Biorezonance - odvykání kouření Plzeň

Biorezonance je jako průlom v léčbě závislosti na nikotinu. Co je biorezonance, proč přestat kouřit, jak probíhá léčba i detoxikace? Vše se dozvíte níže v následujícím článku.

Co je biorezonance a jak funguje

Biorezonance, jinak také nazývaná bioenergetická rezonance, kombinuje poznatky medicíny a fyziky. Jedná se o oblast energie v medicíně, využívající ve svůj prospěch skutečnost, že každá hmota na světě má vlastní elektromagnetické vlnění. Stejně tak je tomu i u lidského těla, které vysílá rozdílné elektromagnetické vlny v závislosti na jednotlivých buňkách a orgánech. Všechny tyto slabé impulsy jsou prostředkem komunikace mezi buňkami. Pokud je člověk zdravý, není tato komunikace rušena cizorodými frekvencemi a je tudíž harmonická. Je-li člověk nemocný, vibrace se přirozeně mění a deformuje. Takové změny můžou způsobit toxiny, viry nebo i různé bakterie. Během terapie, kdy se kuřák rozhodne přestat se svojí závislostí na cigaretách, se používají biorezonanční přístroje. Ty monitorují a analyzují elektromagnetické vlnění vycházející z buněk. Následně, pokud je zjištěno neharmonické vlnění, je za pomoci tzv. molekulárně-absorbčního cyklu odděleno, převráceno a navráceno zpět do těla jako vlnění harmonické. Převrácené kmitání odstraní deformaci signálu a zároveň buňku povzbuzuje ke kmitání ve zdravém režimu. Biorezonance však není většinou doporučena epileptikům a osobám s kardiostimulátorem.

Výhody biorezonance

Metoda biorezonance je bezbolestná a nemá žádné vedlejší negativní účinky na organismus. Kromě toho zmenšuje abstinenční příznaky a nevyužívá náhražek nikotinu. Tělo není vystaveno jakémukoli druhu proudu a navíc, při zákrocích, které jsou vedeny proti závislosti na nikotinu, jsou výsledky takřka ohromující – úspěšnost je téměř 80%. Je možné objevit zdravotní problémy dříve, než jsou patrné. A má opravdu široké spektrum využití. Diagnostikuje potravinové i všeobecné alergeny (jako je prach nebo zvířecí srst), napadení viry či plísněmi a odhaluje dokonce zátěž geopatogenních zón. Pomocí terapie může pomoci vyléčit nebo alespoň eliminovat alergické zátěže, astma, revmatické potíže, migrény a další druhy bolestí. Navíc dokáže neinvazivně odstranit bradavice, viry, bakterie, plísně a parazity z těla pacientů. Pro dámy je výhodou možnost potlačení chuti na sladké. Biorezonance tak šetří nejen čas i peníze, ale především zdraví.

Proč přestat kouřit

Prvním krokem nutným před samotným absolvováním biorezonance je nutnost uvědomit si, proč s kouřením přestat. Snad každé malé dítě ví, že nikotin je návyková látka, jejíž nedostatek vyvolává abstinenční příznaky. Navíc cigarety stojí spousty peněz, neustále se zdražují a každoročně tak kuřákům odchází z rodinné pokladny nemalé částky. Peníze se dají utratit i jinak. Kouření ohrožuje také zdraví. Největším strašákem je pravděpodobně rakovina. Zhoubné nádory, které postihují kuřáky, jsou plicní nádory, v ústní dutině, slinivky břišní, ledvin, střev, konečníku atd. Nemluvě o tom, že 30% rakoviny plic pacientů nekuřáků je zapříčiněno pasivním kouřením. Je proto třeba myslet i na druhé. Kouření také urychluje aterosklerózu, což způsobuje srdeční infarkty a mozkové příhody. Při kouření se projevuje rychleji stárnutí kůže, omezuje se schopnost hydratace, proto se tvoří více vrásek a kůže postrádá pružnost. U žen je kouření zavrženíhodné obzvláště v období těhotenství, z důvodu zvýšení pravděpodobnosti potratu nebo poškození plodu.

Dále jsou dalším i riziky kouření vředové choroby dvanáctníku a žaludku, u mužů porucha potence a plodnosti, u žen menstruační obtíže a neplodnost, zhoršuje se hojení ran atd. Nehledě na známý fakt, že každá cigareta údajně zkracuje život kuřáka o 5 minut. Proč si cigaretami zhoršovat zdraví, znepříjemňovat život ostatním a utrácet za ně tisíce? Díky biorezonanci je to již zbytečné.

Jaké jsou požadavky na vyšetření?

Před vyšetřením existují doporučení, která zvýší úspěšnost léčby a pacient tak dosáhne lepších výsledků. Dva až tři dny před vyšetřením by pacient měl pít více vody (dva a více litrů denně, minerální i neperlivé). Přímo před vyšetřením by neměl aspoň 2 hodiny jíst. V den vyšetření by neměl pít kávu, černý čaj, neměl by kouřit. Vyvarovat by se měl také lékům proti bolesti a aspirinu. Pít alkohol nesmí pacient minimálně jeden den před vyšetřením. Při průběhu nesmí mít pacient na sobě žádné kovové předměty, ani šperky, vše by mohlo ovlivnit elektromagnetické vlnění. Vyšetření samotné trvá zhruba 2 hodiny. Po léčebné kúře je opět třeba pít dostatek vody, k vyloučení všech toxinů z těla ven za pomocí kůže a ledvin. Jako ideální pitný režim se po vyšetření uvádí 2 litry neperlivé vody denně po dobu 2 týdnů.

Jak probíhá detoxikace?

Příznaky se samozřejmě liší. Někomu může kůže vonět nikotinem, někdo může mít kovovou pachuť v ústech. Další příznaky jsou žaludeční nevolnosti, únava nebo bolest hlavy. Takové příznaky ve většině případů do 3 dnů opadnou. Je však nutné, aby pacient i po ustání detoxikačních příznaků dále dodržoval pitný režim. Pacient má po léčbě k dispozici speciální léky, které obsahují látky pomáhající v procesu odvykání kouření. Tyto léky také podporují detoxikační proces v těle. Den po léčbě je kromě toho vhodné, aby se pacient vyhnul zakouřenému prostředí, stejně jako pasivnímu kouření v různých restauračních zařízeních apod. Všeobecně se dá říct, že tělo se od následků kouření regeneruje tak dlouho, jak dlouho bylo účinkům nikotinu a cigaretového kouře vystaveno.

Detoxikace

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10390 (magazin-zdravi.cz#10149)


Přidat komentář