Rekonektivní léčení - Praha 1

Rekonektivní léčení je poměrně mladým druhem alternativní léčby, která v sobě bezesporu má velký potenciál do budoucna. Jestliže Vás trápí nějaké zdravotní potíže a klasická léčba nezabírá nebo ji z nějakého důvodu odmítáte, zkuste rekonektivní léčení.

Rekonektivní léčení

Tento druh léčení poprvé představil uznávaný americký doktor, chiropraktik a léčitel Dr. Eric Pearl, který si, poté, co se ze zvědavosti sám nechal napojit na energetickou síť Země, při běžném chiropraktickémléčení svých pacientů všiml, že se jeho pacienti zázračně uzdravují (migréna, epilepsie, revmatismus, tumory apod.) jen tím, že v jejich blízkosti držel ruce. Sám se tomu velmi podivoval a postupem času objevil, že je možné takovou schopnost předat jiným lidem, u jejichž pacientů, pak dochází k naprosto stejnýmléčebným výsledků. Samotný název pochází z anglického slova „reconnect“, které v překladu znamená „opět napojit“ nebo něco jako „znovu navázat spojení“. Rekonektivní léčení přesahuje to, čemu se říká energetické léčení. Dokonce pro to aby fungovalo, není podmínkou, abyste v tuto metodu** léčení** věřili. I když to může někomu znít zvláštně, při léčení dochází ke znovu-napojení na léčebné frekvence, které jsou všude kolem nás a nesou nejen energii, ale i světlo a informace. Napojíte se na essenci svého bytí. Tělo se vrací do své vlastní rovnováhy, díky čemuž se začne léčit. Během rekonektivního léčení přijímá organismus určitý druh vibrace ve formě elektromagnetického vlnění o frekvenci, jež má léčivé vlastnosti. Tato frekvence najde a pak opravuje poškozená místa v organismu, je schopná opravit imunitní systém i poškozený genetický kód. Každá zdravá buňka vyzařuje energii, čím víc je poškozená, tím méně světla, tedy i energie vyzařuje. Rekonektivním léčením se buňka opět stává zářící. Nejjednodušším způsobem, jak celý léčivý proces pochopit, je vlastní zkušenost.  V současnosti probíhají po celém světě vědecké výzkumy, které se snaží tuto formu léčení objasnit. Dnes je možné zkusit toto léčení na sobě i v České republice, kde je několik specializovaných ordinací s vyškolenými odborníky.

Výsledky léčení

Dle Dr. Erica Pearla, který je strůjcem této metody léčení, léčení funguje u každého, kdo přijímá výše zmíněnou frekvenci, dokonce i zvířata a rostliny. Výborné výsledky byly dosaženy u těchto nemocí, např. mozková obrna, roztroušená skleróza, nádorová onemocnění, demence, chronický únavový syndrom, poruchy imunitního systému, psychické a emoční poruchy, oční vady, pomáhá při hojení zlomenin, poúrazové poruchy hybnosti, stavy po mozkových mrtvicích, křečové žíly a mnoho dalších. Dá se říci, že ve vyléčení není žádné omezení. Občas se stane, že vyléčení jsou hlášena ihned po jediném sezení, někdy to trvá samozřejmě o něco déle.  Energie rekonektivního léčení si vyhledá oblast působení, která je pro tělo v tu danou chvíli nejdůležitější a tam začne pozitivně působit. Může se stát, že to, co očekáváme nebo chceme, nemusí vždy odpovídat tomu, co opravdu potřebujeme. Při léčení je každému zaručena absolutní bezpečnost bez jakéhokoliv rizika vedlejších účinků nebo poškození. Účinnost rekonektivního léčení byla prokázána na nesčetných případech v praxi i ve vědeckých laboratořích. Směle se dá říct, že se jedná o nadějný budoucí obor medicíny, který je stále vědecky zkoumán.

Jak probíhá sezení

Samotné sezení rekonektivního léčení trvá asi 30 minut, přičemž se doporučuje absolvovat jedno až tři sezení. Při sezení zavřete oči a nechte vše být a věřte, že léčení, které přijmete, bude pro Vás právě to nejvhodnější. Během sezení budete ležet bez obuvi na zádech na masážním stole, proto je dobré zvolit pohodlné oblečení. Dále abyste nebyli rušeni během léčení, vypněte si zvuk na mobilním telefonu. Pokud je to možné, přijděte na sezení bez uměle přidaných vůní, protože se během léčby často objevují různé vůně a aroma.

Lhenická ovocná šťáva

Jedná se o čistě přírodní šťávy z ovocnářské oblasti jižních Čech. Šťávy jsou vylisovány z pečlivě vybraných druhů ovoce a zeleniny, přičemž podíl ovocné složky tvoří 100%. Šťáva je nefiltrovaná, neředěná, neslazená a bez konzervačních látek, pouze pasterizovaná.  Z těchto důvodů má šťáva zachovanou mikrobiologickou nezávadnost a je plná vitamínů a dalších hodnotných látek. Zároveň si zachovává jedinečnou chuť i výrazné aroma, jaké u čerstvě vylisovaného moštu. Látky obsažené v takové stoprocentní ovocné šťávě mají přímo blahodárný vliv na lidský organismus. Příznivě ovlivňuje nervový systém, slinivku, hladinu cholesterolu, revmatismus.

Dále zbavují tělo jedovatých a odpadních látek, regulují činnost střev a dokonce působí preventivně proti množení nádorových buněk, onemocnění srdce, zánětu průdušek, rozedmě plic, astmatu, atd. Je prokázáno, že šťávy obsahují antioxidant quercetin, který má příznivý vliv na neurodegenerativní onemocnění, jako jsou Parkinsonova nebo Alzheimerova choroba. Quercetin má dokonce vyšší antioxidační aktivitu než jiné flavonoidy nebo vitamín C. Samotné flavonoidy, které se nacházejí v jablkách, hruškách a dalším ovoci, mají ochranný účinek před onemocněním dýchacích cest a snižují riziko onemocnění srdce a rakoviny. Asi nejúčinnějším flavonoidem je látka zvaná katechin, která velmi významně snižuje pravděpodobnost onemocnění plic, astma, zánětu průdušek nebo rozedmu plic. Již dva dl jablečné šťávy obsahují asi 15 mg katechinu. Dle posledních poznatků je v jablečném moštu více antioxidantů než v čerstvých jablkách. Jestliže je jablečná šťáva kombinována s jinými druhy ovoce či zeleniny, získáte velké množství vitamínů A, B, C, dále pak železo, ovocné kyseliny, pektin, vlákninu, a jiné.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10411 (magazin-zdravi.cz#10180)


Přidat komentář