Aplikace ušních svící a masáže - Františkovy Lázně

Nastupující chladná rána naznačují, že podzim na sebe nenechá dlouho čekat. Abychom si mohli my sami, ale také naše děti užívat babího léta, spojeného s barevnou rozmanitostí listí, je zapotřebí být fit. S rýmou, nachlazením lze účinně zatočit.

Nebudeme Vám představovat žádné „zázračné“, nově vyvinuté pilulky, krémy apod. Řeč je o ušních svíčkách, díky kterým se budete moci zbavit celé řady zdravotních problémů. To, že Vás mohou ušní svíčky zbavit nejrůznějšího zdravotního neduhu, také naznačuje, že typů svíček je hned několik.

Představení ušních svící

Možná jste zaznamenali reklamu v televizi na ušní svíčky. Reklamní spot je však krátký, a tak nemůže obsáhnout veškeré informace. V čem tedy spočívá „kouzlo“ ušních svící? Jedná se v podstatě o bavlněné trubičky, které jsou napuštěné kvalitní směsí včelího vosku, parafínu a konkrétního éterického oleje.

Při hoření svíčky se uvolňuje teplo, které postupně změkčí veškerý nahromaděný maz a díky podtlaku se maz komínovým efektem doslova vysaje. Hořící svíčka však dokáže nejen to. Jakmile zapálíte svíčku, vznikne uvnitř ní mlha, která se Vám dostane po přiložení k uchu, do jeho vnitřní části. Mlha se postará o to, aby se obsažené léčivé látky dostaly do kompletní ušní oblasti.

Budete se moci těšit na vyrovnání tlaku, a to přes Eustachovu trubici v oblasti celé hlavy i krku. Navíc má teplo** pozitivní** vliv na veškeré zablokované toky energie, a to v jednotlivých meridiánech.

léčba

Odborná aplikace ušních svící

Abyste se mohli těšit z maximálních účinků ušních svící, je zapotřebí jejich správné aplikace. I když je možné využít ochotné kamarádky či partnera/ky, je rozhodně vhodnější se svěřit do odborných rukou profesionála. Ten se může pochlubit zkušenostmi s aplikací a vnímá maximální účinky** ušních svící**. Jen tak Vám bude moci vybrat ten nejvhodnější** typ ušních svící**.

Co můžete očekávat při aplikaci ušních svící

I když se budete moci spolehnout na profesionální aplikaci ušních svící, oslovíte-li zkušenou osobu, není na škodu vědět, jak taková aplikace probíhá.

Pohodlně se posadíte, či položíte a hlavu dáte do vodorovné polohy. Terapeut opatrně zasune ušní svíci do pravého či levého ucha, a to užším koncem. Než tak učiní, zapálí ji na konci širším. I svíčka musí být ve správné poloze, v tomto případě ve svislé. Jakmile svíčka do dvou třetin shoří, vyjme ji terapeut a bezpečně uhasí. Celkové hoření jedné ušní svíce trvá zhruba patnáct minut. Stejným způsobem se pak pokračuje u ucha druhého.

Princip ušních svící

Principem ušních svící je komínový efekt, který vznikne při hoření svící. Díky komínovému efektu vznikne podtlak, který způsobí, že doslova vytáhne z Vašeho těla nejen ušní maz, ale také případné záněty, usazené škodliviny, toxické látky i bolest. Včelí vosk, který je neodmyslitelnou součástí ušních svící, zmírňuje případné záněty, prodlužuje samotný čas hoření svíce, čímž i znásobuje účinky svíce.

Hledáte-li čistě přírodní léčivou metodu, pak určitě vyzkoušejte ušní svíce.

Častost aplikace ušních svící

Nenajdete snad žádné léčivo, které by stačilo použít pouze jednou, a Váš problém by byl vyřešen. Již po prvním použití můžete zaznamenat významnou úlevu, ovšem, chce to pravidelnost. Ušní svíce je možné použít nejen při akutních problémech, ale také preventivně. To, kolik aplikací zrovna pro Vás bude nejvhodnější, Vám sdělí Vámi vybraný terapeut. Právě díky svým zkušenostem a praxí, Vám bude moci fundovaně poradit.

Aplikace ušních svící a masáže - Františkovy Lázně

Málokomu se vyhne každoroční nachlazení spojené s rýmou, bolestí v krku a hlavy. Pokud i Vy patříte k těm, kteří o podzimních a zimních plískanicích mají zvýšenou spotřebu papírových kapesníčků, maskují červený nos, sedřený od neustálého smrkání a utírání, zvažte možnosti ušních svící.

masáž

Neznáte-li však ve Vašem okolí nikoho znalého a zkušeného, který nabízí právě odbornou aplikaci ušních svící, pak Vám můžeme dát tip. Bydlíte-li ve Františkových Lázních, pak můžete oslovit paní Jiřinu Glaserovou, kterou najdete na adrese Česká 69/9, 351 01 Františkovy Lázně-Dolní Lomany. Paní Glaserová se specializuje nejen na aplikaci ušních svící. Poptávat u ní můžete také klasickou masáž, masáž lávovými kameny či shiatsu. Můžete tak zkombinovat užitečné s dalším užitečným a příjemným zároveň. Díky ušním svícím a masáži se budete cítit opětovně plni energie. A oslabená imunita? Ta bude již minulostí. Samozřejmě, že to však vyžaduje pravidelnost z Vaší strany. Ostatně, kdo by se bránil chodit na příjemné procedury, při kterých si bude moci nejen odpočinout, ale ještě se mu významně uleví.

Pokud se budete chtít domluvit s paní Glaserovou na aplikaci ušních svící či na některou z nabízených masáží, pak ji můžete kontaktovat telefonicky na čísle +420 777 967 111 nebo na e-mailu jirina.g@email.cz. Jistě Vás potěší i to, že jejích odborných služeb můžete využít nejen v pracovních dnech. Pokud tedy máte všední dny naprosto plné, můžete se domluvit na některý den o víkendu. Vše závisí na vzájemné domluvě a možnostech.

Účinky a doporučení ušních svící

Výše jsme již naznačili, že svíčky Vám mohou ulevit od různých nemocí. Pojďme se na ně podívat blíže. Ušní svíce se využívají v případě rýmy, pro důkladné vyčištění uší, jako prevence nachlazení, pro posílení imunity, při únavě, nespavosti, nemocí uší (tlak, hučení v uších, nedoslýchavost), v případě nemoci horních cest dýchacích, při stresu a celkovém přetížení, při bolesti hlavy i migréně.

Tělové a ušní svíce

Typy ušních svící

Podle toho, která z výše uvedených nemocí Vás sužuje, je vhodné vsadit na konkrétní ušní svíčky. S jakými typy ušních svíček se můžete setkat? Jednotlivé ušní svíce se liší dle obsahu konkrétního éterického oleje. Na trhu jsou k dostání ušní svíce s obsahem čajovníku (tea tree), eukalyptu, citrónovníku, heřmánku, rozmarýnu, skořice, kopřivy, levandule, mateřídoušky, propolis aj. Kromě toho je možné také zvolit ušní svíci bez jakéhokoli éterického oleje, či detoxikační aj.

Pokud Vás například trápí nachlazení, pak můžete zvolit ušní svíce s obsahem čajovníku, eukalyptu, heřmánku, levandule, rozmarýnu, či mateřídoušky. S nahromaděným stresem Vám zase pomohou ušní svíce s obsahem citrónovníku, heřmánku, levandule.

Případy, kdy není vhodné používat ušní svíce

V případě, že Vás zrovna sužuje některé z ušních nemocí, odložte aplikaci ušních svící na dobu, než budete vyléčeni. Z účinků ušních svící se mohou těšit i děti, ne však mladší šesti let.

Jaké ušní svíce není vhodné používat

Ušní svíčky není rozhodně vhodné používat, pokud již byla využita, byť i jen částečně. Respektive, pokud je již svíčka jednou zapálená, není doporučeno ji opětovně použít. Jak zjistíte, že na Vás nebudou použity již využívané svíčky? Zcela jednoduše. Ušní svíčky musí být vždy zabalené, v původním obalu. Jednoduchá rada tedy zní: vyžádejte si, aby Vám příslušná terapeutka nejprve svíce ukázala, než je použije.

Díky léčivým ušním svícím a současně správném způsobu jejich aplikace, se budete moci „poprat“  například s bolestí v uších, hlavy, s tzv. hučením v uších, s rýmou, s oslabeným imunitním systémem, stresem, nespavostí, se zánětem mandlí aj. A můžete hádat, kdo vyjde z boje jako vítěz.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10386 (magazin-zdravi.cz#10139)


Přidat komentář