovali, se pohybují v hranicích normálu. Přesto, pokud Vaše játra nebo ledviny nejsou v pořádku, informujte o zamýšleném zákroku svého lékaře a svůj zdravotní stav s ním konzultujte.

Bezpečnost a účinnost je garantována a ověřena mnoha každodenními zákroky a notifikační autoritou Société Nationale de Certification et d´Homologation v Luxembourgu. Nejvyšší stupeň bezpečnosti a účinnosti je dán patentově chráněným technickým řešením, daným kombinací parametrů frekvence, hloubky fokusu, ISPTA výkonem, tvarem pulsu a počítačovým řízením celého procesu. Systém UltraContour™ pracuje pod povrchem kůže neinvazivně. Zákrok metodou ultrazvukové liposukce je tedy naprosto bezpečný.

Výhody ultrazvukové liposukce

Zákrok ultrazvukové liposukce je** vhodný pro muže i ženy**, kteří požadují odstranění tuku zejména z oblasti břicha, hýždí, dolních končetin a s celulitidou. Liposukce ultrazvukem pomáhá ve formování postavy. Shrňme si v následujícím výčtu hlavní výhody odstraňování tuku z těla pomocí metody ultrazvukové liposukce:

 • naprosto bezbolestný zákrok (bez nutnosti narkózy)
 • ambulantní výkon, který Vás časově neomezí (bez nutnosti hospitalizace)
 • neinvazivní způsob liposukce (bez zásahu do těla)
 • pro ženy i muže bez rozdílu
 • zkrášlení postavy
 • zvýšení sebevědomí

Jak udržet své tělo štíhlé?

Pokud Vaše tělo nemá takové proporce, jaké si přejete, v první řadě podstupte zákrok ultrazvukové liposukce. Mnozí lidé mají z odstraňováním tuku pomocí ultrazvukové liposukce výborné zkušenosti. Sám přístroj na ultrazvukovou liposukci je špičkový. Velkou roli tu ale hraje lidský faktor. Po liposukci dosáhnete záviděníhodného úbytku tuku, ale pokud se budete následně přejídat, můžete zase přibrat. Zákrok nemůže zničit úplně všechny tukové buňky. Pokud tedy konzumujete příliš mnoho cukrů nebo velmi tučnou stravu, stávající tukové buňky se mohou opět zvětšit. Udržujte tělo po zákroku krásně štíhlé, například zvýšenou pohybovou aktivitou. Změňte nezdravé stravovací návyky a dodržujte pitný režim. Po zákroku ultrazvukové liposukce budete vypadat a cítit se skvěle. Zůstaňte štíhlí i v budoucnu, budete vypadat stále dobře.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10460 (magazin-zdravi.cz#9909)


Přidat komentář