Zeštíhlující zábaly a hubnutí

V salonu je Vám na tělo aplikován gel s příměsí látek(např. mořských řas, skořice) pronikajících do hloubky kůže. Účinnost zvyšuje zejména výhřevný zábal, ten způsobí jemné překrvení a umožní proniknout účinným látkám hluboko do kůže, až k tukovým buňkám.

Zeštíhlující zábaly - pomocník při hubnutí

Držíme nesmyslné diety, přepadávají nás záchvaty cvičení a pak si stejně řekneme, že to nemá smysl. Naštěstí máme dnes pomocníky, kteří část práce udělají za nás. Dnes se zaměříme na zeštíhlující zábaly, které najdete v některých masážních či kosmetických salonech.

Zeštíhlující zábaly v Praze

Vyjímečně účinný hubnoucí, anticelulitidní, pokožku vyživující a detoxikační zábal, kdy je na Vaše tělo - nebo jeho části - naneseno koncentrované minerální bahno z Mrtvého moře a zabaleno do obinadel, ve kterých si připadáte jako egyptská mumie. V průběhu 45 minut působení zábalu dochází ke štěpení tuků, hloubkovému prohřátí Vašich svalů, šlach, kostí, kloubů, pročištění toxinů z podkoží, k lymfatické drenáži - odstranění přebytečné vody z pojivových tkání a postupnému vytvarování Vaší postavy. Prům. úbytek 20-30cm z obvodu Vašeho těla ihned po prvním zábalu Vás učiní šťastnou a spokojenou!

Zeštíhlující zábaly - jak procedura zeštíhlujících zábalů probíhá?

Po přivítání ve studiu nebo salonu Vás proškolená kosmetička seznámí s celým průběhem zábalu a společně s Vámi vyplní dotazník o Vašem zdravotním stavu.
Zjistí o Vás důležité zdravotní informace a zároveň s tím dostává svolení k zahájení zábalu.
Prvním krokem je zvážení na speciální váze, která mimo hmotnosti Vašeho těla odhalí i podíl podkožního tuku, vody, svaloviny, viscerálního (břišního) tuku, množství vápníku a ostatních minerálů v kostech, stav fyzické kondice, metabolický věk (spalování) a doporučí denní příjem kalorii – kilojoulů.

Dále Vás podrobně změří centimetrem a zapíše jednotlivé údaje do karty klienta. Následuje postupné natírání teplým bahnem z Mrtvého moře a zabalení do teplých obinadel. Po zabandážování celého těla „a la MUMIE“ navléknou vinylový oblek, který konstantně udržuje Vaše tělo v příjemném teple. Po 45 minutách postupně odbalí a omyjí trup a končetiny.
Vaše tělo nechají chvíli odpočívat v županu a se sklenicí vody si vychutnáte pocit uvolnění. Po několika minutách sladkého nicnedělání Vás opět změří a zjistí úbytek centimetrů. Nakonec dostanete návrh měsíčního jídelníčku, seznámí Vás, jak jste byli úspěšní v zeštíhlení a domluví Vám další postup dle Vašich časových a finančních možností.
PFW procedura trvá něco přes 2 hodiny a patří mezi ty zážitkové, zeštíhlující, detoxikační, prohřívací a vyživující procedury, které v důsledku nedostatku času a přemíře shonu a stresu nahrazují standardní, byť krátkodobý, pobyt v lázních nebo u Mrtvého moře.

 

## Zeštíhlující zábaly - výhody aplikace zeštíhlujících zábalů

Výhodou je, že nemusíte vůbec nic dělat, necháváte se hýčkat, odpočíváte a ještě uděláte něco pro svou postavu.

Zeštíhlující zábaly -rizika aplikace zeštíhlujících zábalů

Dopředu nelze zjistit, zda opravdu něco málo zhubnete nebo se jen trochu „vytvarujete“. Podmínkou je opravdu pravidelná aplikace.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10318 (magazin-zdravi.cz#7729)


Přidat komentář