Bezbolestná liposukce body-jet v Brně

V kráse je síla a čím dál tím víc platí, že kroky ke kráse souvisí s péčí o dokonalý vzhled. Nejste spokojeni se svým vzhledem? Trápí Vás proporce těla, nadbytečné tukové polštářky? Můžete vyzkoušet něco nového. Omládnete, zkrásníte a získáte sebevědomí.

Způsobů jak** odstranit tuk z těla** existuje celá řada. Při vyslovení pojmu *** *** liposukce** se Vám zřejmě vybaví způsob, kdy byl pacient uveden do stavu celkové narkózy a přebytečný tuk byl odsáván. Zákrok býval zdlouhavý, pro pacienta nepříjemný a vyžadoval hospitalizaci. To už dnes neplatí. Máme pro Vás jiné, mnohem lepší řešení odstranění tuku z těla. Nejedná se o kavitaci ani o odstraňování přebytečného tuku pomocí ultrazvuku.

Dnes Vám rádi představíme** nejmodernější způsob liposukce**. Popíšeme si metodu odstraňování tuku z těla pomocí přístroje body-jet. Metoda liposukce body-jet je** bezbolestný zákrok** na odstranění lokalizovaného tuku. Navíc je možné odsátý tuk transportovat do jiné části Vašeho těla. Zajímá Vás jak zdokonalit proporce Vašeho těla? Nás metoda bezbolestné liposukce body-jet velmi zaujala a proto dovolte, abychom Vám ji přiblížili.

Co je bezbolestná liposukce body-jet?

** ** Bezbolestná liposukce body-jet je určena pro Vás, kteří se potřebujete zbavit přebytečného tuku a to bez námahy. Dokáže napravit problémové partie Vašeho těla. Odpadá tedy nutnost pravidelného a namáhavého cvičení, které mnohdy stejně nepomáhá. Problematika tukových polštářků bývá dána geneticky a v tom případě Vám žádné cvičení nepomůže. Existuje jiný, moderní způsob jak ideálně zformovat Vaši postavu. Nyní stačí podstoupit jednoduchý a bezbolestný zákrok - liposukci body-jet. Touto metodou bude tuk z Vašeho těla odstraněn trvale.

 

Jak zákrok liposukce body-jet probíhá?

Body-Jet liposukce je založena na velice šetrném a bezbolestným odsátí tukové tkáně, kdy je jemně vstřikována operační roztok do podkožního tuku. Tlakem roztoku se tuk uvolňuje, takže tuku lze odsát víc než při klasické liposukci.** **

**štíhlá postava
**

Vyhlazení vrásek botulotoxin

Botulotoxin zabraňuje nervosvalovému spojení, to znamená, že zabrání nervu dát svalu pokyn ke smrštění. Tímto způsobem se vráska nevytvoří. Botulotoxin je dobře snášen a jeho aplikaci provádí výhradně lékař. Aplikace botulotoxin trvá cca 5 minut podle rozsahu a jeho účinek je cca** 3 – 4 měsíce**.

Co Vám liposukce Body-jet přináší?

Metoda bezbolestné liposukce body-jet Vám nabízí zbavit se nadbytečného podkožního tuku nebo ** zvětšených tukových polštářků**, zkrátka a vylepšení postavy. Pokud Vám nepomohly diety ani sportovní aktivity, necítíte ve svém těle dobře, můžete podstoupit liposukci body-jet. Jedná se pouze o malý operační zákrok v lokální anestezii. Odstranění nadbytečného tuku metodou body-jet je bezbolestná liposukce, nové řešení, které Vám pomůže trvale. Vyškolený lékař Vám dokáže v souhře s moderním přístrojem Body Jet trvale a bezbolestně zbavit Vašeho trápení s tuky během jednoho dne.

odstranění celulitidy

Liposukce Body-jet je cesta ke štíhlosti

Možná by se dalo říct, že metoda bezbolestné liposukce body-jet je téměř zázračná. Bezbolestně a bez potu se můžete zbavit nežádoucího tuku, jak v problematických oblastech bříška, hýždí, vnějších či vnitřních stran stehen nebo boků. Liposukce body-jet pomáhá také v menších rizikových partiích jako jsou kolena, kotníky, paže nebo podbradek. A nemyslete si, že je určena pouze ženám. Pracoviště, kde je metoda bezbolestné liposukce body-jet nabízena, navštěvují i muži. Ano, i muži chtějí být dnes krásní. Muži žádají často například zmenšení oblasti prsou.

Výhody Liposukce Body-jet

Řekli jsme si, že zákrok liposukce body-jet je** vhodný pro ženy i muže**, kteří požadují odstranění nadbytečného tuku. Liposukce body-jet pomáhá ve formování postavy a to rychle a snadno. Shrňme si tedy hlavní výhody odstraňování tuku z těla pomocí metody liposukce body-jet:

  • bezbolestný zákrok
  • okamžitá kontrola - klient může přímo sledovat průběh zákroku
  • ambulantní výkon - není nutná hospitalizace
  • tuková tkáň je při liposukci ** body-jet **neporušena (včetně vazivových přepážek)
  • pro ženy i muže
  • snadné tvarování postavy pod kontrolou
  • Výsledek lze korigovat a optimalizovat ještě v průběhu zákroku po dohodě s klientkou
  • zvýšení sebevědomí

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10461 (magazin-zdravi.cz#9914)


Přidat komentář