Detoxikační a relaxační masáže Praha 2

Relaxační techniky a masáže jsou tu od toho, aby se aplikovaly na tělo. Od nedávna sloužily k uvolnění napětí, navození klidu a vlily do žil zase řádnou dávku pozitivní energie.

Masáž je slastný požitek, který by si měl každý alespoň jednou za čas dopřát, pokud už ne pravidelně. Dodá vám nejen potřebný odpočinek, ale také odplavení stresu a posílení zdraví, imunity. Zvláště pak detoxikační a relaxační masáž je cílená na zdraví a zbavení těla nepotřebných složek, jedů a dalších nepříjemných toxických látek.

Rituál Pěti elementů Praha 2

Technika, která si postupem času získává pozornost u nás, pochází z blízkého východu, a využívá pěti elementů, jako je země, voda, vzduch, oheň a akáša. Postupně se provádí techniky u každého elementu zvlášť. U země je to harmonizující a velice příjemná masáž přes horký ručník, na celý proces dobře navnadí. Dále následuje element vody, kde se používá olej, tudíž tak nějak klasická olejová masáž, následuje element vzduchu, masáž se zde soustředí na masáž hlavy, perfektně uvolní stres i bolest. Předposlední element ohně je uvolňující masáž horkými lávovými kameny a závěrem je element akáša, což je klidová masáž, s působením energie.

Rituál Tokoriki – ženy Praha 2

Masáž horkými mušlemi, speciální technika pro ženy je skvělým očistným rituálem. I když u nás není zatím tak známá, pomalu se dostává do podvědomí veřejnosti. Spojení tělového mléka, peelingu s čistě přírodními oleji připraví tělo pro působení horkých mušlí, jež se postarají právě o očistný proces. Pokožka po celém procesu je pevnější, sametově hebká, a zdravá. Je to skvělá technika pro uvolnění svalového napětí. Navíc proběhne i jakýsi restart organismu, a nastane regenerace.

Rituál Tokoriki – muži Praha 2

Dlouhá a velice příjemná masáž zad, šíjí, i rukou je cílená pro odbourání nejen svalového napětí, ale také chronické únavy, bolesti hlavy, a jako navíc celý tento proces naprosto senzačně nastartuje a regeneruje organismus. Tím pádem se posílí i imunita a tělo se zbaví stálých bolestí. Pro muže je tato technika speciální v tom, že se výhradně používá speciální pánský masážní olej, uzpůsoben právě mužské pokožce. Před a po této masáži je nutno pamatovat na zvýšený příjem tekutin, protože se jedná o účinnou detoxikační techniku.

Medová detoxikační masáž + zábal Praha 2

Med je od pradávna přírodní detoxikant, který příjemně a přirozeně zbavuje tělo toxinů a naopak jim dodává potřebnou dávku vitamínů, minerálů a dalších důležitých látek. Proto se také spojuje s nachlazením a chřipkami. Medová masáž je něco nadčasového nejen pro regeneraci těla, duše, ale i pokožky. Každý, kdo minimálně jednou okusil skvělou medovou masáž, poznal, jak jeho kůže byla poté pevná, pružná a neskutečně sametově hebká. Medová masáž je vysoce relaxační technika, která úžasně očistí tělo.

Čokoládová masáž Praha 2

Když si chcete užít skvělý den, pak je vhodnou čokoládová masáž. Nemusíte se obávat toho, že se poté budete lepit, protože u této techniky se výhradně používá čokoláda s obsahem 96 % kakaa a naprosto bez cukru. Obvykle je čokoládová masáž celým očistným rituálem, který zahrnuje i peeling. Je úžasná a vysoce relaxační. Uvolníte každý kousek svého těla, získáte pružnost pokožky a sílu těla i duše. Čokoládová masáž je vůbec známou technikou, která navozuje naprosto senzační náladu a uvolňuje endorfiny, známé hormony štěstí.

Klasická masáž Praha 2

Královnou masáží je klasická a dokonalá masáž celého těla, jež je základem pro většinu technik, a pokud je někdo začínajícím masérem, na této metodě prakticky začíná. Jedná se o velice výtečnou a obecnou metodu pro zbavení se nejen bolestí hlavy, ale také ztuhlosti ve svalech, napětí, stresu a svalových bloků. Klasická masáž má tu výhodu, že je poměrně levná v porovnání s jinými metodami a pokud je provedena opravdu kvalitně, senzačně, pak je něčím, co když jednou zkusíte, budete chtít zase zažít a nebudete chtít, aby skončila. Masáž odstraňuje únavu, povzbudí mysl i tělo a obecně posiluje regeneraci celého těla. Osvěží vás, odplaví to špatné, a jestliže se v těle nachází nějaký problém, blok, odstraňuje ho. Masáž je opravdu dokonalou technikou.

Havajská masáž Praha 2

Veselá technika masáže z Havajských ostrovů je opravdu unikátní metoda masáže, protože při ní ten, co masáž provozuje, vypadá, jakoby tančil havajský tanec hula-hula. U této speciální masáže se používají jak prsty, dlaně, zápěstí a především předloktí. Pokud se podíváme do historie, nalezneme původ od havajských šamanů, jež tuto techniku prakticky vynalezli a používali pro léčení svého kmene. Stimuluje se dokonale krevní oběh a i lymfatický systém a obecně navodí super atmosféru, harmonizuje tělo a vyrovná vnitřní energie.

Mořský vánek Praha 2

Hluboce očistná technika je celkovým rituálem, který zahrnuje jak původní peeling, ale samozřejmě i masáž klasickým masážním olejem, dále pak tělovým máslem, které obecně pokožce dodá to, co potřebuje včetně výživy. Navíc ji očistí a zbaví toxinů. Bude pružnější, pevnější a hodně jemná. Pravidelná návštěva tak zajistí dokonalost pokožky po celé délce, šířce.

Archandělské tělové svíce Praha

Speciální a zvláštní technika, u které se používají ještě speciálnější tělové svíce, je zajímavá a lidé ji vyhledávají, i když si na ni ještě tak nezvykli. Svíce je dlouhá a přikládá se k místům, která jsou problematická, kde vyzařují čakry do celého těla. Co ale pro běžné občany důležité je to, že archandělské tělové svíce odvádí z těla negativní energii, uvolňují tělo, a také v mnohém uleví od nemocí i emocí. Zbavíte se úzkostlivých stavů, nespavosti a pro studující je tak pozitivní, že jim vyrovná psychiku natolik, až budou moci opět studovat a učit se bez potíží. Zajímavé je také to, že tyto tělové svíce si poradí s modřinami, otoky, ale třeba i chrapot, nachlazení, také ekzémy, pomáhá s alergiemi a mnoho dalšího. Jistě stojí za vyzkoušení.

Rituál 7 čaker Praha 2

Rituál 7 čaker je technika, kde se používají právě výše uvedené tělové svíce. Ty se postupně aplikují, podle daných metod a tak také dokonale a cíleně působí na tělo. Tak mu dodává celkově potřebnou energii, která se v prvních fází zbavuje v negativním pojetí. Je to vysoce relaxační technika, která dodá to dobré, co si tělo, duše i člověk sám zaslouží. Je k vyzkoušení ideální.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19284 (magazin-zdravi.cz#10296)


Diskuze a zkušenosti

Martin | 30.10.2015 21:45
Zdravím, dá se řešit u Vás poukaz na Vánoce promanželku? Jsme z P 2ky takže by lokalita vyhovovala


Přidat komentář