Tantra masáže a rituály - Praha 5

Tantrická masáž je v naší zemi poměrnou novinkou. Jde o kombinaci meditace a zároveň relaxační a erotické masáže. Přináší pocit neuvěřitelného uvolnění, při kterém je na rozdíl od ostatních druhů masáží dovoleno vše, co je nám příjemné.

Přestože se různé druhy masáží od sebe liší, jejich základní podstata zůstává stejná. Při každé správně provedené masáži dochází k uvolnění svalů a  zklidnění organismu. Poskytuje pocit uvolnění, relaxace, odpočinku a příjemných pocitů z doteků. Samozřejmě, jednotlivé druhy masáží mají svá specifika. Některé jsou uzpůsobeny nutnosti uvolnění svalů – např. sportovní masáže, jiné jsou určeny k odstranění bolesti – rehabilitační masáže a další se specializují na psychickou stránku člověka. Tantrická masáž má svá specifika. Kombinuje relaxační masáž s masáží erotickou. Vede nás k souznění s jinou osobou, učí nás vychutnávat si doteky bez zábran a užít si radost ze svého sexuálního vzrušení. Profesionálně provedená tantrická masáž pro nás může být těžko překonatelným zážitkem, proto bychom se na tuto masáž měli objednávat pouze ke zkušeným odborníkům.

Historie Tantry

Kořeny tantry můžeme najít v dějinách starých národů na území dnešního Egypta, Iránu, Řecka, Pakistánu a Indie v oblasti Středozemí. Pouze v Indii se však zachovaly jednak rozsáhlé prameny ve Védách, ale také živá tradice. Slovo Tantra je ze staroindického jazyka sanskrtu. Znamená techniku nebo také podstatu. Indická tradice tantry přináší mnoho meditací, tantrických technik a vědění, ze kterých můžeme vycházet. Původní čistě náboženská zkušenost se díky působení mnoha generací mistrů a tantrických kněžek postupně stávala zkušeností od náboženství naprosto oddělenou. Moderní tantra přijímá k původním tradicím i nové zkušenosti a poznatky z mnoha oblastí, jakými jsou například přírodní léčba, psychologie a umění.

Co je Tantra?

Tantra rozhodně není ani učení ani filosofie, ale druh meditace. Kořeny, ze kterých vychází, má v dávné historii a v současné době je moderní pojetí tantry velkým hitem, předvším v oblasti sexuální problematiky. Hlavním posláním tantry je naučit nás ctít sexuální přirozenost člověka, prohlubování intimity a prožívat život v celé své kráse. Tantra přináší lidskému tělu laskavost, cit, blízkost a hloubku prožívání. Je také významnou přírodní léčbou a podporuje celkové a dlouhodobé zdraví člověka. Ukazuje nám cestu, jak můžeme porozumět svým nejhlubším potřebám, uspokojovat je a nalézat v životě naplnění. Tantra přináší velké vědomí do života, je to všestranně rozvojový program pro člověka. Tantra je úcta k životu,  intimní zkušenost, transformace sexuality v lásku a vědomí, prožívání lásky a citu v každé činnosti člověka.

Jak probíhá tantrická masáž?

Tantrická masáž je masáž celého těla, věnující pozornost všem jeho částem, pohlavní a intimní zóny nevyjímaje. Spojuje v sobě prvky klasické masáže s tantrickými rituály, jakými jsou například omývání horkými ručníky, jemné dotyky hebkými předměty a rituál uctívání těla.

Tantrická masáž nám dává možnost těšit se z vlastního těla, z jeho vzrušení a v neposlední řadě také z přítomnosti maséra, který nám pomůže rozvést energii do celého těla.

Masáž začíná úvodním rituálem, který se odehrává ve stoje. Žena se přibližuje k muži anebo naopak a oba dva se snaží na sebe naladit jak energeticky, tak i fyzicky. Prostřednictvím masážních technik, rozdýchávání a odblokování energie se nás masérka snaží co možná nejvíce uvolnit a připravit na následnou masáž.

Hlavní část masáže probíhá tak, že se nejprve celé tělo uvolní za pomoci horkých ručníků, které byly namáčeny v aroma lázni. Na řadu přichází jemná část

masáže ovíváním do chvíle, než je tělo dokonale osušeno. Následuje velmi příjemná část hlazení kožešinkami a peřím. Poté je prováděna smyslná a vzrušující masáž teplým olejem, ve které se masérka věnuje všem částem našeho těla, a to včetně pohlavních a intimních zón. Naše sexuální energie je rozváděna do celého těla, a umožní nám prožít vnitřní celotělní orgasmus. Masérka nás při něm povede. Naučí nás, jak správně dýchat, soustředit se na sebe a

vychutnávat si slastné okamžiky radosti a uvolnění.

Druhy tantrických masáží

Vzhledem k oblíbenosti těchto masáží se vyvinuly některé speciální druhy, uzpůsobené specifickým potřebám a požadavkům.

Tantrické masáže pro muže

V průběhu tantra masáže zažijeme nejen uvolnění a péči, ale také zcela jiný druh vzrušení. Zapomeneme na všechny své všední starosti a pouze si užíváme něžných ženských dlaní a vychutnáváme si potěšení, která vám působí. Naše vzrušení stoupá a klesá ve vlnách a může se stát cokoli. Jedná se o klasickou tantra masáž včetně lingamu, která trvá přibližně 1,5 hodiny.

Tantrická masáž De luxe

Luxusní tantrická masáž, při které se nemusíme ohlížet na čas a můžeme si vychutnat to nejlepší z tantrické masáže. Klasická tantra masáž je v tomto případě obohacena o důkladnou reflexní masáž chodidel. K masáži se používá horký mandlový olej a plátky rudé růže. Třešničkou „na dortu“ celé masáže je smyslná uvolňující masáž lingamu.

Čtyř a více ruční tantrická masáž

Díky smyslné více ruční masáži zažijeme dokonalé uvolnění. Dovolme si ztratit se v množství nádherných dotyků po celém našem těle, díky jejichž množství a intenzitě zažijeme nepoznané.

Tantrická masáž prostaty

Prostata je jednou z nejdůležitějších žláz v mužském těle, občas je označována jako mužský G-bod. Je uložena uvnitř pánve. Její masáží dosáhneme hlubokých a intenzivních sexuálních prožitků.

Tantrický rituál

Tantrický rituál je tantrická masáž bez intimních partií. Tantrický rituál se skládá z úvodního rituálu, masáže horkými ručníčky, jemného vysušení pokožky ovíváním, hlazení pírky a kožešinkou a jemné olejové relaxační masáže.

Užívejme si, vždyť žijeme jen jednou

Dopřát si čas od času odpočinku a relaxace – to by mělo být v dnešní hektické době hlavní heslo, kterým bychom se měli všichni řídit. Masáže jsou nejlepším a nejpříjemnějším způsobem, jak se dá během poměrně krátké doby zapomenout na stres a starosti, načerpat novou životní energii a zažít něco nového, příjemného. Tantrické masáže nám poskytují nejen tyto základní užitky, ale navíc nás ještě učí vnímat sebe sama, nestydět se, odhodit zábrany a otevřít se proudění sexuálního chtíče v našem těle a vychutnat si tento stav plnými doušky. Učí nás vychutnat si jak psychické, tak i fyzické propojení s jiným člověkem a rozpoznat slast, kterou nám toto spojení může přinést. Co by mohlo být lepšího, než spojit příjemné s ještě příjemnějším?

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10359 (magazin-zdravi.cz#10069)


Přidat komentář