Kineziologie One Brain - Uherské Hradiště

Když se jeden druhého zeptáme, jak se máme, tak si povětšinou standardně odpovíme, že dobře. Ono je vlastně takovým nepsaným pravidlem, že si nestěžujeme a neříkáme, že se máme právě špatně apod. Jak se však skutečně vnitřně cítíme?

Je zcela logické, že v životě každého z nás jsou období, kdy se nám daří a období, kdy se doslova vše sype jako domeček z karet. Je třeba však říci, že každá situace, i ta ne zrovna vydařená, nás může svým způsobem obohatit a posunout dál. Důležité je neklesat na mysli a snažit se vždy dívat na daný problém a událost** pozitivně**. Pokud bychom totiž nechali „uhnízdit“ na naší tváři smutek, starost, obavy, pak se také může stát, že nám bude činit problémy se vymanit z kolotoče negativně laděných myšlenek, strachu a stresu.

Přemýšleli jste nad tím, proč jste například unaveni, podrážděni, nestíháte, žijete jakoby v neustálém vnitřním napětí, obáváte se většiny změn? Právě kineziologie Vám pomůže odkrýt, proč tomu tak je, a je jedno, zda jste muž, žena mladšího či staršího věku.

V jakých případech pomáhá metoda One Brain

Už jste vyzkoušeli všechno možné a nechcete se neustále uchylovat k různým lékům na bolest? Ostatně, kolikrát ani lék nepomůže. Například byste měli být na pozoru, když Vás sužuje bolest hlavy, nijak výrazná, nicméně téměř každodenní. Ono vzít si denně jeden, dva prášky není jednak ideální, a za druhé si velmi lehce můžete vybudovat závislost. A pokud je problém někde jinde, v hloubce, tak ani ten jeden, dva prášky nepomohou. V případě, že Vás sužuje nějaká nemoc nebo bolest a léčivo moc nepomáhá, maximálně krátkodobě, zkuste jiný způsob léčby, třeba metodou One Brain.

Ve kterých případech by Vám tato metoda mohla pomoci? Především se metoda One Brain používá při dlouhodobé únavě, bolesti hlavy, vyčerpání, úzkosti, strachu, depresi, fobiích, oslabené imunitě, střevních těžkostech, bolestech žaludku, zmenšené výkonnosti, specifické poruše učení, potřebě zvýšit si vlastní sebevědomí aj.

Kineziologie One Brain - Uherské Hradiště

Sužuje Vás některý z fyzických nebo duševních problémů? Nejste zrovna nadšeni z toho, že se vždy uchylujete k braní léků proti bolesti? Proč tedy nevyzkoušet léčivou metodu** One Brain**, která sklízí nemalé úspěchy?

Zlepšení našeho života díky kineziologickému odblokování

Kineziologické odblokování navrátí a zlepší naši koncentraci, sebejistotu, ale také schopnost se soustředit při učení. Metoda One Brain posílí naše sebevědomí a odblokuje strach například při komunikaci s cizími lidmi.

Zlepšení života celé rodiny díky metodě One Brain

Metoda One Brain není určená jen pro dospělé jedince. Také děti malé a větší mají svá trápení a těžkosti, které jim brání se posunout dál.

Zaměříme-li se na děti, pak právě metoda One Brain je účinná při odstraňování strachu ze školy, při poruchách učení, při fobiích, stresu, který byl způsobený určitými negativními zážitky v dětství, při vzdoru, při pomočování, při smutku, při pocitu vyloučení z kolektivu, při pocitu osamění aj.

Metoda kineziologie One Brain

Představujeme Vám jedinečnou metodu „jednotného mozku“, která Vám může pomoci dosáhnout doslova okamžitého zlepšení zdraví, včetně nastolení psychické pohody. Metoda je odvozena od ideální funkce mozku, kdy levá a pravá mozková hemisféra harmonicky spolupracuje. V případě, že mezi sebou levá a pravá mozková hemisféra nekomunikuje tak, jak by měla, dochází k nesouladu.

Určitě jste již slyšeli, nebo četli o tom, že za vznikem veškerých nemocí, dokonce i těch nejvážnějších, stojí psychické problémy. Je to bohužel tak. Ovšem, těžko říci, zda bohužel, když víme, kde hledat problém. Psychický problém, jako takový nevznikne ráz na ráz. Jen těžko se někdo vyhne tomu, aby při žití, ať už v oblasti pracovního, nebo osobního života, bylo vše naprosto super. Dříve nebo později se setkáme s něčím, co nám nevyhovuje, nelíbí se nám, neztotožňujeme se s tím. Ovšem navenek se je záhodno, abychom se chovali podle pravidel. A tím postupně v nás vznikne vnitřní boj. Někdo ho dokáže velmi dobře tajit, jiný hůře.

Vnitřní pnutí v naší mysli

Ono vnitřní pnutí způsobí nerovnováhu v našem organismu. Za nerovnováhou může být ukryté cokoli, co v nás vyvolalo nutkavé myšlenky, smutek, ale také hněv, zlobu. Může se jednat například o neshody v rodině (výchova dětí, otázka sexu, otázka financí aj.), problémy v práci (neshody s kolegy, neshody s vedoucím, málo času na zadané úkoly aj.).

Metoda One Brain umožňuje u nás nalézt emocionální blok (nerovnováhu) a následně ho také odstranit. Díky metodě se opět budeme moci těšit z dosažené harmonie, jak naší mysli, vnitřního ducha, tak tělesné schránky. Že to z ní až příliš šarlatánsky a neskutečně? Můžeme použít rčení „kdo nevěří, ať tam běží“. A tak, pokud se necítíte v pohodě, unaveni, neustále Vás pobolívá hlava, nemusí to být změnou ročního období. Zkuste oslovit některého z odborníků na metodu One Brain.

Průběh metody One Brain

Metoda One Brain probíhá formou** odborné konzultace**. Díky ní může dojít k uvolnění nahromaděného stresu, ale i také problémů, které se vyskytují v emocionální, fyzické a mentální rovině. Kromě konzultací však využívá terapeut také jemnou dotykovou techniku, aby získal odpovědi na své otázky. Výjimkou také není ani použití světla. Nemusíte mít obavy, že by Vás při léčení něco bolelo, či Vám bylo nepříjemné. Jedná se o jemnou, přesto účinnou metodu.

Minulost nás, ať chceme nebo ne ovlivňuje i v přítomnosti. Možná si to přímo neuvědomujete, ale nevyřešené věci v minulosti, se mohou stále promítat i do současnosti a ovlivňovat tak náladu, chování, pocity. Metoda One Brain je jedinečná v tom, že pomocí ní je možné vyhledat příčiny uhnízděných problémů, problémů, které vyvstaly v minulosti (dnech, týdnech, letech) a stále se promítají a ovlivňují naše současné žití.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10404 (magazin-zdravi.cz#10171)


Přidat komentář