Vibrosauna a formování postavy - Praha 9

Téma hubnutí provází současnou společnost, a především její ženskou polovinu, snad na každém kroku. Naštěstí moderní metody zahodily hladovění a razí vibrace, saunování, podtlak, a všemožné wellness programy a cvičení. Efekt je přitom velkolepý!

Shodit nějaká ta přebytečná kila a zformovat postavu by chtěla snad každá. Bohužel udržovat správnou životosprávu, jíst zdravě, dostatečně pít, nestresovat se, odpočívat a ještě si občas zacvičit zvládá málokterá z nás. Proto se s nabytými kily navíc s důvěrou obracíme na studia pro zeštíhlení a modelaci postavy, kde se o vše starají nejnovějšími metodami.

Modelace postavy

 

Vacu Power

Pod názvem Vacu Power se skrývá přístroj, nebo přesněji řečeno technika, využívající podtlakové terapie ke spalování tukové tkáně v problémových partiích jako je břicho, boky či stehna. S Vacu Power ale rozhodně nebudete hubnout pasivně. Naopak celý proces spočívá v kombinaci aktivní chůze na běžeckém pásu a působení podtlaku. Klient, který terapii absolvuje, se po dobu třiceti minut pohybuje v hermeticky uzavřené skořepině. Působící podtlak a chůze vedou k lepšímu prokrvení kůže, stimulaci lymfatického systému a následnému odstraňování nadbytečné vody i škodlivin z těla. Zároveň dochází k eliminaci celulitidy, zlepšení cirkulace krve, látkové výměny i fyzické kondice. Viditelné výsledky jsou garantovány již po deseti lekcích.

VacuPower a VacuStepper

Vacu Stepper

Náročnější formou cvičení je Vacu Stepper. Princip terapie je zcela stejný, jediný rozdíl je ve vykonávané aktivitě. Zde je totiž chůze nahrazena aktivnějším cvičením na eliptickém trenažéru (známý jako Orbitrek). U stroje Vacu Stepper dochází k intenzivnějšímu cvičení a výraznějšímu spalování přebytečného tuku. Je vhodný pro klienty s vyšší fyzickou kondicí.

Vibrosauna

Pokud hledáte něco pro odpočinek, relaxaci a regeneraci, pak je tu pro vás vibrosauna. Nová wellness metoda, při které je tělo zahříváno (na klientem nastavenou teplotu) a zároveň masírováno na vibračním lůžku. Intenzitu vibrací si opět klient reguluje sám. Relaxační hudba a** aromaterapie** vám pak dají zapomenout na všechny běžné starosti, uvolní vaše tělo i mysl a vy budete z procedury odcházet doslova jako znovuzrození. Doporučená doba pro wellness relaxační terapii ve vibrosauně je 30 minut, pro spalovací a zeštíhlující efekt je doba pobytu 40 minut.

Mezi hlavní efekty pobytu ve** vibrosauně** patří zvýšení činnosti ledvin, čímž se toxiny z těla odplavují mnohem rychleji a efektivněji, dále se také zrychluje krevní oběh a dochází k uvolňování svalového napětí. Zároveň vibrosauna napomáhá ke snížení napětí a stresu, při poruchách spánku nebo potížích s artritickými a revmatickými bolestmi. V neposlední řadě také působí jako účinný prostředek při podpoře hubnutí.

Vibrosauna

Masáže

Pokud vás nezaujala vibrosauna, možná vás osloví spíše klasická relaxační metoda – masáž. Masáží je několik druhů, všechny však slouží k relaxaci, uvolnění těla, případně i k regeneraci pokožky.

Klasická masáž

Masáž je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí. Masáž také napomáhá lepšímu prokrvení a pozitivně ovlivňuje lymfatický systém. U této masáže se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky např. kyselinu mléčnou ve svalech.** Masáž** může být aplikována na šíji, záda, nohy, ruce, břicho i hýždě.

Medová masáž

Medová masáž je původem ruská technika, která využívá přilnavosti medu nanášeného na kůži k intenzivní práci s podkožím. Med v průběhu masáže a v závislosti na množství toxinů v těle klienta mění svou barvu i konzistenci. Důsledkem této mimořádně účinné manuální techniky je nejen vyplavování škodlivin a tím i aktivace vnitřních orgánů, ale zároveň dokonalá celková relaxace organismu. Detoxikační masáž medem velmi účinně působí proti rozvinutým nemocem, lze ji však aplikovat i při zvládnutí stresu, chronických chorob, opotřebování věkem a při jarních očistných kůrách. Její pravidelnou aplikací dochází k viditelnému úbytku celulitidy a dosahuje i výborných výsledků při bolestech kloubů, artróze a revmatismu.

Medová detoxikační masáž

Čokoládová masáž

Čokoládová relaxační masáž je luxusní procedura, která dokonale uvolní namožené svalstvo, zregeneruje pokožku a navodí pocit štěstí. Čokoládová masáž je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. To vše díky unikátním látkám obsaženým právě v čokoládě, ke kterým mimo jiné patří vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty, které působí přes povrch těla.

Indická masáž hlavy

Masáž hlavy je jednou z nejpříjemnějších masáží, při které se nejvíce relaxuje. Indická technika stará více než tisíc let nás dokáže zbavit napětí, stresu a bolesti. Indická masáž hlavy je prospěšná díky tomu, že se praktikuje na částech, které jsou důležitými energetickými centry. Její účinek není jen fyzický, působí dokonce i na emocionální úrovni. Zklidňuje duši, podporuje uvolnění a ulevuje od stresu.

Havajská masáž Lomi Lomi

Tato masáž je označována za perlu mezi ostatními terapiemi. Je neobyčejně účinná, uvolňuje svalové spasmy a odlehčuje bolesti. Masáž Lomi Lomi je založena na dlouhých, plynulých pohybech a energie se tak přelévá v pravidelném rytmu. Masér při ní využívá nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů. Mohou být použity i nahřáté kameny. Dochází k hluboké relaxaci, propojení úrovně tělesné s mentální a psychickou.

Havajská masáž LOMI LOMI

Manuální lymfodrenáž

Tento typ masírování je nejúčinnější metoda, schopná uvést díky zvláštnímu druhu jemné techniky lymfu do pohybu. Masíruje se bez oleje, „nasucho“. Při manuální lymfodrenáži se tak odvádí z těla odpadní látky, zplodiny a produkty látkové výměny, nepotřebné bílkoviny, bakterie a viry a navíc dochází k odstranění otoků a následně k posílení imunity.

Masáž horkými lávovými kameny

Při masáži horkými kameny jsou používány nahřáté lávové kameny, které mají schopnost dlouho v sobě kumulovat teplo, uvolňují některé aniony kovů a dosahují velmi silné energetické vibrace. Pro proces** masáže lávovými kameny** bývá používán aromatický přírodní olej, který ve spojení s lávovými kameny rozproudí tok energie v těle, urychluje regeneraci tkání a v neposlední řadě odstraňuje řadu nežádoucích a nepříjemných blokací. Celý proces se vyznačuje velmi vysokou příjemností a již i historicky doloženým léčebným účinkem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10351 (magazin-zdravi.cz#10048)


Přidat komentář