Celostní medicína - Příbor a okolí

Dnešní životní styl, znečištěné ovzduší, nekvalitní potraviny a voda nepřispívají ke zdraví. Tyto aspekty můžeme jen zřídkakdy ovlivnit. To je také důvod, proč si mnoho lidí myslí, že se bez klasické medicíny nemůžeme obejít. Opak je ale pravdou.

O čem je celostní medicína?

Existuje mnoho účinných netradičních léčebných postupů, které jsou využívána již celá tisíciletí. Tyto postupy jsou dnes nazývány jako** celostní** nebo také alternativní medicína. Jde například o čínskou medicínu (akupunkturu), homeopatii, ájuvérdu, feng-suej, reflexní terapii a další. Díky nim lze vyléčit i nemoci, které jsou klasickou medicínou považovány za nevyléčitelné. U klasické medicíny jsou léčeny jen důsledky nemocí, přičemž léčení je neosobní, rychlé a často dochází k tomu, že se nemoc opakuje, protože není odstraněna její původní příčina, ale jen důsledky, které způsobila. Zpravidla se lékař moc nezajímá o** psychiku** pacienta, jeho rodinné zázemí, práci apod. Často musí člověk navštívit více specialistů, kteří spolu vzájemně nespolupracují, náklady na léčbu jsou vysoké a zdraví obyvatel se stále zhoršuje.

Alternativní metody léčí pomalu a neagresivně. Současně léčí duši, mysl a tělo. Nezbytná je aktivní spolupráce pacienta a opakované návštěvy celostního lékaře. Jste-li nemocní a klasická medicína Vám nepomáhá, vyzkoušejte homeopatii nebo ájuvérdu.

Celostní medicína - Příbor a okolí

Hledáte-li ve svém životě novou cestu, trápí Vás vztahy, zdraví, potřebujete poradit, někam nasměřovat, posunout, nebo si zkrátka nevíte rady, tak navštivte relaxační studio Pohoda paní Evy Krištofové, kde si odpočinete, zrelaxujete se nebo vyřešíte to, co Vás trápí, prokonzultujete a vyhodnotíte to, co chcete nebo co už nepotřebujete.

www.prostepohoda.cz

Paní Eva Krištofová pracuje v klidném a milém prostředí plném barev a vůně, kde se zpomalil čas a na prvním místě jste jen Vy. Neváhejte a navštivte paní Evu na adrese Tyršova 195, 742 58 Příbor nebo ji kontaktujte prostřednictvím telefonu +420 602 795 216 či e-mailu: kristof.eva@seznam.cz.

Pro více informací navštivte precizně vytvořené internetové stránky paní** Evy Krištofové http://www.prostepohoda.cz**, kde najdete nejen soubor informací právě o ní, ale především o všech službách, které studio nabízí, poradenství, e-shop, fotogalerii a mnoho dalšího.

Mezi služby, které paní Eva Krištofová nabízí, patří například:

 • Poradenství tělesného a duchovního zdraví, celostní medicína
 • Poradna pro rozvoj osobnosti, duševní hygiena
 • Konzultace, terapie, léčení přes emoce
 • Práce s energií, čištění čaker, aury, energetického pole člověka
 • Orientální diagnostika, numerologie, numerologická kresba, poradenství dle data narození
 • a mnoho dalšího

Chcete-li být psychicky i fyzicky v pohodě, navštivte relaxační studio Pohoda, kde určitě najdete to, co hledáte.

Pojďme si tedy některé služby studia Pohoda přiblížit více.

Co je duševní hygiena?

Jde o způsob, jak si** chránit a upevňovat duševní zdraví** a jak zvyšovat odolnost člověka vůči nejrůznějším škodlivým vlivům.** Duševní hygiena** nám říká, jak si upravit svůj životní styl a podmínky tak, aby se nejen zabránilo nepříznivým vlivům, ale také aby se nejvíce uplatnily vlivy, které naši duševní kondici posilují. Duševní hygiena nás má naučit, jak předcházet psychickým obtížím nebo jak se s nimi vyrovnat. Přínosem duševní hygieny je především prevence psychických nemocí, dobrá pracovní výkonnost, fungující sociální vztahy a v subjektivní spokojenosti.

Co je numerologie?

Numerologie je prapůvodní učení o významu čísel našeho data narození a tím také o výkladu našeho osudu. Díky numerologii máme možnost poznat individuální hodnotu každého jednotlivého čísla našeho data narození a vlastní emoční kvalitu a energii, což nám umožňuje poznat sebe samého a poznat, kdo jsme.

Numerologická kresba

Numerologická kresba nám slouží k sebepoznávání, kdy formou automatického pohybu a kresby se učíme rozumět sami sobě. Kresbu jen sledujeme, nejsme to my, kdo maluje, jsme jen prostředníky. Mnohdy je pro nás náš život nesrozumitelný, kdy hledáme cesty, jak se cítit dobře a radostně. Pomocí automatické kresby můžeme proniknout do energií, které při těchto pocitech vznikají. Když uvidíme na papíře a v barvách zaznamenány energie například našich konfliktních vztahů, učíme se jim postupně porozumět a náhle více, co v sobě změnit či přijmout.

Poradenství dle data narození

Řešíte-li** partnerské vztahy, práci, děti** nebo zdravotní problémy, tak je možné díky datu narození najít například příčiny nemoci, zjistit, co změnit apod. Čísla sami o sobě mají velký význam a člověk od nepaměti pátral, co které číslo znamená, jaký má na něj vliv a co mu přinese. Takže i datum narození je pro jednotlivce magické číslo, ve kterém se skrývá pozitivum, ale i negativum,

Práce s podvědomím

Podvědomí ovlivňuje naši budoucnost, takže to, co vyzařujeme k sobě přitahujeme. Například myslíme-li na lásku, tak ji také dostáváme. Práce s podvědomím zahrnuje schopnost využít svůj mozek k očistě těla, mysli, emocí, dále odstranění životních bloků a destruktivních pocitů, hlubokou relaxaci atd.

Práci s podvědomím lze využít** k zlepšení paměti, spánku, usínání, pamatování si, vybavování si důležitých zážitků ze svého života**, které jsou jinak uloženy hluboko v paměti, komunikace s rostlinami a zvířaty, zlepšování osobního života včetně duchovního růst a mnoho dalšího.

Práce s kyvadlem

Kyvadlo se používá jako pomocník při získání odpovědi na danou otázku.** Práce s kyvadlem j**e to samé, jako s někým mluvit. Lze to přirovnat jako ke hře na pravdu, kdy odpovědí je ano či ne. Je zde nutné mít správného protihráče, který Vám nebude lhát či si z Vás dělat legraci. Pokud takového máte, je třeba vnímat jeho odpovědi. Jak to tedy celé funguje?

 • Vyslovíme nebo si myslíme otázku
 • Příslušná bytost odpoví (většinou nejsme schopni tuto odpověď zaznamenat)
 • Odpověď jde do mozku, kde je pohybové centrum ruky
 • Ruka se pohne příslušným směrem
 • Oči zaregistrují pohyb a přenesou pohyb do mozku
 • V mozku se tento pohyb opět vyhodnotí, tentokráte pro nás do" čitelné" podoby

Kyvadlo by se mělo používat s rozumem. Většina lidí slepě uvěří kyvadlu a dělá věci hraničící s rozumem. Nejlepší je kombinace kyvadla například s výkladem karet, kdy máte alespoň dvojí kontrolu.

Bioenergetická masáž

Je právem považována za jednu z nejvyspělejších technik vedoucích ke zlepšení zdravotního stavu. Může pomoct při celé řadě zdravotních potíží, často i v případech, kdy veškerá snaha o nápravu neuspěla. I přesto, že jsou účinky vnímány téměř okamžitě, je dobré terapii zopakovat.

Intuitivní masáž

Tato masáž je náročná pro terapeuta, vnímá potřeby klientova těla a pracuje v jeho energii. Každé tělo potřebuje v danou chvíli něco jiného. Tato masáž pracuje s** bioenergií** a všemi masážními technikami. Cílem masáže je tělo zklidnit a uvolnit, energetické dráhy těla najdou opět ztracené cesty a tělo se dostane do harmonie.

Reflexní terapie

Jde o jednu z nejúčinnějších metod** alternativní medicíny**, která využívá skutečnosti, že všechny orgány nebo části těla mají své reflexní místo na chodidle. Kromě chodidel existují ještě jiné reflexní displeje chodidel, jako například ruce, předloktí, uši, oči apod., ale tyto nejsou tak výhodné. Někdy ovšem mohou posloužit lépe, než chodidla. Například u starších lidí, kteří se dostávají těžce k chodidlům. Kůže jako největší orgán lidského těla, zajišťuje komunikaci mezi vnitřním a vnějším tělem. Toho využívají všechny reflexologické techniky.

Schamballa 1024

Co je to vůbec je Schamballa 1024?

Je to multidimenzionální léčebný systém a na zemi je rozšiřován od roku 2003, jeho předchůdce byla Schamballa, která obsahovala 352 symbolů, byla chanelována Johnem Armitagem v roce 1996 . Nový typ Schambally s 1024 symboly chanelovala June Stephanesen v roce 2003. Prapůvodním tvůrcem a ochráncem Schambally byl mistr Sanat Kumara, který již dostal povolení vrátit se na svoji domovskou planetu, jeho pravomoce převzal mistr Saint Germain a od roku 2003 zpřístupnil nejnovější verzi Schambally lidstvu. Schamballa je místo , které není možné vidět pouhým naším zrakem při naši současné úrovni vědění. Hlavním důvodem,proč byla Schamballa vybudována vyspělými Duchovními bytostmi pod vedením Nejvyššího světla , bylo poskytnout lidem na Zemi velký zdroj informací, vědění, duchovního vedení , síly a léčivých energií - urychlit jejich duchovní vývoj. Planeta Země se mění, rozhodla se , že bude celistvá, učiní to s námi nebo bez nás.

Můžeme ji pomoci tím, že se my sami rozhodneme vrátit do původního stavu. A s tím nám může pomoci právě paní Krištofová.

Paní Krištofová je duchovní učitel a pomáhám lidem s přechodem do vyšších vibrací. Ti, kteří se rozhodnou věnovat se Schamballe a projít jeho zasvěcením, jsou zralí na to postoupit na své duchovní příčce výše, zasvěcení do energie Schamballa 1024 je určeno těm , kteří jsou již vědomě nějaký čas na duchovní cestě a jsou plně schopni využívat své intuice, komunikace s vyššími bytostmi a pracovat o samotě. Všichni Ti, jsou u paní Evy Krištofové vítání.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10424 (magazin-zdravi.cz#10203)


Přidat komentář