Ultrazvuková liposukce a kosmetika - Praha 2

Štíhlou postavu lze dnes mít rychle, trvale a bezbolestně. Revoluční techniky jednadvacátého století jsou důkazem. Neinvazivní a přitom účinné metody vyřeší problém s nadbytečnými kily jednou provždy.

Období krátkých sukní, odhalených nohou a hlavně plavek je tady. Dala jste si novoroční předsevzetí, že do letošního léta určitě zhubnete požadovaná kila a na pláži se pak budete s pýchou promenádovat podobně jako modelky na mole? Léto je tu a nic se nezměnilo? Známý obrázek ještě známější situace. Nejste sama, takových žen je po celém světě tisíce, miliony. Jenže taková informace nám váhu nesníží a tělo nezformuje. Takže jak na to, jestliže jsme zkusili toho již hodně, ale požadovaný výsledek to neneslo. Maximálně několik nepatrných kilogramů bylo dole a řády centimetrů ubyly, jenže to bylo nejspíš kvůli utažení měřícího metru, přiznejme si otevřeně. V těchto případech vám pomohou moderní metody, poskytované salony krásy.

Ultrazvuková liposukce

Je až neuvěřitelné, že stačí několik málo procedur, při kterých ležíte a necháváte se zcela bezbolestně, bez omezení a bez složitých příprav ošetřovat pro zbavování tuku. Nicméně je tomu tak. Tím že žijeme v jednadvacátém století, si tuto vymoženost můžeme, jako řadoví občané, dovolit. Sice vaše peněženka proceduru zaznamená, jenže ne natolik, abyste se museli nějak zvlášť omezovat. Udělat si občas radost sám sobě je nutností, a když k tomu jako bonus získáte vysněnou postavu a nebudete se muset zadlužit, tak proč ne?

Jak si pomoci k vytoužené postavě?

A jak tedy tato, pro neznalé až zázračná metoda funguje? Ultrazvukové působení způsobuje rozpad tukových buněk a jejich odplavení lymfatickým systémem. Tudíž je vždy vhodné doplňovat metodu lymfatickými masážemi pro lepší a viditelnější výsledek. Nutné je zvýšit přísun tekutin, zejména čisté vody. Napomůže to k odplavení výše uvedených roztříštěných tukových buněk.** Liposukce ultrazvukem** je metoda odstranění nadbytečného tuku třetí generace. Hovoří se o ní jako o revoluční technice k rychlému a bezpečnému odstranění nadbytečných kil. Pakliže se tak rozhodnete postupovat v boji se svými nežádoucími kily, měli byste v průběhu procedury dbát i na složení své stravy. Zapojit do ní více čerstvé zeleniny a ovoce, tekutin, zejména těch neslazených, vynechat těžká, příliš tučná a smažená jídla. Uvidíte, jak se vám úsilí vyplatí.

Výsledek? Krásná a štíhlá postava...

Stačí jedno ošetření?

K docílení potřebného efektu je nutné** ultrazvukové ošetření opakovat minimálně šestkrát**, ideálně desetkrát, i vícekrát. Záleží spíše na konzultaci s odborníkem, v tomto případě s pracovnicí salonu. Ta dle vašich údajů sestaví ideální plán, který po dodržení zaručí vytouženou postavu. Nutno podotknout, že po první návštěvě si výsledku nemusíte všimnout. Viditelné výsledky přichází až obvykle po čtvrtém ošetření. Klient, či klientka na proceduru dochází jednou týdně, tudíž má za tři měsíce štíhlé tělo přesně tak, jak si přeje. Technika se neprojevuje vedlejšími účinky, nesmí však na ni docházet:

  • Těhotné a kojící ženy
  • Lidé s vážným onemocněním jater, srdce
  • Občané s nádorovým onemocněním
  • Diabetici
  • Lidé mající křečové žíly
  • Osoby s kovovým implantátem v těle

Ošetření trvá skoro hodinu a půl a doporučuje se při něm, mimo výše uvedené změny v jídelníčku a zvýšení pitného režimu také omezit pití černé kávy, alkoholu, používat** speciální zpevňující kosmetiku**, aby kůže nebyla povislá. Také byste měli zařadit do svého týdenního programu pohyb, ideálně třikrát týdně řádné cvičení. Vhodné je plavání, jízda na kole či kolečkových bruslí, případně ve fitness centru. Nezaškodí ani jistě detoxikační techniky, které opět napomohou odplavení nadbytečných tukových buněk.

Ultrazvuková liposukce

Lymfodrenáž

Na často otékající a bolestivé nohy, celulitidu, nadbytečný tuk, pro odstranění toxických látek z těla a celkové uvolnění těla je tu lymfodrenáž. Ač zní název sebevíc drasticky, jde o příjemnou masáž s použití přístroje, při které masírovaný leží a vychutnává si účinky podtlakové masáže. Masáž nebolí a ani nijak neomezuje. V období ošetření je dobré zvýšit pitný režim.

Klasické masáže

Kdo vymyslel masáž, byl Bůh! Tak s tímto tvrzením budete souhlasit, pokud zažijete pravou,** klasickou relaxační masáž**. Obvykle se provádí masáž zad a šíje, není však vyloučeno provést masáž třeba i celého těla. Po masáži byste měli do konce dne relaxovat, nezatěžovat se a v klidu odpočívat.

Masáž plosek nohou

Jednou zkusíte a budete chtít pořád. Své nohy celý den zatěžujeme a my, ženy v podpatcích opět o něco více. Proto je nutné jim občas dopřát relaxační techniku, kterou je právě masáž plosek nohou. Vaše nohy budou zpívat blahem a vy vyjdete ze salonu svěží a odpočatí.

Masáž lávovými kameny

Speciální a vysoce relaxační technika, kde se využívá léčivé síly horkých kamenů a jemných hmatů. Metoda je perfektní pro osoby s revmatickým onemocněním anebo chorobami pohybového ústrojí. Není však zapovězena jiným. Třeba už jen jako prevence nebo regenerace.

Skořicový zábal

Technika, která prohřeje celé tělo, stimuluje jak krevní oběh, tak lymfatický systém je nazývá skořicový zábal a to právě díky použitému materiálu – skořici. Vaše pokožka bude po proceduře pevná, pružná, zlepší se její kvalita a ukázkově se vyčistí. Navíc je touto metodou zajištěno odbourávání nadbytečných tuků.

Detoxikační kúra

Detoxikace je dobrá zejména pro pročištění organismu, a s sebou nese i druhotné pozitivní projevy, jako je zlepšení kvality kůže, vlasů, nehtů, zeštíhlení, odstranění bolestí hlavy a únavy. Novinkou pro detoxikaci je použití detoxikačních náplastí. Metoda je jednoduchá, neomezuje. Nalepí se na pokožku a za několik hodin uvidíte výsledek.

Kosmetika

Každý by měl dbát na svoji pleť a to denně. Čištění provádět ráno, večer, používat kosmetiku určenou dle typu pleti a občas, ideálně jednou za měsíc si zajít k profesionálovi – kosmetičce. Ta provede audit vaši pleti, hloubkově ji vyčistí, zklidní podráždění a poradí s problémem, případně doporučí používání technika, kosmetickým přípravků a další. A nejlepší nakonec – kosmetická masáž, která zrelaxuje nejen vaše mimické svaly, ale také smysly.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10355 (magazin-zdravi.cz#10079)


Přidat komentář