Masáže a terapie - Rožnov pod Radhoštěm

Trápí vás bolesti zad, nemůžete spát, či máte zažívací problémy? Lékaři si neví rady? Za vším může stát vytížený život, špatná funkce lymfatického systému a minimální relaxace. Zde vám nepomohou tabletky, ale masáže, detoxikace a třeba i regresní terapie…

Každý, kdo žije současným náročným hektickým způsobem života, zbytečně přetěžuje svůj organismus. Tělo je uzpůsobeno zdolávat běžné úskalí, pokud je však vystaveno pravidelnému stresu, smogu, klimatizaci, práci související s vysokým používáním mobilních telefonů či počítačů, cigaretám a minimálnímu pohybu, trpí. O to více jestli je strava chudá na živiny, minerály a vitamíny, za to je plná cukrů, tuků, pravidelného přísunu kávy, čaje a dalších kofeinových nápojů, slazených nealkoholických nápojů, smažených jídel, vysokého přísunu soli, konzumace uzenin a grilovaného masa a tak dále. Svůj negativní vliv má na organismus i ústřední topení, automobilismus, minimální pohyb a plomby starší více než 20 let. Pokud pak neabsolvuje jednou za čas detoxikaci, jeho** lymfatický systém** se postupně zanese, až přestane zcela fungovat. Toxiny zaplaví tělo a vyvolávají různé zdravotní komplikace.

Jak se projevuje intoxikace?

V prvé řadě únavou, nedostatkem energie, snížením výkonnosti, zpomalením regenerace, bolestmi hlavy, poruchami spánku, bolestmi zad, citlivostí na chlad, pocitem nadýmání, nechutí k jídlu, depresemi, apatií, pocitem těžkých nohou a rukou, snížením imunity, zvýšením tlaku, projevem alergií, zhoršením dýchacích funkcí, problémy s váhou, vznikem celulitidy a poklesem libida až vznikem impotence.

Dlouhotrvající** intoxikace organismu** se projevuje ještě vážnějšími problémy. Jestli o sebe člověk nedbá, může si tímto stylem způsobit i nevratné poškození organizmu. Proto pokud tomu chcete zamezit je celkem záhodno podstoupit očistný proces, jehož součástí je například i** detoxikační masáž**.

Masáže a terapie – Rožnov pod Radhoštěm

Detoxikační masáž nabízí i paní Zdeňka Roučková ve svém Studiu Gladiola v Rožnově pod Radhoštěm. Studio Gladiola se zaměřuje na kompletní regeneraci těla a znovunabytí své původní energie. Kromě detoxikační masáže Zdeňka Roučková nabízí i klasickou masáž, masáž nohou, Reiki, baňkování, Dornovu metodu, regresivní terapii a ošetření s produkty Aloe Vera. Studio Gladiola naleznete na ulici Pod Pindulu 381, Rožnov pod Radhoštěm. V případě zájmu volejte na telefonní číslo: 731 275 387. Více informací o tom, v čem nám mohou masáže a terapie pomoci pak získáte na stránkách salónu www.studiogladiola.cz.

Detoxikační masáž

Kůže je naším největším orgánem. Kůží také vylučujeme nejvíce toxinů. Vylučování toxinů pomocí pokožky a také vylučovacího systému (střeva, močový systém) závisí na správné funkci lymfatického systému. Pokud systém, či pokožka nefungují tak, jak mají, toxiny nemají kudy odcházet a hromadí se v těle.  Přesněji, hromadí se v tkáních okolo nervových zakončení, tedy nejvíce okolo páteře. Od toho se pak následně odvíjí i následné potíže se zády.** Detoxikační masáž** působí očistně na celou pokožku a také stimuluje lymfatický systém a uvolňuje nahromaděné toxiny, kterým dovolí se odplavit.

Počet potřebných procedur se odvíjí individuálně podle závažnosti intoxikace. Při těchto očistných masážích je velice důležitý** pitný režim**.

Baňkování

Ke správnému fungování lymfatického systému vám může pomoci i další staročínská léčebná procedura – baňkování. Tato léčebná metoda užívaná od starověku spočívá v přikládání skleněných baněk naplněných horkým vzduchem na reflexní body na těle. Ochlazováním v nich vzniká podtlak, čímž se přisají ke kůži a působí akupresurně.

Podle toho na jaký reflexní body baňky rozložíte, tak můžete ovlivnit různé zdravotní funkce. Baňky jsou například velmi dobrým prostředkem jak se zbavit astmatického záchvatu, bolesti pohybového aparátu, podpořit krevní oběh i imunity, či aktivovat buňky, což vede ke zpomalení stárnutí.

Baňkování patří do léčebných metod, které pozitivně působí na váš spánek, podpoří účinky** detoxikační masáže**, zklidní podrážděný nervový systém a dokáže i pozitivně ovlivnit stav celulitidy.

Procedura je příjemná a obvykle trvá něco mezi 20 – 40 minutami.

Regresní terapie

Naše já tvoří nejen naše tělo, ale i duše a psychika.** Psychika** nás přitom řídí. Existují traumata, kterých si ani nemusíme být vědomi a přesto nás výrazně ovlivní. Mnohdy nám dokáží převrátit dosavadní život. Existují traumata, kterých si vědomi jsme, ale v mylném dojmu úlevy jsme je místo řešení pouze vytěsnily.

Naše tělo však nezapomíná, a pokud nemělo šanci se s danou situací se vyrovnat, může nám značně komplikovat život. Tito lidé často trápí nízké sebevědomí, poruchy koncentrace, špatná výkonnost, poruchy spánku, opakující se situace, problémy ve vztahu, či v práci, negativní pohled na svět, deprese, nedůvěra, apatie, problémy s trávením, bolesti hlavy i břicha, bušení srdce, problémy s váhou a tak dále.

Chcete konečně žít přítomností? Tak to nejprve musíte vyřešit svou minulost! A právě k tomu slouží Regresní terapie. Tato metoda patří mezi vrcholné metody alternativní medicíny, kterou uznávají a používají i klasičtí lékařští odborníci.

O co se jedná? Pod vedením odborného terapeuta dochází k nenucenému řízenému vzpomínání, kdy si vybavíte i potlačené vzpomínky a pomáhá vám k jejich vědomému zpracování. To vám konečně pomůže vyrovnat se s negativní zkušeností a jít dál. Tato terapie zabírá často tam, kde je jiná léčba často bez efektu.

Efektivita – regresní terapie

Čeho vás může** regresní terapie** zbavit?** Regresní terapie** velice účinnou metodou, která vám pomůže** zbavit se bolesti zad, rukou, kloubů, žaludku, hlavy** a podobně. Je efektivní při řešení u neuróz, únavy, ztracené energie, úzkostí, strachu, fobie, apatie, smutku, nejistoty a podobně. S touto terapií je dokonce možné zbavit se i nevysvětlitelných poruch a ztrát hybnosti, či citlivosti, napravit problémy ve vztahu, snížit plačtivost a lítostivost. Tento proces má pak často i vedlejší pozitivní efekt, kdy dochází ke zlepšení zdravotního stavu, zklidnění astmatu, zlepšení alergie, zlepšení zvládání stresu, úpravě kožních problémů. Regresní terapie je prostě mocná.

Dornova metoda

Dornova metoda představuje jemnou manipulativní techniku, kdy dochází k manuálním úpravám nesprávných poloh obratlů, kloubů a podobně. Dornova metoda dokáže odblokovat nejen fyzické, ale i psychické bloky. Terapeut působí na postižená místa tlak, čímž se cíleně snaží navrátit obratle, klouby zpět do původní – správné polohy. Dříve než se do terapie odborník pustí, je zapotřebí provést důkladné vyšetření a diagnostikovat daný problém. Léčba se doporučuje aplikovat cca 1 – 2x týdně, přičemž pacient cítí úlevu již při druhém sezení.

Dornova metoda vám pomůže s širokým rámcem problémů, nejen s blokádou zad, ale i tenisovým loktem, skoliózou, bolestí kolen, při potížích s polykáním, bolestmi čelistí a třeba i s rozličnou délkou noh.

Reiki

Reiki je východní léčitelská metoda, která velice úzce souvisí i s celkovou filozofií. V rámci léčebného procesu využívá** jemného tlaku, reflexních bodů a rukou**. Podle vzdělání jednotlivých léčitelů může léčba probíhat v rámci osobního kontaktu anebo i dálku.

Při přikládání rukou na tělo, problematické oblasti, dochází k předávání léčivé energie, podpoře navození harmonie a vlastní dovednosti sebe léčení. Zkušený léčitel s pomocí této stále poněkud tajuplné metody dokáže motivovat léčebný potenciál člověka, očistit a odbourat v něm jeho vlastní blokády. Sjednocuje tělo, ducha, psychiku i jeho emoce.

Nenechte se strhnout dobou, myslete i na své já. Myslete nejen na své tělo, ale i na duševní a psychickou pohodu, protože pouze s ní můžete zabránit předčasnému stárnutí, vzniku civilizačních chorob, zbytečné obezitě a dalším problémům, které současný „moderní“ způsob života přináší. Zkuste se proto na chvíli zastavit a vnímat jen sama sebe, nechte se hýčkat a užijte si detoxikační terapii – detoxikační masáž. Nechte své tělo zklidnit a posilněte svou imunitu a stimulujte svůj lymfatický systém pomocí účinného baňkování. Žít totiž znamená - být zdravý…

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10440 (magazin-zdravi.cz#10135)


Přidat komentář