Vacupress a neinvazivní liposukce - Kladno

Do jisté míry si můžeme sami za to, zda naše tělo „zdobí“ tukové špíčky nebo jsme naopak štíhlí a vypracovaní. Vhodnou stravou a sportem můžeme udržet mladistvost těla i do vysokého věku. Ovšem u žen jsou období, díky kterým se přirozeně zaoblují.

Moci si tak dopřát dvojdílné plavky a vždy po usednutí se nekontrolovat, zda se nám utvořily tzv. tukové pneumatiky kolem pasu. Moci si tak v létě obléci krátké šortky bez toho, aniž by naše pokožka byla plná dolíčků. Moci mít, nebo se aspoň přiblížit hladkosti pokožky, jakou mají malá miminka.

Vaše sny nemusí být již jen pouhým snem, ale mohou se přeměnit v realitu. Nečekejte žádné zázračné prášky, pilulky, koktejly apod. Vyzkoušejte i Vy jedinečnost přístroje vacupress, ženami, ale i muži, tolik oblíbeným. Nejenže budou Vaše křivky štíhlejší, navíc dojde k rozproudění činnosti lymfy, lymfatického systému, zmírnění, až úplnému odstranění celulitidy, vyhlazení a elastičnosti pokožky, vyhlazení pajizévek, tzv. strií.

Vacupress – funkce přístroje

Vacupress, neboli masážní přístroj, funguje na principu podtlakové masáže, díky které dochází postupně k účinné podpoře činnosti lymfatického systému, odplavení nahromaděných škodlivin, rozbití tukových buněk, které jsou odplavovány při samotné masáži, ale i po ní. Při opakovaném podtlaku se narušují jednotlivé tukové buňky, jež pak putují do lymfy a dohromady se škodlivými látkami, se odplavují z těla ven.

Vacupress – účinky přístroje

Při ošetření přístrojem vacupress, dochází k podtlakové masáži, díky které se následně odbourává podkožní tuk, posiluje ochablé svalstvo, regeneruje kůže, zeštíhlují ošetřované partie (paže, bříško, boky, zadeček, stehna), vyhlazuje se celulitida, redukují se strie, zmírňuje oteklost nohou.

Proč se rozhodnout pro ošetření těla vacupressem

Přístrojů na trhu a možností jak zredukovat tukové špíčky, celulitidu, strie, je široká škála. Nabízí se otázka, proč zrovna zvolit ošetření přístrojem vacupress, čím je tak jedinečný? Níže uvádíme nejstěžejnější výhody přístroje.

Výrazné zeštíhlení ošetřovaných partií

Potýkáte se s nějakým tím tukovým špíčkem v problematických partiích, jako jsou paže, bříško, boky, zadeček, stehna? Držíte se zkrátka ve svém jídelníčku, cvičíte, ale přesto se Vám nedaří se zbavit, více zredukovat objem zmíněných partií? Viníci, pokud se to tak dá říci, jsou období v životě dívek a žen, mezi které patří dospívání, těhotenství, menopauza. Přirozeně se v těchto obdobích zaoblujete, tělo si buduje tukovou zásobu. Takže, ač se snažíte sebevíce, zhubnout a zmenšit obvod bříška, nebo zadečku se nemusí dařit. Díky přístroji vacupress, se však můžete Vašeho problému zbavit, a co víc, na trvalo, nečeká Vás žádný jo-jo efekt, který je tak typický pro krátkodobé diety. Díky ošetření získá Vaše tělo štíhlejší křivky, budete si moci koupit oblečení minimálně o jednu velikost menší. A co je příjemnějšího, než si pořídit nový oděv, a ještě k tomu menší, než jaký jsme dosud nosili.

Možná Vaše první otázka bude, kolik centimetrů v pase, bocích, přes stehna můžete mít méně po jednom ošetření, o kolik centimetrů méně můžete maximálně dosáhnout. Každý z nás je jiný, má jiný metabolismus, jiné spalování, ale také jiný stav a stáří kůže apod. V průměru se po prvním ošetření můžete těšit na zmenšení obvodu minimálně o dva centimetry. Výjimkou však není ani šest centimetrů. A to, o kolik centimetrů můžete celkově ubrat, záleží nejen na samotném ošetření, ale také Vašich stravovacích návycích, dostatečném pitném režimu, počtu ošetřování. To, kolik by bylo právě ve Vašem případě vhodné absolvovat ošetření, Vám řekne terapeutka při konzultační schůzce, nebo při Vaší první návštěvě v daném salónu.

Zmírnění až úplné odstranění celulitidy, detoxikace organismu

Nemůžete si dopřát krátkou sukni, šortky? V plavkách se cítíte značně nesvé? A to z důvodu celulitidy neboli pomerančové kůže? I velmi štíhlých dívek častokrát jsou k vidění menší, či větší hrbolky, podle aktuálního stupně celulitidy. Přístroj vacupress Vám pokožku opětovně vyhladí. S celulitidou je spojena detoxikace těla, nedostatečná činnost lymfy. Díky ošetřením přístrojem vacupress, dojde nejen k opětovnému vyhlazení pokožky, ale také rozproudění činnosti lymfy, čímž se postupně odplaví i nahromaděné škodlivé látky, které se nám usadili v organismu, a to nevhodně zvolenou stravou.

Kdo může využít ošetření vacupressem

I když by se mohlo na první pohled zdát, že ošetření by mohlo zajímat a využívají jej pouze dívky a ženy, rozhodně tomu tak není. Vacupress je vhodný de facto pro každého, tj. nejen bez rozdílu věku (od 18. let), ale i pohlaví. I muži se totiž častokrát potýkají s nějakým tím tukovým špíčkem a zanesením organismu škodlivými látkami.

Kontraindikace

Jistá omezení při ošetření přístrojem vacupress tu jsou. Vždy se nejprve poraďte se svým lékařem, pokud Vás trápí například vysoký krevní tlak, porucha štítné žlázy, trombóza, křečové žíly, porucha ledvin. Také, budete-li zrovna menstruovat, je možné, že dojde k menším účinkům ošetření.

Podpoření účinku vacupressu

Nejen díky samotnému ošetření se budete moci těšit z výsledku v podobě zeštíhlení ošetřovaných partií. Důležité je, a to ovšem neplatí jen, když se rozhodnete pro vacupress, abyste nezanedbávali pitný režim. Denně byste měli vypít, ať jste žena nebo muž, minimálně osm sklenic nápojů, v podobě čisté vody, neperlivé minerální vody, bylinkového čaje, ovocného čaje apod. Nevhodná je ovšem káva, černý čaj a samozřejmě alkohol.

Další ošetření ve Studiu Petra

Z výše uvedeného výčtu, ale také z webových stránek studia, je patrné, že jejich nabídka je tak bohatá, že možná někdo nebude vědět, které dříve vyzkoušet. Níže představujeme ultrazvukové ošetření a masáže, které rozhodně stojí za to si dopřát.

Ultrazvukové ošetření

Ultrazvuk nabízí široké využití nejen v ošetření pleti, ale i těla. Zaznamenaly jste na Vaší kůži důlky a hrbolky, připomínající pomeranč neboli celulitidu? Během těhotenství, nebo v důsledku náhlého zhubnutí, přibrání, nebyla Vaše pokožka dostatečně elastická a došlo k vytvoření pajizévek, strií? Je Vaše svalstvo ochablé? S veškerými těmito symptomy, jako je celulitida, strie, ochablé svalstvo, ale i dalšími, Vám pomůže ultrazvukové ošetření.

Masáže

Co může být příjemnějšího než se oddat masáži, plné relaxace, uvolnění.** Masáž**, ať už relaxační, aromatická, sportovní, thajská…, nás maximálně uvede do pohody, nabudeme ztracené energie, ulevíme bolavému tělu, ale i zaplněné mysli myšlenkami, kterých se nemůžeme zbavit. Tak jako u lymfodrenáže, nebo ošetření přístrojem vacupress, je vhodné a doporučováno podpořit účinky masáže a doplnit ztracené tekutiny.

Masáže můžou být různě zaměřené, speciální** hubnoucí, anticelulitidní, pro těhotné, proti bolení hlavy, relaxační** aj. Všechny masáže mají však společné, kromě jiného – uvolnění, vyživení pokožky, jemnost pokožky, podpoření činnosti lymfy, zlepšení elasticity pokožky aj.

Pravidelná péče o tělo

V dnešní době o sebe pečovat je tzv. nepsanou povinností, potřebou. Jak jinak bojovat s nahromaděným stresem, věčným spěchem, vnitřním napětím a mít energii do dalšího pracovního dne? Vyberete-li si studio, které se o Vás maximálně postará, poskytne profesionální služby, budete se moci oddat stoprocentní relaxaci.

Rozmazlujte se se vším všudy, rozhodně si to zasloužíte. Naordinujte si pravidelné ošetření a uvidíte, že i Vaše nálada bude o poznání lepší, což pozitivně zaznamenají i Vaši blízcí a rodina.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10331 (magazin-zdravi.cz#9920)


Přidat komentář