Masáže a formování postavy - Praha 10

Pořád pracujete, nemáte na sebe čas a cítíte se unavení? Dopřejte si masáž, kdy i dvě hodinky péče vás nabijí na několik dní. Seznámíme vás s některými metodami, které jsou balzámem pro tělo i duši.

Účinky masáží

Stále více lidí propadá kouzlu masáží a tento počet nijak neklesá na rozdíl od různých procedur, které jsou trendem na určitou dobu. Masáže přitom stále více nabízí nové obměny a tím pádem i indikace na určité obtíže. V každém případě je to ale relaxující proces, kde se velmi výrazně zklidňuje psychika, převážně se uvolňují svalové skupiny a klouby a také se může ovlivnit i funkce vnitřního prostředí organismu. Proto si názorně uvedeme několik příkladů, že služby zkrášlujících studií mají větší přesah a účinky.

Masáže - Praha 10

Dnes si můžete vybírat z mnoha procedur, jejichž účinky jsou založeny na cílených dotecích, které stimulují vaše tělo. Využívá se k tomu i řada doprovodných pomocných produktů, které umocňují účinek procedury.

Rekondiční a regenerační masáž

Tato masáž je jednou z nejúčinnějších, když potřebujete celkově napravit tělo. To je namáhané ať už aktivně sportujete nebo máte statické zaměstnání, které vyžaduje dlouhé stání nebo sezení. I zde se totiž namáhá vaše tělo, protože se zkracují šlachy, neměnná poloha neudržuje jednotlivé skupiny svalů a kostí v aktivním stavu a tím pádem vás vše bolí. To často pociťujete zejména, když vás bolí záda, ale ulevit potřebují i nohy, ruce, ramena či šíje. Rekondiční a regenerační masáž je 30-ti minutová procedura, při které se promasírují záda, ramena a šíje. Pokud je ale třeba, tak se čas protáhne na hodinu a masíruje se celé tělo.

Lymfatická masáž

Máte problém s celulitidou? Tak si dopřejte lymfatickou masáž. Ta dokáže odstranit zbytnělé tukové buňky, které způsobují celulitidu a špatně se odstraňují i když sportujete. Díky rytmické lymfatické masáži se ale zaktivuje lymfatický systém a detoxikuje se tělo. Tím se odstraní i tuky, takže se eliminuje celulitida a rovněž se ztrácí i přebytečné centimetry. Zhruba třičtvrtěhodinová masáž vyžaduje, abyste hodně pili, protože je potřeba vytvořit odpadní cestu, kterou se toxiny vyloučí.

Lymfatická masáž

Breussova masáž a Dornova metoda

Jestli máte problém s nesprávnou polohou obratlů a často se vám zablokuje páteř, tak je pro vás určena kombinace Breussovy masáže a Dornovy metody. Můžete si je také dopřát jednotlivě dle indikace. Breussova masáž se zaměřuje na okolí páteře, kde uvolňuje jednotlivé blokace mezi obratli a tím se dlouhodobě odstraňuje bolest, která je způsobená třeba skřípnutými nervy. Dornova metoda pak zase dokáže dostat jednotlivé kosterní skupiny do správné polohy. Zde vám masér jednak stlačuje určité body a vy pohyby, které vám masér určí, společně dostanete obratle do správné polohy. Například, když kývete jednou rukou, tak terapeut vás drží na protistraně a tím pádem se obratle dostanou do dané polohy.

Reflexní masáž

Tato metoda pracuje s akupresurními body, které vedou k vnitřním orgánům, tkáním a jiným oblastem těla. Nejvíce se jich nachází na ploskách nohou a jejich stlačováním se aktivují dané systémy ke správné činnosti, proto třeba srdce, ledviny, játra a jiné orgány pracují správně. Stejně tak se vám ale může zlepšit i stav pleti nebo se pomáhá s hubnutím.

Čokoládová masáž

Už samotná terapie vyvolává blahodárné pocity. Ovšem čokoláda má i detoxikační účinky, takže se vám z těla odstraní škodliviny. Zároveň se vám vyživí i pokožka, protože kúra obsahuje řadu minerálů a vitamínu, které vaši pokožku zjemní, vyhladí, provoní a rovněž zbaví celulitidy. Celá procedura se skládá z kávové exfoliace celého těla, pak se pokožka promasíruje čokoládovým olejem a na závěr se aplikuje čokoládový zábal.

Spa Therapy zlato s měšci

Tato masáž se provádí oněmi měšci, které jsou vyplněny speciálními minerálními krystaly, které uvolní vaši pokožku. Tím se tak tělo připraví na tělový zlatavý zábal, který vyživí tělo, zpomaluje stárnutí a  pokožka je po něm hebká. Po dobu zhruba tří dnů zůstane navíc na pokožce zlatavý nádech.

Medová masáž

Masáž medem má silné detoxikační účinky. Tím, jak se aplikuje medová hmota na kůži, tak se dostane i pod kůži a opět se vrací na povrch i s toxiny, které vezme z pod pokožky. Tím se pročistí organismus a kůže hebká a sametová.

Formování postavy – Praha 10

Zmínili jsme přístroj Ultraton, který dokáže formovat tělo, zpevnit ho a i zbavit celulitidy. Stroj funguje na principu působení elektrod, které se aplikují na tělo a stimulují se svaly k práci. To je stejný efekt, jako kdybyste cvičili, tudíž se tělo zpevňuje. Aby se dosáhlo optimálních výsledků, tak je zapotřebí zhruba deset hodinových procedur.

Formování postavy

 

IPL – Praha 10

IPL je pulzní světlo, které dokáže vyřešit řadu problémů. Lze s ním odstranit chloupky, eliminovat pigmentové skvrny nebo se také můžete nechat omladit. Pulzní světlo totiž dokáže pohlcovat kožní barvivo, což způsobí trvalé odstranění chloupku nebo pigmentové skvrny. Zároveň dokáže aktivovat podkožní buňky, takže se nastartuje regenerační proces.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10360 (magazin-zdravi.cz#10074)


Přidat komentář