Tantra masáže a rituály - Praha 2

Chcete-li okusit smyslný a přitom všestranně léčivý zážitek, naskytuje se vám jedinečná příležitost. Tantrická masáž nebo celá tantrická cesta může osvobodit vaše tělo i mysl od bolesti, strachů a bloků.

Tantrická masáž se stane pozoruhodně účinnou alternativou v mnoha léčebných procesech.

Tantra masáže a rituály - Praha 2

Toužíte-li po hřejivém terapeutickém doteku, který Vás uvolní a zároveň také nabije novou životní energií, doporučujeme Vám navštívit *** *Tantra masáže Praha, RelaxPoint 66, a to na adrese: Ječná 10, Praha 2, 12000. RelaxPoint 66 nabízí jak tantra masáže, tak masáže typu Tender Touch,Kraniosakrální, Exotický olej, Sensual Strokes, Lehký sen, Sportovní masáž. Můžete se zde těšit na dokonale uvolňující a příjemnou atmosféru, kterou pro Vás připravila odborné masérky** ** . Informace o provozovaných masážích naleznete na webové stránce** www.tantra-massage-prague.cz/cz/**. V případě dotazů můžete využít telefonní číslo +420 728 219 076, +420 222 515 812 či e-mail relaxpoint66@gmail.com

Tantra masáže a rituály - Praha 4

Tantrické masáže Praha 2

Láskyplný léčivý dotek, vycházející z hravosti a radosti, se znovu může stát součástí naší každodenní kultury. I když zatím nevíte, co pro vás znamená tantra, udělejte první krok, aby jste znovu našli onu nejpřirozenější komunikaci na světě.

Odvykli jsme se dotýkat. Již od dětství jsme často byli atakováni neupřímnými doteky, nebo jsme naopak trpěli jejich nedostatkem. Oboje má stejný účinek. A tak jsme se stáhli do své ulity. A přitom dobře víme, jak je krásné, když se nás dotkne někdo, kdo nás vnímá či komu na nás záleží. Může to být objetí kamaráda, partnera, pusa od dítěte či pohlazení matky. Ty vzácné vyživující okamžiky si neseme životem. Tantra znamená návrat k prapůvodní přirozené komunikaci ve vztazích muže a ženy. Je to neuvěřitelně léčivé pro všechny zúčastněné.

Původní** tantrické učení** je mystická cesta k dosažení harmonie protikladů. Nejvíce dochovaných technik pochází ze starověké  Indie, jak dokumentují např. posvátné spisy Védy. Slovo vzniklo z indického sanskrtu a dalo by se přeložit jako předivo, technika a podstata. Dnešní západní kultura ho spojuje hlavně se sexualitou, ale v dávném věku byla kompletní cestou k rozvoji člověka. Dnes ji využíváme ke zlepšení partnerství, vztahu k sobě, podpoře skutečného ženství, mužské energie, odstranění civilizačních chorob, stresu a návratu ke své přirozenosti, radosti a potěšení.

Tantra může člověku pomoci zorientovat se v sobě samém, porozumět svým potřebám, mít rád své tělo, léčit jej a pečovat o něj stejně jako o duši, poznat a ctít své životní poslání, dobře zacházet se svou energií, urychlit svůj osobní růst, vytvářet harmonii ve vztahu.

Tantra masáže a rituály - Praha 4

Průběh tantrické masáže Praha 2

Tělo je náš moudrý rádce a skrze doteky k nám může přicházet nejen spousta potěšení a blaha, ale i hodně léčivé energie. Důležité je, aby masáž byla prováděna vědomě, s plnou pozorností, v atmosféře klidu, bezpečí, pohody, v hezkém nerušeném prostředí. Úvodní desetiminutový rituál ve stoje by měl být jakousi branou do chráněného intimního prostoru, vyjádřením úcty k masírovanému, navázáním důvěrného kontaktu i sladěním energií. Oděvem je tradičně lungí, jak pro maséra tak pro klienta. Důležité je odstranit napětí z těla, aby se mohlo stát dobrým "přijímačem"! Právě tak důležité je jeho uzemnění pomocí pevnější tlakové masáže, horkých obkladů či jiných metod. Odstraníte-li ze své mysli vnější rušivé vlivy, předsudky, hodnocení a prostě jen vnímáte svoji přítomnost, je čas na zjemnění a rozšíření prožitku smyslů a vlastní tantrickou „hru doteků“. Vše se děje podle odpovědí vašeho těla, jemně, hravě a bez jakéhokoliv nátlaku. Intimní masáž může být i nemusí součástí tantrické masáže, byť vás masér po celou dobu masáže vnímá energeticky ve své celistvosti, se vším, co k vám patří. Vůbec nic se od vás neočekává. Žádné úkoly a vstřelené branky. Cílem je bezcílnost, vaše tělo vás samo spolu se zkušeným masérem provede energetickým zážitkem, který může, ale nemusí mít na konci orgasmus. ** Tantrická masáž** trvá přibližně 90 – 180 minut.  Ty, kteří se vracejí, mohou začít pracovat s posvátnou sexuálními energií a prožitky zcela vědomě a bez zábran přesně podle toho ,co si potřebují vyřešit.Po masáži je vždy dostatek času na projevení pocitů, právě tak si svůj zážitek můžete odnést beze slov. Jde o váš prožitek, ať je jakýkoliv.

Tantra masáže a rituály - Praha 4Tantrická masáž pro ženy Praha 2

Tantramasáž je oslavou její ženské podstaty, její smyslnosti a citlivosti i ženy či muže samotných. Přes úvodní rituál dochází k  postupnému uvolňování napětí a stresů v těle, které je pak ve skutečném stavu důvěry a bezpečí schopné přijímat celou řadu dalších doteků.

Při základním rituálu je pozornost věnována uvolňující masáži hlavy i obličejové části, dále otevírání srdeční oblasti a jemným dotekům po celém těle (hedvábí, peříčka aj.). Intimní masáž v rámci celého těla pak organicky navazuje na předešlé techniky, vždy s procítěním otevřenosti těla. Klientka má na sobě lungí, které je odkrýváno podle potřeb masáže.

Při masáži se pracuje s aromatickými přírodními oleji. Před masáží je vždy čas na rozhovor, po masáži na případné sdílení prožitku. Míra intimity je u každé ženy respektována. Při pokročilejším rituálu je léčivost posvátné sexuální energie v tantrickému pojetí ještě mnohem účinnější.

Tantrická masáž pro muže Praha 2

Při** masáži** se uvolňují často zablokované energetické dráhy v sedací části, tříslech i stehnech. Muž se většinou mnohem dříve otevírá aktivnímu smyslnému prožitku, intimní masáž může být průběžně propojována s oblastí srdce i oblastí perinea, aby se sexuální energií vyživovalo postupně celé tělo. V řadě oblastí, jako jsou hýždě, srdeční oblast či stehna, je používáno pevnějších oživujícíh doteků, které střídají jemnější doteky na nejrůznějších reflexních bodech. Během následující celotělové olejové masáže je aktivizována a propojována energie v celém těle.

Tantrická masáž pro páry Praha 2

Masáž páru je smyslným rituálem plným sdílení společného prožitku. Darujete si tím nejen možnost prožívání svobody v přítomnosti partnera, což je velkým obohacením každého vztahu, ale i možnou inspiraci pro Váš další partnerský život, kde by neměla chybět tolerance, hravost a radost z nekonečných možností objevování, pochopení pro nejrůznější druhy potěšení. Partnerská masáž může být oslavou dlouholetého zralého vztahu, právě tak jako vzrušivou inspirací ve vztahu nabitém vzájemnou přitažlivostí.  Vždy přináší nové okamžiky, nezatížené očekáváním a omezením. Sváteční a bezpečný prostor vám umožní vyjít z vašich obvyklých hranic. Poznáte svého partnera za jiných okolností, dozvíte se možná i mnohé o sobě. Možná v sobě objevíte i témata žárlivosti či závislosti, což může posunout vztah do nové hloubky a vzájemné upřímnosti. Maséři jsou tichými průvodci vašeho prožitku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10361 (magazin-zdravi.cz#10080)


Přidat komentář