Začátek hubnutí

Při hladovce a nečinnosti si tělo bere nejprve energii ze svalů a tuk si uchovává v zásobě. Při správně vedené hubnoucí dietě nesmí buňky strádat a je třeba energii z tukové tkáně přesunout do svalové pohybovou aktivitou.

Omezení masa - I. týden hubnutí

Zkuste začít jedním dnem v týdnu bez masa. Omezením masa podle odborníků snížíte příjem nasycených tuků, které mohou ohrožovat vaše srdce, až o 15%.

Pravidelné spaní - II. týden hubnutí

Přidejte pravidelný spánek. Naučte se chodit spát a vstávat každý den ve stejnou hodinu a zkuste spát celých 8 hodin.

Dýchání - III. týden hubnutí

Správné dýchání je důležité pro okysličení a oddálení únavy. Natrénujte si dýchání do bříška.

Relaxování - IV. týden hubnutí

Jarní únava doléhá na každého z nás. Relaxujte jak vám to vyhovuje (např. zavřete oči a soustřeďte se na hluboké dýchání). Nádherně si odpočinete.

Důležitý je pohyb a strava

Během hubnutí přidejte alespoň dvakrát týdně pohyb a denně vyjděte alespoň sto schodů - váš zadeček se tak dostane do formy. Podpořte hubnutí nejen správně zvolenout stravou - volte jednou týdně tzv. lehký den, kdy budete pít pouze ovocné nebo zeleninové šťávy (ale nemíchejte).

Bez hladovky s kilama dolů

Při hladovce a nečinnosti si tělo bere nejprve energii ze svalů a tuk si uchovává v zásobě. Při správně vedené hubnoucí dietě nesmí buňky strádat a je třeba energii z tukové tkáně přesunout do svalové pohybovou aktivitou (tento stav musí být systematický a trvalý).

Vyčištění těla

V dnešní době je tělo každého z nás zaneseno jedovatými látkami, které přijímáme chemicky upravovanými potravinami, znečištěným ovzduším i důsledkem stresu. Takto znečištěný organismus nefunguje tak, jak má a hůře také spaluje přebytečné tuky. Pokud nemůžete navzdory všem dietám zhubnout, příčina bude zřejmě právě v toxinech. Zbavit se jich můžete detoxikačními kúrami, nejlépe přírodního původu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10310 (magazin-zdravi.cz#7236)


Přidat komentář