Zdravá výživa a hubnutí - Hodonín, Jihomoravský kraj

Každého druhého obyvatele Česka trápí nějaká ta kila navíc. Kdo by se jich nechtěl úspěšně zbavit? Jestli se objednáte k lékaři, může se stát, že se konzultace dočkáte jednou za dva měsíce, což nestačí. Existují však i jiné možnosti. Víte o nich?

Novým trendem se stalo hubnutí po síti, pro lidi s nadváhou je velice výhodnou alternativou k výše uvedené možnosti, protože mohou být v neustálém kontaktu s odborníkem. Proto není divu, že se tedy hubnutí po internetu v České republice rychle rozmáhá. Lidé využívají možnost pravidelné konzultace s odborníkem pomocí emailu anebo skypu podle své potřeby. Kromě poradenství uvítali i možnosti zasílání upravených jídelníčků a bez problémů s odborníky probírají své úspěchy i neúspěchy v hubnutí. Jenomže odborníků je u nás málo a lidí s nadváhou či obezitou téměř padesát procent. Na jednoho takového odborníka pak vychází asi 3000 zájemců. Na koho se tedy obrátit, abyste měli šanci, že pro vás bude mít ještě čas a prostor? Zkuste třeba paní Lenku Švandelkovou.

Obezita v České republice

Potřeba zhubnout trápí u nás každého druhého. Nadváhou totiž v České republice trpí více než 35 % obyvatel. Jenomže to není všechno, obezitou trpí dalších 17 %. Velmi alarmující je zjištění, že v průběhu posledních patnácti let se zdvojnásobil počet obézních dětí. Díky uvedeným číslům na jednoho odborníka na obezitologii připadá více než 3000 klientů. Největším a nejtěžším úkolem jak pro klienta, tak pro pomocníka v hubnutí je udržet si svou optimální váhu i po zhubnutí. Toto dokáže pouze 50 % z nich. Lidí, kteří se pokouší se svou váhou zatočit tedy neustále přibývá. Neváhejte proto a obraťte se na** odborníka na výživu** včas!

Zdravá výživa Hodonín

Hubnutí bez jo–jo efektu

Mnozí lidé, kteří s obezitou bojují, se bojí hubnutí s odborníkem v mylné domněnce, že se již nikdy pořádně nenají. Strach z hladu a dojem, že už si nikdy nebudou moci něco dobrého dopřát, je udržuje ve fázi, kdy se sami necítí dobře – v nadváze. Jenomže to je omyl! Právě hubnutí vedené pod dohledem odborníka, který svému klientovi vytvoří osobní program, je tou ideální cestou při které bude** strava vyvážená** a u níž nebude člověk hladovět. Podobné obavy mají hlavně ti, kteří mají za sebou již velkou řádku neefektivních diet, které nakonec vedly k** jo–jo efektu**. Podle odborníků za to může kromě** nevyvážené stravy** i další skutečnost, totiž že klasické diety z časopisů člověka nenaučí, jak se má stravovat dále. Lidé proto po ukončení diety najedou do původně vyjetých kolejí a za chvíli se nestačí divit, co to s ručičkou na váze udělá. A to opravdu není ten nejideálnější a nejzdravější způsob! Ve správném** programu redukce váhy** se kromě** plánu na hubnutí** vytváří i plán poté. V celém průběhu se klient učí, jak bude probíhat proces po hubnutí. Ten, kdo toto tajemství odhalí bude si užívat své hmotnosti a své jídlo si více vychutnávat.

Zdravá výživa a hubnutí

Zdravá výživa a hubnutí totiž nespočívají v nějakém významném omezování a hladovění, ale ve vytvoření vyváženého speciálního programu určeného jenom pro vás. Vytváří se podle věku, pohlaví, váhy, zdravotního stavu a dalších kritérií, které vaši hmotnost pozitivně, či negativně ovlivňují. Vězte, že po ukončení hubnutí budete mít příjmy ještě o dalších 40% bohatší. Možná dokonce budete mít i problém to kvantum skutečně výživných a vyvážených potravin s nízkým obsahem tuků a jednoduchých cukrů sníst.

Zelenina


Po ukončení hubnutí při správném vedení byste měli pochopit kouzlo moderního stravování, které se vůbec nebrání občasným prohřeškům. Pozor nejedná se však o návrat k původnímu nezdravému způsobu stravování! Člověk se prostě potřebuje občas rozmazlovat.** Koncept zdravé stravy spočívá v pochopení zdravého stravování** a vytvoření si nových návyků založených na vyváženém příjmu energie a jeho výdeji. Tento přechod z redukčního programu do racionálního stravování je pozvolný a vše se koná individuálně podle potřeb každého klienta. Právě proto jsou internetové konzultace tak výhodné, protože se můžete poradit o každém problému či nesrovnalosti a můžete jídelníček spolu s odborníkem podle potřeb a situace upravit. To u klasických diet není možné.** Klasické diety** mají obvykle daný určitý čas bez ohledu na celý proces, efektivnost i reakci jednotlivce. Jsou rozepsány například na 90 dní, a pak je prostě konec. Člověk absolvující takovou dietu zjišťuje, že je bezradný a neví, co dál, a proto se 90% z nich navrací k původnímu způsobu života.

Naučte se jíst a buďte krásní

Nehubněte pouze po Vánocích, podle odborníků jsou lidé, kteří začínají s hubnutím po svátcích nedostatečně motivováni a obvykle toho do čtrnácti dnů nechají. Jestli tedy chcete doopravdy zhubnout, nejprve si ujasněte proč, čeho chcete dosáhnout a co vás k tomu motivuje. Je dobré stanovit si určitý cíl a také odměnu za jeho dosažení.

Redukce hmotnosti Jihomoravský kraj, Hodonín


K tomu abyste byli úspěšní při hubnutí je dobré mít nějakého parťáka, ve dvou se to prostě lépe táhne. Kromě spolubojovníka, s nímž se navzájem budete podporovat a motivovat je skvělé mít odbornou podporu, která vám na míru vytvoří individuální plán, s nímž při jeho dodržování dosáhnete úspěchu. Varujeme vás, zázraky nečekejte během týdne! Vaše nadváha také nevznikla v průběhu několika dnů. Je tedy logické, že i náprava vaší hmotnosti bude dlouhodobějším procesem. Rychlé hubnutí navíc není zrovna dobrou vizitkou zdravého hubnutí. Při rychlém shazování kil riskujete jo–jo efekt. Právě z těchto důvodů je skvělé mít možnost internetové anebo telefonické konzultace s odborníkem jakým je Lenka Švadlenková, s nímž se můžete poradit a ujistit se, zda vše probíhá tak, jak má.

Zdravé hubnutí - radost z trvalého efektu

Pokud si zvolíte správnou metodu hubnutí a budete se řídit doporučeními odborníků, můžete se po čase radovat nejen znovu nabytou krásou, ale i zlepšením vašeho zdravotního stavu. Redukce váhy vede nejen k omlazení těla, ale i duše. A o to by mělo jít především: Cítit se krásně nejen při pohledu do zrcadla, ale být v pohodě i duševně.

Cvičení


Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10334 (magazin-zdravi.cz#9928)


Přidat komentář