Zdravá výživa a detoxikace těla Nový Jičín a okolí

Necítíte se dobře po fyzické i psychické stránce? Jste bez energie? Možná, že Vám tím jen Vaše tělo naznačuje, že je čas na účinnou detoxikaci těla i mysli. Změňte svůj životní styl a stravovací návyky pod dohledem odborného kouče pro zdravý životní styl.

Jaro je nejlepším obdobím pro detoxikaci těla i mysli. Protože v zimním období zanášíme svůj organismus potravinami více než v létě. Tyto potraviny samozřejmě nejsou pro nás zrovna ideální, ale mi si je s radostí dopřáváme. Ačkoliv si neuvědomujeme, že tě postupně oslabujeme, a to právě nevhodně zvolenou a kombinovanou stravou. Ať už v malém či příliš velkém množství, které škodí jak fyzické, ale i psychické schránce těla, tudíž nám neprospívá. Abychom se cítili lépe, prospěje každému z nás detoxikace organismu. Dopřávat by jsme si jí měli nejen jednou za rok, ale pravidelně v průběhu roku. Protože naše tělo je neustále ovlivňováno rozličnými jedy, kouřem, smogem, chemikáliemi, toxiny a jinými škodlivými látky. Po jednorázové detoxikaci pročistíme a zbavíme tělo škodlivin, ale za čas se náš organismus znova zahltí a zanese. Proto je důležité, věnovat se očistě i několikrát za rok. V tom nám může pomoci specializovaný kouč pro zdravý životní styl.

Trápí vás neustálá únava?

Náš organismus je současným životním stylem neustále zatěžován. A nemá to na svědomí pouze nezdravá strava z rychlého občerstvení. Soustavně totiž své tělo zanášíme látkami, které lze možná trochu nadneseně označit za jedy. Znečistěný organismus nám to dává najevo v podobě neustálé únavy. Neustálou únavu se pak snažíme zahnat kofeinem v podobě mnoha šálků kávy, alkoholem se snažíme zapomenout celodenní stres. Ale takové řešení je velice krátkodobé a nepřináší trvalé řešení. Náš organismus je unavený proto, že je v něm usazeno spousta škodlivých látek. Tyto škodlivé látky tělo není schopno bez pomoci dostatečně rychle vyloučit.

Jaké toxické látky zatěžují organismus?

Látky, které se v těle usazují, označujeme jako toxiny. Slovníky definují toxiny jako jedovaté látky, které při dlouhodobé konzumaci mohou způsobovat vážné zdravotní komplikace. Jaké látky spadají pod označení toxiny? Myslíme tím látky, které nejsou našemu zdraví prospěšné. Toxiny obsahují běžné potraviny a nápoje, které tak rádi a často konzumujeme: kofein, alkohol, nasycené tuky, cukr. Řeknete si, no dobře, tyto potraviny ve své stravě vynechám. Ale bude to stačit? Bohužel ne. Potraviny totiž mohou obsahovat pesticidy a další znečišťující látky, zbytky chemikálií, těžké kovy, nebo hormony. Dalším nešvarem, kterým často zatěžujeme organismus, je nikotin nebo stres.

V tomto případě, se podívejte co všechno v centru poskytují:

Analýzu fyzické kondice pomocí přístroje Tanita, kde tento přístroj na základě odporu vodivosti nepatrného elektrického proudu změří Vaše procento tělesného tuku, vody v těle, podíl svalové hmoty, hmotnosti kostí, viscerální (břišní) tuk, bazální metabolickou spotřebu, metabolický věk a celkovou fyzickou kondici.

  • Výsledek této analýzy nám pomůže stanovit vhodné změny pohybové aktivity, jídelníčku, pitného režimu přímo na míru konkrétního klienta, také stanovit stupně rizika civilizačních onemocnění a poskytnout Vám zpětnou vazbu reakce těla na zavedené změny životosprávy.

Výživovou konzultaci, která trvá přibližně 60 minut a kde zjistíme z jakého důvodu nás klient navštívil. Dále uděláme analýzu těla a zjišťujeme další parametry jako je krevní skupina, pohybová aktivita, spánkový režim, také analyzujeme stávající jídelníček a jeho vliv. Poté s klientem stanovíme cíl, kterého chce dosáhnout a vytvoříme jídelníček na míru.

  • Výživová konzultace je vhodná pro muže i ženy všech věkových kategorií a dětí na které se také specializujeme a společně s rodiči pracujeme na vytváření správných návyku pro jejich život.

Asistovaný nákup potravin, kde spolu s Vámi vyrazíme nakupovat do Vašeho obchodu. Ukážeme Vám jak vybírat ty správné potraviny -orientace v hodnotách, správnost čtení etiket a také ukázka na co si dát pozor.

Odpolední kluby pro radost, pohodu volné diskuze ohledně výživy, pozitivního myšlení a osobního růstu. Pořádáme je nejen pro naše klienty, ale i pro celou veřejnost, která má chuť na sobě pracovat a strávit příjemné odpoledne v našem klubu, kde sdílíme své názory, povídáme si a diskutujeme. Nikoho nesoudíme ani nekritizujeme. Naopak je našim cílem stát se lepším člověkem jak po zdravotní, tak po osobní stránce.

Besedy a přednášky na téma: Jak naše psychika ovlivňuje výběr jídla? Proč někdo v době vyššího stresového vypětí více jí a jiné naopak trápí nechutenství? Když se najím uleví se mi? Proč vůbec musím řešit, co jím?

Nevěřte na zázračné metody hubnutí a zkrášlování - největší zázrak je Vaše tělo.

Potřebujete se ho jen naučit milovat a s láskou se o něj starat.

Je nutné dát do rovnováhy 3P :

  • potravu

  • psychiku

  • pohyb

Šťastné dítě = radostné, veselé dítě

Šťastný muž = úspěšný muž

Šťastná žena = krásná žena

Věřte,že neexistuje univerzální návod jak vše v životě vyladit, ale společnými silami ten správný návod pro Vás určitě vytvoříme.

Pracovat na změně se vyplatí v každém věku!

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10377 (magazin-zdravi.cz#9899)


Přidat komentář