Prodej řecké kosmetiky a výživové poradenství

Jestliže vás zajímá vše o výživovém poradenství nebo přírodní kosmetice, přečtěte si tento článek a zjistěte další podrobnosti. Dozvíte se nejen, kdo je to výživový poradce a jaké služby vám může nabídnout, ale i informace o řecké kosmetice.

Péče o naše tělo je velmi důležitá. Zdravý životní styl, který zahrnuje pestrou a vyváženou stravu, dostatek pohybové aktivity a také péči o naši psychiku, však může být někdy obtížné dodržet. A výsledkem dlouhodobého působení nepříznivých faktorů může být obezita. Shazovat kila je o hodně obtížnější než  je nabírat a v některých případech je nutné, abychom začali spolupracovat s odborníkem přes výživu – výživovým poradcem. Kdo je výživový poradce a jaké služby nám může nabídnout? Proč spolupracovat s výživovým poradcem? To vše se dozvíte v tomto článku.

Výživové poradenství

Ve vyspělých zemích světa se v současnosti řeší velmi zásadní problém a tím je obezita. Obezita se již netýká pouze dospělých, ale také čím dál tím více dětí začíná mít problém s nadváhou. Příčiny jsou jasné. Lidé mají ve svém životě stále méně a méně pohybu a příjem energie převyšuje její výdej. Obezita se tak chápe jako chronické onemocnění, které je spojováno s dalšími poruchami. Obezita se často stává příčinou jiných závažných onemocnění. O tomto celosvětovém problému se často hovoří jako o epidemii 3. tisíciletí. Různé výzkumy ukazují, že na celém světě najdeme 300 miliónů osob trpících obezitou.

Bojovat s nadváhou může být však velmi složité a někdy můžete dokonce ztratit naději a v takové chvíli je dobré obrátit se na odborníka v oblasti zdravého životního stylu, tedy výživového poradce.

Kdo je to výživový poradce

Výživový poradce je osoba, která se orientuje ve zdravém stravování, stravovacích návycích, pohybových aktivitách a všem ostatním, co se týká zdravého životního stylu. Výživový poradce nepomáhá jen těm, které trápí přebytečná kila, ale jeho služby mohou využít také osoby, které potřebují nabrat svalovou hmotu nebo jednoduše nabrat váhu.

Výživový poradce vám poskytne informace ohledně kvality potravin, a čím se řídit při jejich nákupu, dále vám předá informace ohledně pravidel stravování a společně najdete ideální řešení právě pro vás. Také když máte zdravotní problémy nebo alergie, najdete společně s výživovým poradcem tu správnou cestu právě pro vás. Výživový poradce může poskytnout cenné informace také těhotným ženám a kojícím maminkám ohledně příjmu potravin.

Jaká je spolupráce s výživovým poradcem

Při první konzultaci s vámi výživový poradce probere všechny vaše stravovací návyky, sportovní aktivity a celkový životní styl. Výživový poradce projde všechny informace, které jste mu poskytly a na základě těchto informací vám sestaví individuální program pro redukci nadváhy nebo nabírání svalové hmoty. Výživový poradce vám sestaví speciální jídelníček, který vychází ze zdravotního stavu klienta (jídelníček respektuje zvýšený cholesterol, potravinové alergie atd.). Výživový poradce se stává vašim osobním koučem, hlídá vás, zda dodržujete všechny zásady potřebné ke změně váhy. Změna váhy vyžaduje velmi pevnou vůli a je zde potřeba dostatečná motivace a tu vám také poskytne váš osobní výživový poradce. Výživový poradce je odborník, kterému můžete svěřit své problémy, radovat se spolu sním z vašich úspěchů. Změna váhy se však netýká pouze samotné změny jídelníčku, a tak výživový poradce může spolupracovat s dalšími odborníky, jako je fitness trenér, rehabilitační pracovník nebo terapeut. Konzultace s vaším** výživovým poradcem** probíhají individuálně podle vašich potřeb, mohou se konat jednou za dva týdny.

Sestavení jídelníčku na míru

Výživový poradce sestaví svým klientům výživový plán. Výživový plán může být sestaven jako jídelníček pro redukci nadváhy nebo naopak jako jídelníček pro nabrání svalové hmoty. Výživový plán vám pomůže nabarvit vaše špatné stravovací návyky. Jídelníček sestavený na míru obsahuje všechny důležité potraviny a vitamíny.

K tomu, aby se mohl sestavit kvalitní výživový plán, je nutné, aby výživový poradce získal následující informace. Všeho výživového poradce bude zajímat např. to, jak často nakupujete, kdo u vás v rodině nakupuje a vaří. Dále je nutné znát vaší tělesnou hmotnost, vypočítat Body mass index, změřit obvod pasu, poměr mezi pasem a boky. Výživového poradce bude zajímat váš zdravotní stav, dále se měří krevní tlak a bude zjišťovat onemocnění, která vás potkala během vašeho života.

Individuální jídelníček sestavený na míru klientovi a pomoc ze strany výživového poradce vám může konečně pomoci vyhrát váš boj s přebytečnými kily. Tak neváhejte a kontaktujte výživového poradce.

Řecká kosmetika

Spoustu zákazníku dnes raději nakupuje přírodní kosmetiku, která má mnohé nepopiratelné výhody. K výrobě této kosmetiky se používají pouze přírodní produkty a dáte tak přednost čisté přírodě před umělými látkami. Přírodní kosmetika může být vyráběna z rašeliny, kozího mléka, sladu, čokolády nebo se prodává kosmetika z mrtvého moře.

Vyzkoušet můžete také přírodní řeckou kosmetiku Macrovita. Kosmetické přípravky značky Macrovita vyrábí rodinná forma již od roku 1984. Vysoký obsah přírodních složek dává této kosmetice maximální účinnost. Tyto kosmetické produkty prošly přísnými dermatologickými testy a nepoužívá se zde testování na zvířatech.  Tato přírodní kosmetika nabízí péči o tělo, obličej i vlasy. Kosmetika Macrovita využívá jak moderní výzkum, tak znalosti starých kultur. Výsledkem tohoto procesu jsou velmi kvalitní kosmetické přípravky, které poskytují účinnou péči.

řeckých kosmetických přípravků si můžete vybrat např. vyživující krémy, oční krémy, sprchové gely, antistresové masážní oleje a mnohé další výrobky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10432 (magazin-zdravi.cz#10254)


Přidat komentář