Unikátní neinvazivní liposukce - Ostrava

Neinvazivní metody jsou stále více oblíbenými. Nic vás nebolí, při proceduře si odpočinete a výsledky jsou vidět. Jak probíhá taková bezbolestná liposukce, která patří mezi časté metody hubnutí?

Metody 3. generace

Tak se nazývají kosmetické procesy, které umožňují zbavovat se problémů, se kterými se lidé potýkají, velmi jemným procesem, který je ale ovšem účinný. Ať už se jedná o neinvazivní liposukci nebo třeba neinvazivní lifting, tak obojí vychází ze znalosti problematiky a hledání co nejpřirozenějšího procesu, jak problém odstranit. V případě hubnutí vědci vycházejí z toho, jak jednotlivé tuky v těle vznikají a proč jsou schopny se někde držet, i když třeba člověk sportuje nebo má upravenou stravu. Pak se samozřejmě zohledňuje samotný proces hubnutí, kdy se ví, co se děje, když tuky opouští tělo. Je totiž nutné je donutit, aby se uvolnily, a pak se odvádějí lymfatickým systémem. Tím se došlo k tomu, že se speciálními tlaky nebo impulsy dociluje toho, že tuk nevydrží ve tkáni a uvolní se. Následně je třeba aktivovat lymfatický systém k větší činnosti, aby se podpořila látková výměna a toxiny by šly ven. V oblasti liftingu se zase vychází z toho, že pokožka, jež je masírována aktivuje buňky, které pracují, tudíž se neunaví. Pleť se vyhlazuje a nové vrásky jen tak nepřibývají.

V obou případech – liposukce a liftingu – se pak vyskytuje několik přístrojů, které pracují s výše zmíněnými principy. Ty nejprve likvidují „to staré a nepotřebné", co způsobuje problémy. Pak se vybudí systém, který má regenerační účinky na hmotnost (látková výměna) a pleť (obnova pleti), čímž se dosahuje pozitivních výsledků.

 

Unikátní neinvazivní liposukce – Ostrava

Neinvazivní liposukce, ať už se jedná o jakýkoli přístroj, tak využívá skoro vždy dvou fází, aby se dosáhlo co nejlepšího účinku. Jednak se musí odstranit tukové buňky. To způsobují frekvence vysílané do podkoží, kde se tuk neudrží a odpadne do lymfatického systému.

apromed ostrava

Tím se pak dostáváme k fázi, jak co nejrychleji odstranit tento odpad. Nabízí se lymfodrenáže, které jsou i běžnou solitérní službou, jež zbavuje hlavně celulitidy. V tomto případě je nutné během absolvování kúry zvýšit pitný režim, aby se měly tuky čím odvádět.

Unikátní neinvazivní liposukce – indikace

Metoda je určena hlavně těm, kteří se chtějí zbavit nadbytečných kil. Zároveň kavitace, protože je cílená, tak pomáhá v případě odstranění tuků z problematických partií i v případech, když máte nesouměrnou postavu. To znamená, že když máte širší boky a štíhlý pas, tak se vám nedaří odstraňovat tuky tak snadno.** Kavitace** se ale zaměří na tyto partie a vyrovná linie figury. Rovněž se zbavíte celulitidy, protože odstranění tukových buněk a lymfodrenáž mají pozitivní vliv i na tuto oblast. Procedura je vhodná pro dospělé (18 až 75 let) a to ženy i muže.

Unikátní neinvazivní liposukce – kontraindikace

Liposukce se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám, lidem, jež mají nádory, záněty, kovové implantáty v místě zásahu přístrojem, dále pak osobám s problémy se srážlivostí krve, s nemocemi jater, ledvin a těm s vysokým cholesterolem. Stejně tak není metoda vhodná pro velmi obézní lidi, protože je jen omezené množství tuku, které se odstraňuje a toto je už jiný, specifický problém. Každopádně se před procedurou poraďte s terapeutem.

Unikátní neinvazivní liposukce – výhody

Bezbolestná liposukce má výhodu v tom, že to není invazivní chirurgický zákrok, kdy se do těla zavádí přístroje a způsobují se řezy, podlitiny a také to trochu bolí. Tuky se redukují postupně při více sezeních a pokožka má tak možnost se přizpůsobit novému rozměru. Díky tomu nemusíte nosit elastické stahovací prádlo, není třeba rekonvalescence ani narkóza a nejste omezeni při běžných činnostech, na které jste zvyklí. Můžete si na kavitaci zajít během polední pauzy, protože celkem vám zabere tak hodinku a půl.

Unikátní neinvazivní liposukce – proces

** Kavitace** je fyzikálním procesem. Při něm ultrazvukové pole vytváří bubliny v tucích, kde prasknou a tím pádem tuk zničí. Navždy. V praxi to znamená, že vy ležíte a terapeut vám přejíždí přístrojem po ošetřované oblasti. Přes kůži se do vnitřních struktur vysílá ultrazvukový impuls, který právě rozrušuje tuky. Tím, jak se uvolňují tuky, tak se dostanou do oběhového systému. Aby zde nezůstaly a tím pádem, aby nebyly nadále v těle, je třeba aktivovat lymfatický systém. Pokud není tak aktivní, tak mu pomůže lymfodrenáž, která zajistí odvod nejen tuků, ale i dalších odpadních látek z těla ven. Tím se tak podporuje látková výměna, a pokud absolvujete lymfodrenáže vícekrát, tak si to váš organismus zafixuje a pracuje rychleji.

Lymfodrenáž pracuje na systému odpadního odvodu. K tomu potřebuje ale nějakou cestu, což jsou tekutiny. Během procedury je tedy nezbytné pít alespoň 3 litry vody denně. Kavitaci můžete absolvovat vícekrát, doporučuje se 3 až 6 sezení, které nejen odstraní více tuku, ale také naučí vaše tělo větší látkové aktivitě. Během jednotlivých sezení se můžete zbavit až 6 centimetrů v obvodu ošetřovaných oblastí. Samotné ošetření trvá zhruba 20 až 40 minut.

Kavitace je velmi oblíbenou metodou, protože má nejen viditelné účinky, ale lze pozorovat i relaxační vlivy, kdy se nabijete novou energií. Zeštíhlíte, zbavíte se přebytečných kil i centimetrů, vytvaruje se vám figura, i když sportem to nejde, podpoří se vám látková výměna a tím, že budete detoxikováni, budete i v lepší kondici. Nechte si vymodelovat postavu podle vašich snů bezbolestně bez viditelných stop zákroku. Jedinou stopou bude méně centimetrů v obvodu a nižší číslo na váze.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10337 (magazin-zdravi.cz#9936)


Přidat komentář