Rekonektivní léčení - Šternberk

Rekonektivní léčení je jedním ze způsobů, jak se zbavit svých nemocí. Jedná se ve své podstatě o zcela nový způsob léčby, který pomáhá léčit téměř všechny druhy nemocí. Máte zdravotní problémy a lékaři si neví rady? Vyzkoušejte Rekonektivní léčení.

Každá nemoc vyžaduje adekvátní způsob léčení. V případě, že si lékaři s nějakou nemocí již nevědí rady, je na čase, vyzkoušet alternativní způsob léčby. K alternativní léčbě patří mimo jiné, také Rekonektivní léčení, které slaví v dnešní době mnohé úspěchy.

Rekonektivní léčení

Překlad názvu Rekonektivní léčení znamená něco jako znovu napojení nebo opětovné navázání spojení. Při provádění Rekonektivního léčení tedy dojde k napojení na léčebné frekvence, které sebou přinášejí energii, světlo a také informace. I když je účinnost Rekonektivního léčení prokázána jak v praxi, tak v laboratořích po celém světě, probíhají neustálé vědecké výzkumy, které mají za úkol, objasnit celou metodu tohoto druhu léčení.

Jak Rekonektivní léčení vzniklo?

Zakladatelem Rekonektivního léčení je Dr. Eric Pearl, který byl po dlouhých dvanáct let uznávaným chiropraktikem. To, že dokáže léčit pouhým pohybem rukou, zjistil až, když se jeho pacienti začali zázračně uzdravovat a to i z vážných nemocí jako je rakovina atd. poté, co si tuto výjimečnost uvědomil, došlo mu, že je možné tuto schopnost předávat také ostatním lidem, kteří mají podobné léčitelské výsledky.

Co Rekonektivní léčení dokáže?

Hlavním úkolem Rekonektivního léčení je nechat působit léčebné frekvence na všech úrovních, tedy na úrovni fyzické, mentální, emocionální a spirituální. Rekonektivní léčení je daleko efektivnější, než léčení energetické, neboť k němu není potřeba víry, aby fungovalo. Rekonektivní léčení navrací naše tělo do rovnováhy, což vede k tomu, že se naše tělo začne léčit samo.

Jak rychle Rekonektivní léčení pomáhá?

Rekonektivní léčba v mnoha případech pomáhá ihned při prvním sezení, ale někdy je potřeba sezení více, tedy dvě až tři. Záleží na každém z nás, jak tuto léčbu prožijeme a dokážeme přijmout. Pravdou však je, že každá zkušenost s Rekonektivní léčbou je jedinečná. Rekonektivní léčba působí přesně tam, kde potřebuje naše tělo, nikoli tam, kde chceme my sami, což znamená, že si energie Rekonektivního léčení vyhledá oblast v našem těle, která vyžaduje pomoc. Úkolem pacienta je při Rekonektivní léčbě nic neočekávat, ale být přístupný léčbě. Rekonektivní léčba je účinná vždy, ale někdy pomůže jinde, než my očekáváme.

Hypnóza

Hypnóza je stav vědomí, při kterém je člověk prostřednictvím hypnotizéra uveden do stavu, kdy nevnímá své okolí a soustředí se tak pouze na to, co mu hypnotizér říká. Prostřednictvím hypnózy lze léčit kupříkladu různé fobie apod.

Akupunktura

Vznik Akupunktury je udáván na dálný východ a to zhruba před 3000 lety. Postupně byla tato metoda zdokonalována a lze tak tedy říci, že se jedná vysoce účinnou, formu čínské medicíny. Podstatou Akupunktury je prevence, diagnostika a léčba funkčních poruch organismu, psychosomatických onemocnění, bolestivých stavů, alergických nemocí, poruch imunity, návykových chorob a poruch motorických funkcí.

Bylinná terapie

Jak již napovídá sám název, jedná se o prevenci a léčbu prováděnou prostřednictvím bylin. Mohlo by se zdát, že je podávání bylin jednoduchou záležitostí, avšak opak je pravdou. Vyznat se ve všech léčivých bylinách a znát přesně jejich dávkování, aby pomohly přesně tak, jak léčitel potřebuje je velmi složitým procesem, který vyžaduje potřebné vzdělání. Byliny mohou nejen pomáhat léčit, ale pokud použijeme byliny jedovaté či nejedovaté ve špatném dávkování, může nám dosti znepříjemnit život. V těch horších případech může dojít k otravě či úmrtí apod.

EAV diagnostika

Tento druh diagnostiky je používán v rámci alternativní medicíny a slouží k měření akupunkturních bodů. EAV čili Elektroakupunktura se zabývá vlastním měřením, pomocí něhož dojde k vyhodnocení kožního odporu v akupunkturním bodě. Je-li vyšetření provedeno touto metodou, lze diagnostikovat veškeré choroby a poruchy organismu.

Aromaterapeutické masáže

Aroma masáž je relaxační masáží a k jejímu provedení jsou používány směsi nejkvalitnějších, za studena lisovaných přírodních olejů a tzv. éterických olejů. Při tomto druhu masáže se používají velmi jemné masážní techniky, které vedou k celkovému uvolnění našeho těla a také mysli.

Baňkování

Baňkování lze použít jako samotnou metodu, či v případě potřeba může být také součástí klasické masáže. Historie baňkování je dlouhá, neboť se jedná o metodu starou několik tisíc let a pochází ze staré Číny. Prostřednictvím baňkování lze odstranit bolesti páteře a pohybového aparátu, přičemž dokáže velmi příznivě ovlivnit také vnitřní orgány. Metoda baňkování je zcela bezbolestná a účinná.

Léčba stravou

Každý člověk potřebuje ke svému životu jíst. Chceme-li navíc, aby nám strava pomohla ke zdravému životu, měli bychom její složení přizpůsobit našemu tělu. Pokud tedy přizpůsobíme svou stravu našemu metabolickému typu, osvobodíme naše tělo od přejídání a dopřejeme mu ideální váhu a budeme se cítit zcela zdraví a plní energie. Jistý pan William Wolcott, americký badatel vynalezl revoluční program, který nám určí, jaký metabolický typ jsme, a poté nám již stačí, budeme-li se stravovat v rámci svých individuálních potřeb, čímž se vyhneme nadváze apod.

TFT (Thought Field Therapy)

TFT čili v překladu terapie mezi pólového myšlení je metoda, s jejíž pomocí lze léčit nejrůznější psychické a somatické potíže. Při této metodě se poklepává na body akupunkturních drah spojených s oční gymnastikou a dechovým cvičením. Klient se při provádění této metody soustředí přímo na problém nebo pronáší slovní formulace. Tato léčba se použít při léčbě úzkostí, panických ataků, alergiích, neurovegetativních dysfunkcích, bolestivých stavech, migrénách a dále ji pak lze dokonale použít při zbavování zlozvyků. Léčebná metoda TFT je zcela bezbolestná a bez nežádoucích účinků. Jednoduše lze říci, že nejhorší, co tato léčebná metoda může způsobit je, že se nestane vůbec nic, což se ostatně může stát i při léčbě, kterou nám naordinuje lékař.

Tradiční medicína a její negativní stránky

Tradiční medicína již dokázala a jistě ještě dokáže pomoci mnoha z nás. Najdou se však také lidé, kterým ovlivnila život negativním způsobem a to tak, že je naučila být závislými na lécích. Závislost na lécích vede k tomu, že náš organismus po čase přestává produkovat tzv. působky, které jsou tělu vlastní a přirozené (tzv.endorfiny, zodpovědné za náš pocit štěstí a dobré nálady). Pravdou také je, že je závislost na lécích velmi nebezpečnou a to nejen proto, že je léčba velmi komplikovaná, ale také, že mají léky velmi nežádoucí vedlejší účinky. Vědci byla rovněž prokázána příčinná souvislost mezi vznikem mnohých tělesných nemocí, jako jsou srdeční choroby, autoimunitní onemocnění, rakovina atd. a nedostatečnou tvorbou neuropeptidů, vytvářených hypotalamem, či poruchou na úrovni receptorů, přičemž postačí naučit hypotalamus vytvářet si tyto látky v potřebném množství svépomocí. Řešením těchto problémů může být do budoucna použití technik jako hypnoterapie, TFT či metoda RUŠ. Všechny tyto metody nám umožní vést plnohodnotný život naplněný láskou, spokojeností a mírem, což žádné léky neumí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10407 (magazin-zdravi.cz#10175)


Přidat komentář