Výživový poradce Olomouc a okolí

Jestliže nedopnete knoflík u kalhot nebo chcete pouze odlehčit svému tělu, vyhněte se zaručeným dietám. Správná dieta musí organizmu prospět a to trvale. Lékařské výzkumy potvrzují, že zhubnout jede přirozeně a bez zdravotních rizik.

Trh je přesycen zaručenými dietami, po kterých během krátké doby zhubnete. Někdy je to i pravda. Bohužel, většinou ztracená kila zase rychle naberete. Často se stává, že jich naberete ještě o něco víc, než jste shodili. Vyznat se ve všech těchto** dietách** je opravdu složité. Navíc zde není možné se tak docela spolehnout na to, co pomohlo známému nebo kamarádce. Každý z nás je totiž jiný a každý potřebuje také jiný program na hubnutí.** Pokud to myslíte s hubnutím opravdu vážně, je dobré se obrátit na výživového poradce.**

Kdo je výživový poradce?

Je to odborník na správnou výživu. Je to osobní poradce v oblasti zdraví, sportovních aktivit a welness. Pomůže vám získat správné stravovací návyky, nastaví jídelníček a také doporučí pohybové aktivity. Výživový poradce se nezabývá pouze hubnutím, ale také přibýváním na váze a sestavováním jídelníčku pro děti, těhotné ženy a osoby trpící civilizačními chorobami. Nejčastěji se však na něho obrací lidé, kteří potřebují zhubnout.

Výživový poradce Olomouc a okolí

Jedním z programů, který výživoví poradci využívají, je** komplexní program hubnutí nazvaný Revoluční hubnutí Wellness Trend**. Jde o program redukce váhy vedený specialisty, kteří se dietetickou problematikou zabývají řadu let. Tento program je založený především na individuální péči, komplexním zhodnocení a vytvoření speciálního programu pro každého klienta s ohledem na jeho věk a zdravotní stav. Zásluhou programu Revolučního hubnutí Welness Trend budete vědět, jak Vám ubývá tuková tkáň, jak je na tom vaše hodnota BMI a samořejmě kolik centimetrů a kilogramů je už dole. Paní Martina Třísková vás bude po celou dobu podporovat a radit jak dovést hubnutí do úspěšného konce.** ** Jak funguje Revoluční hubnutí Wellness Trend?

Tento program funguje na základě komplexního přístupu ke klientovi. Základem je změna dosavadních metabolických procesů, což je u každého klienta naprosto individuální proces. Mimo jiné jde také o rovnováhu pH, které bývá v důsledku špatné životosprávy příliš nízké. Program se skládá ze tří částí. První fáze spočívá v tom, jak vytvořit v organismu vhodné podmínky, než tělo začne tuky samo spalovat. To znamená pročistit tělo.** Ve druhé fázi** optimalizujeme metabolické pochody během redukce váhy. A ve třetí, závěrečné fázi, by si člověk váhu poté, kdy ji zredukuje, měl také udržet. Právě s tím mu program maximálně pomůže.

Jak začít s programem Revolučního hubnutí Welness Trend

Nejdříve je nutné vyhledat si nejbližšího poradce. Na základě domluvy se objednat na schůzku, kde proběhne základní měření, zjištění BMI, na jehož základě bude sestaven program hubnutí na míru přímo pro vás. Během celé doby hubnutí budete vědět, jak hubnutí postupuje, váš výživový poradce vás při pravidelných kontrolách bude podporovat a upravovat váš jídelníček podle potřeb vašeho těla. Doporučí vám i pohybové aktivity vhodné právě pro vás. Základem tohoto programu je detoxikace organismu. Při současném životním stylu je důsledná detoxikace organismu jedním z prvních předpokladů léčby jakékoliv nemoci či hubnutí. Nezdravý životní styl zanáší naše tělo škodlivými látkami. Stres, špatná životospráva a nedůsledný pitný režim vedou k překyselení organizmu. Ten má pak tendenci přibývat na váze. Pokud se člověk snaží zhubnout, většinou to nejde. Hubnutí tedy nastartujeme očistou těla, takzvanou detoxikací. Zvýšíme pitný režim na dav a půl litru denně a upravíme stravování podle programu vytvořeného výživovým poradcem. Ten nám při detoxikaci doporučí užívat také Aloe Vera. Právě Aloe Vera dokáže tělo zbavit jedů, škodlivin a kyselin, posiluje imunitní systém a aktivuje samoléčící síly, reguluje tělesné funkce, a proto je při hubnutí smysluplnou doprovodnou terapií. V naší hektické době také pomáhá Aloe Vera ke stabilizaci našich nervových sil, má vyrovnávající a stabilizující účinek.

Dalším, co pomáhá hubnutí, je posílení imunity. Většina lidí má při nadváze i špatnou imunitu. To způsobuje pomalé zmenšování váhy. Aby váha ubývala rychleji, je dobré dát imunitu do pořádku. Pro zvýšení obranyschopnosti organizmu doporučuje program Revolučního hubnutí Welness Trend používat Colostrum. Jeho účinky nejen zaručí nejen zvýšení obranyschopnosti těla, ale celkově zlepší krevní oběh, hojení drobných poranění, stav alergií a také zmenší revmatické bolesti.

Regenerace organismu je další součástí Revolučního programu hubnutí. Veškerá doporučení a přípravky pro regeneraci jsou navrženy tak, aby nejen vhodně doplnili naši výživu a zajistili tak zvýšenou vitalitu, ale také posílili obranyschopnost organismu. Umožňují tělu aktivně odbourávat toxiny a zajišťují celkovou ochranu a revitalizaci. Program pro regeneraci využívá Anti-aging medicínu, která je také nazývána medicínou třetího tisíciletí a stala se velmi populární pro své účinky proti stárnutí člověka. Anti-aging medicína doporučuje pravidla pro správnou regeneraci. Patří do nich protizánětlivá dieta, dostatečný příjem vitamínů a minerálů zejména v přírodní formě, správný a dostatečný pitný režim, maximální omezení stresu, dostatečný spánek, častý pobyt v přírodě a každodenní aktivní pohyb. Součástí všech těchto pravidel je pozitivní naladění a myšlení.

Na čem se zakládá Revoluční hubnutí Wellness Trend

Revoluční hubnutí se zakládá na jednoduchosti a výsledcích. Umožňuje každému, kdo se programu zúčastní poradu s týmem odborných lékařů, kteří poskytnou maximální informace jak prakticky a úspěšně postupovat při hubnutí. Program vám pomůže zhubnout natrvalo a také posílí vaše zdraví. Pomocí programu Revolučního hubnutí** zhubnete bez pocitu hladu** a vyřadíte takzvaný jojo efekt. A velmi důležité je, že vytvoříte ve svém organismu optimální metabolické podmínky pro spalování tuků.

Jaký je princip Revolučního hubnutí Wellness Trend?

Potraviny nemusíme vážit. Jíme správnou potravu, rozdělenou podle správné fáze Revolučního hubnutí. Uvaření podle programu revolučního hubnutí zabere minimum času. Nemusíme shánět žádné potraviny. Program je postavený na běžně dostupných potravinách. Můžeme klidně jít na oslavu a porušit pravidla Revolučního programu. Následně vše napravíme pomocí první fáze programu. Ani dovolená není problémem, zde nám pomůže první a druhá fáze programu po návratu z dovolené. Hubnutí pomocí tohoto programu nestojí mnoho peněz, často lidé zapojení do programu oproti předchozím stravovacím zvyklostem ušetří. Poslední a velmi důležité je, že ve druhé fázi programu je vidět téměř každodenní váhový úbytek. To pomáhá v motivaci vydržet a pokračovat v programu a dosáhnout tak svého cíle – zdravé a dobře tvarované postavy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10321 (magazin-zdravi.cz#9825)


Přidat komentář