Rychlé hubnutí

Patříte k těm, kteří včasné začátky hubnutí, diety a sportu prošvihly? Nezoufejte, nic není ztraceno. Existují totiž pomocníci - látky, které rozpouštějí tuky a kila díky ním letí dolů...

Co je methionin?

Methionin je aminokyselina. Podílí se na likvidaci nadměrných tukových zásob. Máte-li jí nedostatek, jste unavení a tloustnete.

Pro doplnění jezte hodně sóji, čočky, jogurtů a ryb. ## Vitaminu C

Vitamin C podporuje tvorbu hormonu noradrenalinu. Ten je známý jako perfektní pomocník při zvládání stresových situací, ale pro vás je důležitější, že vás dokáže zbavit nepěkných tukových zásob. Máte-li ho v těle dostatek, vydá se tzv. noradrenalin po nervových drahách rovnou k tukovým buňkám. Vitamin C tukové buňky přemění v energii.

Zdrojem je hlavně ovoce - citrusové plody, jahody.

Zajímavostí je, že jahody vám dodají nejen vitamin C, ale i chuť na sex - zvyšují sexuální výkonnost mužů i žen.

Hořčík a jeho užití

Hořčík je výborným pomocníkem při touze po ideální váze. Odpovídá za plynulou látkovou výměnu a tukové buňky jsou proto jeho nepřáteli. Aby s nimi však dokázal bojovat, musí ho být dostatek. Dodejte tělu množství okolo 300 mg denně.
Zdrojem hořčíku jsou semena, celozrnné pečivo, ořechy. Hořčík můžete dodat i v podobě tablet či jiných potravinových doplňků.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10316 (magazin-zdravi.cz#7376)


Přidat komentář