Ušní svíce - výrobce a dodavatel

Ušní svíce spousta lidí vnímá jako přírodní produkt, který pomáhá zejména k uvolňování ušního mazu. Jejich účinky jsou ale mnohem větší a dokáží si poradit i s vleklými a zdánlivě neřešitelnými problémy. Poznejte je proto blíže.

Ušní svíce a jejich aplikace vychází z poznatků čínské medicíny. Už tato metodika sama o sobě naznačuje, že se jedná o velmi účinný systém, protože východní typy léčby si dokáží poradit mnohem více než západní lékařství, které často využívá chemických medikamentů. Na jakém principu pak fungují ušní svíce?

Předně, svíčky jsou vyrobeny z přírodních produktů, tudíž je vaše tělo snáze přijme. Tyto složky jsou pak směsi různých bylin, u kterých se prokázalo, že mají indikaci vždy na určitý problém. Může to být právě ono čištění uší, boj s nespavostí, potlačení bolestí hlavy, mírnění nachlazení a další vlivy. Tím, že se vám v přítomnosti obličeje a hlavně dýchacích cest uvolňují výpary, vnímáte teplo a musíte ležet v neměnné poloze navíc skvěle relaxujete a uvolníte se. Též se působí i na reflexní zóny, což má nezastupitelný účinek i na vnitřní prostředí těla. Přibližme si proto ušní svíce více a také se seznámíme s typy svící.

 

Ušní svíce – přírodní produkt

Pokud nemáte důvěru k novému výrobku, tak vězte, že manipulace s ním je bezpečná a nehrozí vám žádné riziko. Samozřejmě, že když máte alergii na některou ze složek svíce, tak se danému typu vyhněte, ale jinak se nemusíte obávat. Ušní svíce jsou bezpečné, logicky si dejte pozor na manipulaci s ohněm, ale techniku si brzo osvojíte. Svíce vás hlavně donutí k relaxaci a klidu, což je velmi podstatný doprovodný efekt. Ušní svíce jsou pak zhotoveny na přírodní bázi, takže nehrozí, že by nějaké chemikálie výrazně rozrušily rovnováhu vašeho organismu. Proč ale ušní svíce?

Jak jsme již zmínili, tak ušní svíce vycházejí z čínských tradic a poznatků. Pokud poodkryjeme manipulaci, které se více věnujeme níže, tak svíčka pracuje na principu uvolňovaného tepla a silic, které vtékají do ucha. Svíce je zapálena na opačném konci, než je ušní otvor, ovšem i tak se prohřívají ušní boltce, čímž se aktivují akupresurní body, kterých je na uchu mnoho. Zároveň se vyrovnává tlak a může se tak vytahovat ušní maz. Neopomenutelný je pak účinek jednotlivých výparů, které vdechujete. Různé složky, které si rovněž přibližujeme níže, pak mají schopnost lépe korigovat už tolikrát námi opakované obtíže. Samotná svíčka je pak svitkem přírodní tkaniny, do které jsou vpuštěny prvky jako bylinky a včelí vosky, které ji zpevňují a samozřejmě mají daný účinek.

Ušní svíce – aplikace

Práce s ušní svíčkou je jednoduchá a nehrozí vám žádné poranění. Nejprve si lehnete na jeden bok, protože ušní svíce se jedním koncem umístí do ucha. V této části  má svíčka speciální předěl, takže se nemusíte bát, že tím, jak bude svíce ubývat, tak vás popálí. Na druhém konci se pak svíčka zapálí. Teplem se pak začnou uvolňovat příslušné látky. V této fázi je dobré, když se svíčka drží kolmo k uchu, tudíž můžete mít i někoho, kdo vám pomůže, ale hravě to zvládnete i sami. Kolmé držení je pak nutné proto, aby se kouř uvolňoval zpříma a aby neunikal stranou, což by mírnilo intenzitu účinku. Celý proces trvá asi čtvrt hodiny. Poté se svíčka uhasí v připravené vodě, odstraníte maz a stejně pak postupujete i u druhého ucha.

Ušní svíce – účinky

Když svíčka hoří, tak se uvolňují silice, které působí na oblast ucha. Jednak „vytahují" ušní maz, prohřívají akupresurní body a tím vyrovnávají stabilitu vnitřního prostředí organismu, taktéž se uvolňují výpary, které vás zklidní a mírní bolesti. Teplo je navíc velmi příjemné a díky klidu, který musíte u této aplikace dodržet navíc i relaxujete. Jednotlivé účinky se pak odvíjí od daných složek a jejich vlivu.

Ušní svíce – typy svící

Existuje více typů z hlediska složení. My si ukážeme jednotlivé případy, kdy využít svíce a které druhy.

Léčba nemocí a relaxace

Pokud máte velké potíže s různými bolestmi, tak je třeba daný faktor zklidnit. To se pak týká i uspěchaného způsobu života, který třeba vedete a je zapotřebí sáhnout po specifických vůních a relaxačních výparech. Takové svíce pak snáze vyrovnají váš organismus a zbaví vás stresu.

Významnou složkou tohoto typu je levandule, pelargonie, máta kadeřavá nebo heřmánek. Svíce tohoto složení vás zbaví bolestí čelních a čelistních dutin, tlaků v uších, pomáhá i při zánětech středního ucha nebo ekzému zvukovodu. Též působí i na psychiku, kdy vás zklidní, mírní stres, migrény, nespavost nebo nervové vypětí. Pokud máte problém s dýchacími cestami, tak zkuste mátu, eukalyptus a borovici, které pomohou od nemocí horních cest dýchacích, odstraní rýmu (i alergickou), mírní též zduření sliznic, zlepšuje zdraví při akutní viróze, laryngitidě, bronchitidě a mírní vysoké horečky. Obdobně působí i kombinace tymiánu a hřebíčku, která si poradí s lehčími formami nachlazení jako jsou bolesti v krku, rýma, kašel, angína a též slouží i jako prevence těmto nemocem.

Povzbuzení

Zde se nabízí aplikace, která má vrátit organismus do řádného stavu a aktivity. Zkuste kombinaci jalovce, rozmarýnu a šalvěje, která vás tzv. nakopne a pomůže třeba od malátnosti, při zánětech dutin a nosní sliznice nebo i bolesti zubů a únavy. Skořice a rozmarýn zase pomohou při nedoslýchavosti, nedostatečném prokrvení ucha či bolestí hlavy.

Neutrální účinky

Neutrální neznamená žádné. I svíce, která nemá specifickou aplikaci pomáhá navodit relaxační pohodu a pomáhá vyrovnávat stabilitu organismu. Zde si můžete dopřát vůni cedru, santalového dřeva nebo kadidla, které vás oblaží svými ojedinělými vůněmi.

Ušní svíce mají své nezastupitelné místo v alternativní medicíně. Díky nim se totiž můžete zbavit problémů bez vedlejších účinků a hlavně na dlouhou dobu nebo i trvale. Vyzkoušejte východní metodiku, která vám přinese kýžený efekt a indikaci dle problému.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10387 (magazin-zdravi.cz#10140)


Přidat komentář