Vakuové masáže a odstranění celulitidy

Celulitida je problémem dnešní doby a proto se jí stále více z nás snaží zbavit. Abychom byli v tomto směru úspěšní, měli bychom se do boje s celulitidou pustit co nejdříve. Máte problémy s celulitidou nebo Vás trápí něco jiného? Navštivte odborníka.

Každá žena chce být krásná, a proto jsme schopny tohoto cíle dosáhnout téměř jakkoli. Ne vždy jsou řešením diety či dokonce hladovění. Kupříkladu celulitida hladověním nezmizí. Proto rády uvítáme, když se najde nový způsob, jak se celulitidy zbavit a tím pravým řešením mohou být kupříkladu vakuové a jiné masáže.

Přístrojová vakuová masáž

Přístrojová vakuová masáž je speciálním druhem masáže, která je zcela bezbolestná a je prováděná přístrojem, vytvářejícím regulovaný podtlak. Hlavní u tohoto druhu masáže je, že zatím co se obyčejné masáže provádí masáž způsobem, kdy se tkáně zatlačují dovnitř těla, je to u této masáže naopak. Přístrojová vakuová masáž se provádí stylem zevnitř těla ven. Má-li být přístrojová vakuová masáž provedena dokonale a chceme-li dosáhnout vynikajících výsledků, musí být provedena profesionálním přístrojem. Tímto druhem masáže se aktivuje tzv. lymfa, která je velmi důležitá pro celý náš organismus.

Co je to lymfa?

Lymfa je velmi důležitá tekutina, která má žlutou barvu. Tato tekutina obsahuje zplodiny tkáňového metabolismu, buněčné zbytky, bílkoviny, tuky, viry, bakterie a nádorové buňky. Všechny tyto buňky odvádí lymfa, lymfatickým řečištěm do krve a dále do moči pomocí jater a ledvin. Lymfa prochází lymfatickými uzlinami, kde dochází k jejímu pročištění a ničí bakterie. Základem toho, aby lymfatický systém fungoval správně, je to, aby byla lymfa neustále v pohybu.

K čemu je přístrojová vakuová masáž dobrá?

Tato výjimečná masáž viditelně redukuje a odstraňuje celulitidu, dále pak vyhlazuje a zpevňuje pokožku a detoxikuje organismus. K jejím přednostem patří také to, že dokonale zpevňuje svaly a tvaruje postavu. Mnohé ženy podstupují přístrojovou vakuovou masáž zejména proto, že omlazuje vzhled pokožky.

Vakuová masáž odstraňuje celulitidu

Odstranění celulitidy

Kdo z nás nemá dnes problémy s celulitidou? Téměř každá druha žena či dokonce mladá dívka trpí celulitidou. Nemusí to bezpodmínečně znamenat, že je daná žena či dívka obézní. Celulitida dnes postihuje i lidi, kteří mají štíhlou postavu a do kterých bychom to vůbec neřekli. Jednoduše řečeno, je celulitida nejčastějším problémem dnešního života. A právě tohoto problému Vás jednoduše a zcela bezbolestně zbaví ve studiích a salonech a třeba také ve studiu, které je uvedeno výše.

Co to je celulitida?

Téměř 90% žen se za svůj život setkalo s celulitidou, ale co to vlastně celulitida je? Ve své podstatě se jedná o poruchu podkožního vaziva, která vede k tomu, že dochází ke ztrátě elasticity a kvality kůže a tuku se začíná ve velké míře ukládat do podkoží. Důsledkem toho začnou vznikat hrbolkovitá až neestetická kůže, který se vyskytuje především v oblasti hýždí a stehen, ale někdy se s tímto jevem můžeme setkat také na prsou a pažích. Všichni víme, jak je celulitida nehezká a překáží a právě proto bychom měli dělat vše proto, aby nebyla součástí našich životů. V případě, že již celulitidu máme, bychom měli udělat vše proto, aby co nejdříve z našeho života zmizela.

Příčiny celulitidy

Hlavními příčinami vzniku celulitidy jsou hormonální změny, genetické dispozice či cévní poruchy. Ovlivňují ji však také další faktory, které můžeme ovlivnit my sami, a těmi jsou nevyvážená strava, špatný pitný režim, pití kávy, nedostatek pohybu, kouření, alkohol, stres atd.

Celulitida

Co dalšího nám dopomůže k lepší postavě?

Mluvíme-li o tom, že se Vám v salonech a studiích budou věnovat na profesionální úrovni, musíme zmínit také fakt, že jejich nabídka je velmi pestrá a tudíž Vám dokáže pomoci jaksi komplexně. Kromě přístrojové vakuové masáže a odstranění celulitidy můžete navštívit salony a studia také v případě, že toužíte podstoupit Body styling, Reflexní terapii, Reiki či Indickou masáž.

Body styling

Pojem Body styling známe všichni, ale jen hrstka těch, kteří jej vyzkoušeli, ví, o co se vlastně jedná. Body styling je ve své podstatě efektivní metoda, která slouží k tvarování a zpevňování Vaší postavy. Tato metoda je velmi efektivní, je-li doplňkem přístrojové vakuové masáže, ale můžete ji podstoupit také samostatně. Body styling pracuje na principu elektrických impulsů, které jsou do těla dodávány přiloženou skupinou elektrod, které tyto impulsy dodávají do svalů. Tím dojde k efektu, kdy Vy ležíte a vaše tělo při tom cvičí.

Reflexní terapie

Reflexní terapie je v dnešní době pojem. Tato metoda vznikla ve východní Asii a její podstatou je práce s reflexními body. Reflexní body se nacházejí na celém těle, ale nejčastěji jsou k reflexní masáži využívány plošky nohou. Původně byla reflexní terapie používána jako prevence, avšak dnes je reflexní terapie používána hlavně k léčbě samotné.

Reiki

Pojem Reiki označuje alternativní metodu, která slouží k harmonizaci, uzdravení fyzické stránky těla a v neposlední řadě také k rozvoji osobnosti. Reiki nám dokáže navrátit životní energii, pomáhá k tomu, abychom se měli rádi, a zároveň nás učí vědomě pracovat na způsobu myšlení, cítění a především na změně našich životních postojů.

Reiki

Indická masáž

Tradiční indická masáž je prováděná na hlavě a vznikla v Indii, odtud tedy název. Tato indická masáž pramení z ájurvédského učení a je známá již více, než tisíc let. V Indii jsou tyto masáže součástí tamního života. Indická masáž je prováděná na částech hlavy, které jsou energetickými centry. Tato masáž je zklidňující a relaxační a působí velmi účinně proti stresu, kterým trpí stále více lidí. Trpíte-li napětím svalů ramen, krku, hlavy a obličeje, pak potřebujete indickou masáž. Mnohdy je indická masáž také označována jako masáž antistresová.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10352 (magazin-zdravi.cz#10050)


Přidat komentář