Ostropestřec mariánský účinky

Ostropestřec mariánský je léčivá bylina, která roste jak v Evropě, tak v zámoří. Ostropestřec mariánský je známý pomocník při léčbě, regeneraci a čištění jater a také při detoxikaci celého těla.

Ostropestřec mariánský, latinsky Silybum marianum, roste také v České republice. U nás však nemá dostatek času na to, aby vyrostl do své plné krásy a velikosti, neboť nepřežije naši tuhou zimu. Proto u nás Ostropestřec mariánský roste jako letnička a dorůstá v dobrých podmínkách do velikosti okolo jednoho metru, zatímco v okolí Středozemního moře, kde díky mírné bezmrazé zimě jeho růstový cyklus trvá dva roky, dorůstá i do dvou metrů výšky.

Ostropestřec mariánský – léčivá bylina

Ostropestřec mariánský je velice statná a mohutná bylina, zvláště pak ve středomoří, kde má mnohem lepší podmínky k životu než u nás. Rostlina je na celém svém těle chráněna ostrými výrůstky. Velké květy Ostropestřce mariánského mají purpurově fialovou barvu a rostlina je tvoří již prvním rokem, takže se jich dočkáte i při pěstování na zahrádce v ČR. Ostropestřec mariánský je svými** léčivými účinky na játra** známý již po celá staletí a užívá se dodnes.

Ostropestřec mariánský pro léčbu a regeneraci jater

Ostropestřec mariánský je ideálním prostředkem pro léčbu, čištění a regeneraci jater. Kromě mírného zvýšení krevního tlaku nejsou při užívání Ostropestřce mariánského hlášeny žádné vedlejší účinky, a proto je Ostropestřec mnohem vhodnější než kdejaké komerční léky. Ostropestřec mariánský funguje jako velice účinná čistička jater, ze kterých nejenže dokáže doslova vyhnat všechny škodlivé látky, ale navíc ještě podporuje regeneraci jaterní tkáně. Proto je pravidelné užívání Ostropestřce mariánského vhodné zvláště při chorobách a stavech, jako jsou infekční mononukleóza, zánět žlučníku, žloutenka, steatóza a cirhóza jater, ulcerózní kolitida, poškození ledvin, nemoci cév, křečové žíly, hemeroidy, žlučníkové kameny, žlučníková kolika nebo onemocnění dvanáctníku a slinivky či také poškození jater otravou těžkými kovy, léky, alkoholem, houbami aj. Některé osoby při** užívání Ostropestřce mariánského** navíc zaznamenávají také ústup bolestí hlavy a zlepšení trávení.

Ostropestřec mariánský jako pomocník při detoxikaci

Potřebujete si detoxikovat játra po nějaké otravě? Pak je k tomu právě Ostropestřec mariánský ideálním prostředkem. Využít detoxikačních účinků Ostropestřce mariánského však můžete i v případě že jste naprosto zdraví a nic vás netrápí, neboť jak známo, prevence je mnohem lepší než léčba. Ostropestřec mariánský navíc obsahuje antioxidanty, takže celkově ozdravuje organismus a zpomaluje stárnutí.

Kde si pořídit Ostropestřec mariánský?

Prodělali jste žloutenku či mononukleózu? Máte problémy s játry, ať už bakteriálního původu nebo způsobené alkoholem, infekcí či třeba otravou léky, houbami nebo nějakým jedem či těžkými kovy? Máte problémy se žlučníkem či ledvinami? Trápí vás hemeroidy? Máte nemocnou slinivku či dvanáctník? Jsou vaším problémem křečové žíly nebo nemocné cévy? Anebo jste zcela zdravý člověk, ale dbáte na prevenci a chcete podpořit odstraňování toxinů ze svého těla? Ve všech těchto případech je Ostropestřec mariánský velice nápomocen, neboť podporuje regeneraci a čištění jater a vylučování toxických látek. Chcete-li si Ostropestřec mariánský zakoupit, můžete tak činit například na internetové adrese** http://www.ostropestrecmariansky.cz/**.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10446 (magazin-zdravi.cz#10273)


Přidat komentář