SRT terapie - Praha 10 a Velké Pavlovice

Slyšeli jste už o Spiritual response therapy, která představuje a učí o osvobození duše? SRT je spirituální léčebná metoda, která získává na stále větší oblibě. V následujících řádcích vám představíme její význam a účinky na duši a organismus.

Co je SRT terapie?

Spiritual Response Therapy známá pod zkratkou SRT je psychická duchovní metoda léčení, jež používá univerzální energii k léčbě traumat zejména z minulých životů, současného života i podvědomích bloků.

Velmi často se zapomíná na psychické a mentální hledisko našeho bytí, a různé studie tento fakt v dnešní době již potvrzují. SRT je výbornou metodou k léčení různých psychických, fyzických i mentálních těžkostí jakéhokoliv rázu.  Při léčbě onemocnění nedochází jen k léčení fyzického těla, neboť příčiny pro nejrůznější nemoci nejsou jen zjevné v buněčných strukturách našeho organizmu.

Historie SRT

Léčebná metoda vznikla v USA v roce 1985 a jejím duchovním otcem je ministr Unity Kostela Robert Detzler; vznikla jako tzv. terapie výsledků. Používal kyvadlo a osm základních výroků nebo oblastí ke zkoumání a korigování podvědomých oblastí klienta.

Představila se jako převratná metoda v alternativní medicíně při léčení zvláště** psychických problémů, problémů ve vztazích i při odstraňování zdravotních problémů.** Studenti této metody existují mimo USA a Kanady, ve Venezuele, Francii, Holandsku, Kolumbii, Anglii, Česku, Slovensku, Maďarsku, Polsku, Řecku, Španělsku, Německu, Rakousku, Austrálii, Novém Zélandu a Malajsii.  Jedná se o skutečně mezinárodní sdružení pracovníků světla.  Metodu rozšiřuje pět ordinujících vůdců, kteří se po celém světě snaží o to, aby byla duchovní pravda prožívaná a vyučovaná.  Počet konzultantů a učitelů neustále stoupá a nová území světa se pro tuto práci otevírá.

Význam a účinky SRT

Komunikace je pro zákazníka pohodlná a není náročná. Vyžaduje se od něho jen vědomé úsilí řešit vlastní problémy. Při čištění záporně působících energií mohou klienti vnímat různé pocity. Například mrazení v zádech, změny na hrudi a jiné. Tyto projevy však trvají krátkou dobu a jsou jen následkem zablokovaných energií a emocí, které v sobě zákazník držel a při čištění získaly možnost se uvolnit a odejít. Při terapii si klient často uvědomí, z jakého důvodu vznikly mnohé z jeho problémů. To může být motivací k novému a pozitivnímu myšlení a pohledu na sebe sama. Odměnou je pro vás pocit radosti ze života, uvolněnosti a pocit svobody. Velkou výhodou této metody je, že je práce velmi rychlá a zákazník brzy pociťuje značnou úlevu, což je samo o sobě důvodem, proč je tato metoda stále povědomější a oblíbenější mezi širokou veřejností.

Princip metody SRT

Základem práce je spojení se s Vyšším Já, které znázorňuje soubor duchovních bytostí s vyšší úrovní vědomí. Pak je možné zkoumat a řešit podvědomé a duševní záznamy lidské bytosti. V tzv. Akašických záznamech má duše uloženy všechny informace o tom, co zažila. Pomocí Vyššího Já je možné rozpoznat, které negativní, neharmonické a nezdravé energie a programy si duše s sebou nese a posléze je vyčistit a přetvořit. Když Vyšší Já odstraní program nebo blok, dojde k vymazání negativního energetického vzoru z našeho podvědomí a duševních záznamů. Tím je umožněn rychlejší rozvoj osobnosti, protože duše nabude nové zkušenosti. Negativní energie, o kterých často na vědomé úrovni nevíme, a které nám komplikovali život, pocházejí z tohoto, ale i z minulých, paralelních a budoucích životů. Z pohledu duše je čas vnímán odlišně.

Práce s Vyšším Já spočívá v používání kyvadla, které zprostředkuje odpovědi na pokládané otázky a soustavy tabulek, kde je přiřazena většina problémů, se kterými se může duše při své cestě potkat.

Spirituální Restrukturalizace** -** SpR

Při Spirituální Restrukturalizaci** ** (Spiritual Restructuring), která navazuje na SRT metodu se pracuje převážně na fyzickém těle.  Touto metodou je možné použít na léčení nejrůznějších fyzických problémů, jakými jsou například kloubní problémy, skolióza páteře, špatné držení těla, ztuhlé svalstvo, bolesti hlavy a migrény a mnoho dalších.

Je to metoda, která byla též vytvořena panem Robertem Detzlerem. I zde se napojíme na tzv.** Vyšší Já** a za pomoci kyvadla se pak pracuje na fyzickém těle. Cílem metody je odstranit bolesti a nerovnováhu na bázi fyzického těla včetně duchovního čistění negativních energií, programů a tzv.** práce s psychickým zraněním**.

Co očekávat od kurzů SRT?

Na kurzu se budete učit jak pracovat se svým Vyšším Já, pomocí kterého pak budete schopni pročistit a odstranit různé emoční, duchovní, mentální, a fyzické problémy vašeho života. Dále se naučíte na prvním kurzu pracovat s 15 tabulkami a jejich obsahem. Díky těmto tabulkám budete schopni nalézt vodítka, která vám pomohou s pochopením různých souvislostí a příčin problémů, které se ve vašem životě objevují. Odstraníte negativní energie a nahradíte je** pozitivními energiemi**. Kurzy se většinou konají o víkendech a trvají 3 dny.

Před kurzem nemusíte mít žádné předchozí znalosti nebo schopnosti a po absolvování kurzu budete schopni pomoci sami sobě. V ceně kurzu jsou i kromě patnácti tabulek pracovní skripta a další materiály pro práci s SRT. Můžete si zakoupit různé druhy kyvadel a také knihy o SRT vydané jeho zakladatelem R. Detzlera.

Po absolvování základního kurzu SRT se můžete zúčastnit i kurzu Spirituální Restrukturalizace – SpR. Tento kurz se doporučuje terapeutům a masérům, kteří se zabývají prací fyzického těla a chtějí si rozšířit své obzory o další techniky. Metoda je jedinečná tím, že dokáže korekcemi odblokovat problémy, které se následně neopakují. Technikou Spiritual Restructuring lze řešit velkou řadu fyzických obtíží. Samozřejmě nenahrazuje lékařskou péči, ale může řešit řadu fyzických obtíží.


Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10381 (magazin-zdravi.cz#10091)


Přidat komentář