Masáže Opava, Chuchelná a Humpolec

Masáž je nejen technika, která vám uvolní ztuhlé svalstvo. Pravidelné docházení na masáže odstraní chronické problémy zdravotní, zpevní, zregeneruje a vyčistí pokožku. Odstraní se napětí, stres a bolesti.

Bolesti zad, hlavy a ztuhlý krk jsou problémy většiny dospělých v produktivním věku, vykonávající jisté zaměstnání. Nemusíme se trápit a přemýšlet nad tím, která že hrozná choroba nás skolila, a vyčlenit si volný čas k návštěvě lékaře a začít obcházet jednotlivá vyšetření, která i přes ukrutné problémy, vykážou negativní výsledky. Problém je zcela jinde a definice je taková – potřebujeme dostatek odpočinku. Ano, říkáte si, že to nejde, protože v práci toho máte přes míru, tak ještě stavba domu, škola, děti, rodinné problémy a další. Nemusí jít o omezení času, stačí hodina až dvě týdně a zbavíte se nejen bolestí, ale také načerpáte nové síly, budete se cítit svěží a fit.

Rituály z FIDŽI

Fidži rituály znamenají důkladnou očistu těla a hloubkovou detoxikaci. K vybraným procedurám se používají exotické oleje s kokosovým mlékem, které jsou hypoalergenní a zanechávají pokožku hydratovanou a neuvěřitelně vláčnou. Kouzlo nádherné pokožky, vlasů a pleti spočívá v použití mořských lastur různých velikostí dovozených přímo z Fidži. Při této proceduře se střídají horké a studené mušle mající vysoce harmonizující účinky a díky jejich energetické vibraci načerpané přímo z moře jsou jimi masírovány energetické dráhy na těle a čakry. Díky těmto rituálům máte zajištěno, že budete mít dlouhodobě hydratovanou a vyživenou pokožku do hloubky. Pomáhají na ekzémy, akné, sluncem spálenou a vysušenou pokožku, utišují pleť po epilaci, depilaci či holení, též zabraňují zarůstání chloupků.

Blokády páteře a velkých kloubů

Bolesti v oblasti páteře patří v poslední době mezi civilizační choroby vyvolané hlavně způsobem života, typem pracovního zatížení, nadváhou a dalšími vlivy. Nejčastější příčinou bolestí je porucha funkce pohybové soustavy buď poruchou svalové funkce nebo kloubní či porušením statiky páteře.

Velké klouby mají pro náš aktivní život zásadní význam a plní mnoho specifických funkcí, které jsou odpovědné za některé naše pohyby. Mezi největší klouby v našem organismu zahrnujeme kolenní a kyčelní kloub. Pak následují velké klouby jako loketní, ramenní a kotník. Nemoc kloubů souvisí s fyzickým poškozením a duševním onemocněním. Často se jedná o intenzivní stres nebo dlouhodobou depresi, které nemůžou odeznít.

Odblokováním páteře a velkých kloubů se zlepší tok energií a vzroste celková síla nutná pro regeneraci organismu. Pomoci může speciální manipulační léčba, fyzikální léčba, obstřiky či vynikající výsledky má v poslední době také léčba rázovou vlnou.

Aromaterapie

Vysoce relaxační technika, která obsahuje jemnou, ale přitom velice účinnou masáž spolu s účinky éterických olejů. Ty jsou zvoleny na základě aktuálního stavu a potřeb zákazníka. Například eukalyptus zmírní obtíže dýchacího ústrojí a meduňka zažene problémy s nespavostí. Obvykle se užívá komplex několika látek na dané problémy, jež mohou být také druhotné.

Baňkování

Účinná metoda, která nejen že prokrví dokonale pokožku, ale také uvolní svalstvo. K neméně důležitým účinkům patří také stimulace lymfatického systému a tudíž řádná detoxikace těla celkově. Metoda se doporučuje jak při léčení revmatických obtíží, tak k pročištění krve, uvolnění napětí, může tak řešit problémy s nervovou soustavou a nespavostí.** Baňkování** je také dobré proti celulitidě.

Breussova masáž

Breussova masáž je speciální technika zaměřující se na** oblasti páteře**. Na metodu přišel rakouský léčitel Rudolf Breuss, který si jasně uvědomoval, že většina problémů přichází právě od páteře. Tato masáž je vhodná při léčbě a regeneraci ochablých plotének, po operaci a také jako prevence těchto potíží.

Breussova masáž

Bříška

Masážní technika zaměřující se na oblast břicha a nejbližšího okolí. Nejen že odstraňuje problémy tzv. uvnitř, taky problémy se zažíváním, plynatost, zácpu a další, ale také tělo detoxikuje a zpevňuje břišní svaly. Jde tedy o techniku jak léčebnou, tak zeštíhlující. Po proceduře se cítíte svěží, uvolnění a fit.

Čínská energetická masáž

Speciální technika, patřící do tradiční čínské medicíny, jak už název napovídá,** uvolní dokonale veškeré napětí v těle a navodí příjemný pocit** spolu s nabitou energií. Jedná se o vysoce relaxační metodu, která nejen že uvolní napětí, stres, nervozitu, podrážděnost, pomáhá při přepracovanosti a reguluje výživu v těle.

Havajská masáž Lomi Lomi

Opět jedna technika z jistého koutu světa – z Havaje. Lomi Lomi se provádí převážně lokty a při provádění masér vypadá, jakoby prováděl typický havajský tanec, ze kterého metoda pochází. Mezi základní účinky, masáže patří uvolnění napětí, stimulace lymfatického a krevního oběhu, detoxikace, odstranění bolestí a další. Klient se po masáži cítí svěží, fit s načerpanou novou energií.

Horká čokoládová masáž

Nejde tak ani přímo o masáž, jako o komplexní proceduru, která perfektně regeneruje tělo a mysl. Čokoládová masáž zahrnuje kompletní čištění pokožky, vyživující zábal a jemná masáž. Po proceduře je vaše pokožka dokonale čistá, vyživená, pevná, pružná a sametově hebká.

Hot Stones – lávové kameny

Pokládání horkých** lávových kamenů** spolu s jemnou masáží dokonale uvolní ztuhlé svalstvo. Tato kombinace je cílená zejména pro problémy revmatické a vůbec nemoci pohybového ústrojí. Nejen že odstraní křeče, ale také dokonale prohřeje.

Masáž dětí

Masáž pro naše nejmenší, kterou ocení zejména školáci, nosící těžké školní tašky. Mimo to masáž pomůže při nesoustředěnosti, roztěkanosti a dalších problémech dětí.

Medová masáž

Med většina z nás vítá v období zimy, kdy si jím sladí horký, průduškový čaj. Málokdo však ví, že jde o perfektní přírodní detoxikační prostředek. Medová masáž je komplexní procedura, která dokonale do hloubky vyčistí pokožku, zpevní, zjemní a také uvolní mysl. Pomáhá při chronické únavě, přepracovanosti.

Moxování

Léčebná metoda z východu, která stanoví odstraňování problémů pomocí zahřívání těla sušenou natí pelyňku a černobýlu. Technika napomáhá zvyšování obranyschopnosti organismu, stimuluje krevní oběh, také nervový systém, a zpomaluje pulz a snižuje krevní tlak, proto se doporučuje při vysokém krevním tlaku a naopak se nedoporučuje osobám s častým omdléváním.

Prdelky

Jistě trefný název pro masáž zadečku, která má za úkol zpevnit pozadí, zlepšit kvalitu pokožky, která je pak také pružná, částečně i zeštíhlená s odstraněnou celulitidou. Prostě vše pro dokonalé pozadí.

Rašelinová terapie

Rašelinový zábal je dokonalým prohřívadlem. Doporučuje se jak při problémech revmatických, kloubních a skvěle bojuje se zánětlivými procesy. Pro své uklidňující účinky je metoda účinná při problémech s dýchacím ústrojím, při urologických a gynekologických onemocnění.

Reflexní terapie

Opět léčebná metoda z východní tradiční medicíny. Reflexologie se zaměřuje na stimulaci lymfatického systému, také posílení imunitního systému a podporuje látkovou výměnu. Díky tomu všemu je metoda účinná při problémech s nespavostí, únavou, alergiích a chronických onemocnění dýchacího ústrojí a při selhávání životně důležitých orgánů.

Reiki

Léčebná metoda, která se po staletí provádí na východě jako doplňková metoda při léčení nemocí a potíží. Pracuje na principu existujících čaker, které se harmonizují tak, aby veškeré problémy byly odstraněny. Jde o metodu, která nabudí energii v těle.

Relaxační masáž

Jestliže nemáte nějak výrazné problémy, zvolte relaxační masáž. Úžasně prokrví celou pokožku, zpevní pokožku, ale hlavně, regeneruje mysl, a tak přispívá k celkové pohodě, uvolnění napětí a odstranění stresu. Na relaxační masáž je dobré docházet preventivně jednou týdně a zajistit si tak ochranu proti vnějším, stresovým situacím.

Sportovní – skandinávská masáž

Sportovní masáž je určená sportovcům, jak už těsně před výkonem, tak jako prevence. Souhrnně jde o odvod kyseliny mléčné, čímž je zajištěno zvýšení výkonu svalů. Navíc zkracuje únavu po fyzické zátěži, zrychlení regenerace svalů a udržení kvalitní jak fyzické, tak psychické kondice.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10438 (magazin-zdravi.cz#10097)


Přidat komentář